5-річна річниця весілля вважається першим маленьким, але вагомим ювілеєм. У народі цю дату прийнято називати дерев’яним весіллям: за плечима у подружжя ситцева, паперова і шкіряна.

Однак саме дерево вважається міцним матеріалом в порівнянні з попередніми. Воно символізує народження життя і родючість — у пари до цієї річниці зазвичай вже є діти, тому поздоровлення з дерев’яним весіллям приймаються великою дружною родиною.

Подарунки

Судячи з назви, сюрпризи повинні бути дерев’яними – це непорушна класика. Але з дерева роблять і папір, тому політ для фантазії вельми широкий:

  • Кухонне начиння з дерева.
  • Будь-яка корисна річ з дерев’яними елементами.
  • Листівка, де написані прикольні поздоровлення.
  • Дерев’яна шкатулка з квитками в кіно або театр всередині.
  • Цікава книга.
  • Для чоловіка — атрибутика для лазні.
  • Для дружини — дерев’яні прикраси.
  • Настільні ігри з дерева.

В якості подарунка підійде плетені або дерев’яні меблі, яка довго прослужить ювілярам.
До кожного подарунку бажано придумати привітання – необов’язково прикольні, але йдуть від душі, щоб піднесений подарунок надовго запам’ятався.

Подарунок може бути і спільним. Згідно народної мудрості, чоловік повинен побудувати будинок, народити сина і посадити дерево. І саджанець, який приживеться на ділянці, може стати символом довголіття сімейного життя. Якщо молоде деревце посадити ніде, можна придбати квітку в дерев’яному кашпо. Або обмінятися улюбленими квітами в глиняних горщиках.

Побажання

Можна приготувати сюрприз своїми руками, розмістивши на ватмані оригінальні привітання, щоб потім прикрасити плакатом кімнату. Теплі слова можуть бути вигравірувані на обробній дошці, качалки або набір кухонних лопаток. Все залежить від ідей та індивідуального творчого підходу.

Ювілярам буде приємно почути прикольні поздоровлення, прозвучали в ефірі радіопрограми, або прочитати їх в смс-повідомленні. Важлива не вартість подарунка, а увага та побажання на адресу пари. Бажано використовувати не заїжджені чотиривірші, а креативні вітання про щастя, фінансове благополуччя, довголіття і подружньої вірності.

Приймати подарунки і побажання набагато приємніше в колі друзів і рідних, тому багато пар відзначають 5-річну річницю спільного життя. Свято можна організувати в затишній домашній обстановці або в кафе. Останній варіант для дружини завжди є більш прийнятним, оскільки готування і прибирання після застілля не ляже на її плечі. А самопочуття і гарний настрій подружжя залежить від того, наскільки відпочилою вона буде перед святом. Тому головним подарунком чоловіка може стати запрошення коханої половинки в ресторан, навіть якщо вони відправляться туди удвох.