Коли подружжям прожито 60 років спільного життя, то таке чудове подія називається діамантовим весіллям. Друга назва урочистого ювілею — це алмазна весілля.

Дані дорогоцінні метали є найціннішими, рідкісними і дорогими з усіх наявних каменів. Те ж саме можна сказати і про сімейні відносини. Подружжя, які не розтратили свої палкі почуття протягом 60-ти років, гідні самих вишуканих привітань. Тому поздоровлення з діамантовим весіллям повинні поєднувати в собі нотки поваги, шани, хвали й подяки.

Символіка діамантового весілля

Символ грандіозного ювілею — це дорогоцінний камінь діамант. Він символізує щастя і міцність. Другий символ ювілею — алмаз, також є символікою міцності і фортеці. Те ж саме стосується і сімейних відносин, подружжя протягом 60-ти років спільного життя тільки зміцнили свої справжні почуття. Після такого грандіозного кількості років, прожитих разом вони вже повністю з’єдналися в єдине ціле, для них не існує слів «моє» чи «твоє». Усе для закоханих вважається «нашим».

Пари, які зуміли витримати випробування життя і зберегти свої почуття протягом багатьох років, заслуговують самих пишних привітань. Ювілей святкування діамантового весілля просто необхідно урочисто відзначити. Як правило, у ювілярів у цей час вже є і діти, і внуки, а, можливо, і навіть правнуки. Всім родичам і близьким знайомим рекомендується влаштувати для «молодят» справжнє свято, адже ювілей діамантового весілля — подія рідкісне і незвичайне.

Традиції діамантового весілля

Ювілей весілля — це чудовий привід влаштувати пишні урочистості. Як правило, на таке грандіозне торжество запрошується велика кількість гостей, тому місця в квартирі може і не вистачити. Для святкування діамантового весілля рекомендується знімати бенкетний зал у ресторані. Мотивація цієї події така, щоб всі запрошені могли відчувати себе комфортно, а молодятам представився б прекрасний випадок станцювати свій ювілейний танець у величезному залі. Крім цього, велике приміщення надає можливість не тільки активно веселитися й святкувати ювілейне подія, але і дозволяє відпочити. Це обставина, перш за все, буде необхідно для самих ювілярів.

Обов’язково у святкуванні повинні брати участь діти, онуки і правнуки ювілярів. Запрошені родичі повинні викроїти вільний час для того, щоб привітати подружжя з урочистим святом.

Для проведення торжества рекомендується найняти ведучого або тамаду. Необхідно заздалегідь придумати сценарій свята, а також і придумати, яким подарунком привітати ювілярів з діамантовим весіллям.

Подарунки для ювілярів

Приміщення для святкування весільного ювілею оформляється заздалегідь. Інтер’єр повинен бути підібраний спокійних і ніжних тонах. Подружжя, які відзначають 60 років спільного життя, вже знаходяться в похилому віці, тому для них необхідно забезпечити максимальний комфорт і затишок.

Обов’язковим атрибутом ювілею повинна бути музика, бажано підібрати романтичні мотиви, які залучать подружжя у світ приємних спогадів про прожиті роки щасливого сімейного життя. Як частинки інтер’єру повинні бути присутніми букети квітів. Добре, якщо це будуть рожеві троянди білі півонії. Не менш привабливо будуть виглядати і білосніжні ромашки або інші польові квіти, оформлені у витончені композиції.

Але, мабуть, найважливішим атрибутом свята є поздоровлення. Звичайно, подружжя за 60 років спільного життя вже накопичили всі необхідні речі для себе, але яке ж весілля обходиться без подарунків?

Що ж подарувати ювіляром на святкування 60-ти річчя спільно прожитого життя?

  • Символом свята є діамант, тому розумно подарувати які-небудь предмети, виготовлені з цього дорогоцінного каменю. Це можуть бути прикраси, статуетки, шпилька для волосся або запонка. Аналогом діаманта послужить золото або фіаніт.
  • Побутова техніка також послужить гарним варіантом подарунка. Ювіляром приємно буде отримати мультиварку, хлібопічку, кухонний комбайн або сучасний блендер.
  • Подарункові поздоровлення можуть виглядати і у вигляді сервізів, наприклад, чайний або кавовий сервіз.
  • Любителям банної церемонії сподобаються презенти у вигляді двох махрових рушників або банних халатів.
  • Романтичним натурам сподобається подарунок у вигляді намальованого портрета закоханих подружжя.
  • Домашній камін або електричний фонтан стане ідеальним подарунком для ювілярів, які захоплені створенням затишку в своїй квартирі або в будинку.
  • Багато людей в похилому віці стають справжніми колекціонерами, в цьому випадку поздоровлення в честь ювілею можуть бути оформлені в якості ще однієї композиції в доповнення до основної колекції.
  • Поздоровлення можуть носити і пам’ятний характер. Відмінно, якщо родичам вийде зібрати сімейний альбом подружжя, в якому будуть присутні фотографії різних років спільного життя ювілярів. Такий фотоальбом може стати сімейною реліквією, яка буде передаватися з покоління в покоління або буде просто зберігатися в сімейному музеї.
  • Справжнім мандрівникам і неспокійним натурам ідеальним подарунком стане путівка на двох в який-небудь санаторій або в закордонний тур. Зберігачам і шанувальникам всього прекрасного сподобається в якості презенту абонемент в СПА-салон або в косметичний салон.

Всі подарунки і сувеніри вручаються ювілярам момент святкових урочистостей. Привітання обов’язково повинні бути доповнені віршами, теплими словами, а, можливо, і піснями, які присвячуються молодим.

Важливо враховувати те обставина, що в якості привітання не будуть доречні жартівливі побажання і смішні вірші. Необхідно враховувати похилий вік ювілярів, які в цей урочистий день бажають відчути тепло і ніжність своїх рідних і близьких, а ніяк не очікують вислуховувати смішинки та неординарні приколи.

І як же без танцю молодих? Подивіться на цю щасливу пару.