Привітання з днем народження чоловікові, що супроводжують процес вручення подарунка і йдуть від самого серця, здатні не тільки порадувати іменинника, але й стати преамбулою до початку незабутнього свята.

А щоб це свято назавжди залишився в пам’яті присутніх, необхідно ретельно продумати і реалізувати сценарій дня народження. Саме про різних варіантах таких сценаріїв, сюрпризи і подарунки для коханого чоловіка ми розповімо в нашій статті.

Незвичайні презенти від рукодільниць

Подарунок чоловікові на день народження любляча жінка, захоплюється рукоділлям, може змайструвати своїми руками: вийде щось ексклюзивне, оригінальне і незабутнє. Чоловіки цінують таку неординарність.

Жінка, що віртуозно володіє спицями, може зв’язати:

 • Неповторний шарф у вигляді гігантської ланцюга. Такий подарунок буде одночасно виконувати і роль модного аксесуара, і натякне на нерозривність зв’язують вас уз.
 • Якщо іменинник захоплюється художньою творчістю — пише картини, непогано малює — можна пов’язати для нього шарф у вигляді олівця. Це не тільки оригінально, але й практично: коханий не замерзне під час пленеру, тугіше затягнувши ваш подарунок на комірі пальто.
 • Не менш оригінальним і веселим подарунком можна вважати шапочку, імітує мозок. Велика кількість звивин на ній буде непрямим натяком на високий рівень інтелекту винуватця торжества і неодмінно викличе у нього веселу посмішку.
 • Ще один варіант ексклюзивної шапочки з бородою потішить молодої людини, наділеної здоровим почуттям гумору, а також захистить його обличчя в морозний деньок.

Варіанти традиційних подарунків

Привітання з днем народження чоловікові можуть супроводжувати і цілком традиційні подарунки. Хто сказав, що не можна дарувати чоловічу галантерею, бритвені прилади, годинники, складні ножі, алкоголь і нижню білизну? Звичайно, якщо вищеперелічені предмети будуть придбані де-небудь на ринку або в магазині розпродажів, вони навряд чи когось здивують. А от якщо це будуть ексклюзивні товари, що належать до солідного бренду, ваш обранець буде вам щиро вдячний.

 • Жоден чоловік не відмовиться від дорогою кулькової ручки, швейцарських годинників або якісного армійського ножа.
 • Хорошим подарунком може стати пляшка елітного алкогольного напою в оригінальній упаковці, особливо якщо іменинник захоплюється колекціонуванням алкоголю.
 • Справжній французький парфум порадує будь-якої людини, яка стежить за собою і піклується про певний імідж.
 • Чудовим подарунком може стати шкіряне взуття, зроблена на замовлення. До цієї ж категорії подарунків належить якісна шкіргалантерея: імениннику можна піднести барсетку чи гаманець з натуральної шкіри.

Як підготуватися до свята?

Обдумуючи привітання з днем народження чоловікові, необхідно подбати про організацію відповідної обстановки. Що може знадобитися для цього?

 • Будь-які прикраси для святкового оздоблення зали, в якому будуть зазначатися іменини. Це можуть бути барвисті плакати, повітряні кулі, паперові гірлянди, тематичне оформлення, живі або штучні квіти.
 • Обов’язково слід заздалегідь попередити гостей про формат майбутнього торжества. Для цього можна розіслати запрошення, в яких слід детально розписати тематику святкового вечора і відповідний їй дресс-код. Стилістика свята може бути присвячена певній епосі, країні або якого-небудь події. Досить популярні піратські вечірки або сценарії з участю казкових персонажів.
 • Якщо свято буде тематичним, необхідно подбати про те, щоб святкове меню і оздоблення столу відповідало стилістиці заходи.
 • Сценарій дня народження ретельно розробляється задовго до відзначаються дати, причому особистість іменинника не повинна бути в ньому забута: всі персонажі, задіяні у святі, повинні або співати йому осанну, або залучати його у вир подій.

Сценарії незабутніх іменин

Якщо вам хочеться зробити свято дійсно незабутнім, сценарій дня народження повинен бути продуманий до дрібниць. Пропонуємо кілька варіантів тематичних вечірок.

«Згадаємо дитинство»

Сценарій дня народження, занурює всіх присутніх в обстановку давно минулого дитинства, передбачає святкування у сімейному колі і в колі найближчих людей. Всіх запрошених слід заздалегідь попередити про це.

Зрозуміло, в ході підготовки до такого свята необхідно придбати потрібну кількість атрибутів, пов’язаних з дитинством: брязкалець, чепчиків, панамок, кульок, пищалок. Панамками слід таємно забезпечити всіх гостей, присутніх на свято.

Сценарій дня народження починається із звичайного застілля. Гості розсаджуються за столом, виголошують тости на честь іменинника. Після заздалегідь обговоренного сигналу (наприклад, при першій зміні блюд) всі присутні надягають на себе панамки, а з сусіднього приміщення виносять зв’язку куль, свистульки і роздають їх гостям.

Імениннику заявляють, що сьогодні йому не 25, 30, 40, а всього лише 2 рочки. Прикрасивши його чепчиком і забезпечивши пустушкою, продовжують програму, що складається тільки з дитячих конкурсів.

Замість панамок і кульок можна придбати піратську атрибутику, розробивши сценарій дня народження в стилі піратської вечірки, ватажком якої стане винуватець торжества.

Цікавий квест

Сценарій дня народження може включати пошуки подарунка, які почнуться відразу після чашки кави, поданого іменника в ліжко разом з красиво оформленої коробочкою. Насилу розпакувавши передбачуваний «презент», він знаходить там записку з коротким текстом, що вказує на місце знаходження цього подарунка. Заінтригований іменинник надсилається за вказаною адресою, але виявляє там чергову коробочку з запискою. Таких коробочок, змушують зазирнути в усі приміщення, може бути скільки завгодно. Справжній подарунок виявляється в останньому схованці.

«Навколосвітня подорож»

Такий сценарій дня народження немислимий без ретельної підготовки. Роздобувши детальну карту міста, відшукують на ній місця з географічними назвами і продумують маршрут подорожі, розрахованого на цілий день.

Воно має розпочатися з пункту, що знаходиться неподалік від будинку. Наприклад, з салону «Тімбукту». Коробочку з зазначенням маршруту можна залишити у адміністратора. В наступному пункті (клуб або казино з географічною назвою) відшукується чергова записка. Підказки повинні бути иносказательными, вимагають поламати голову.

Потрапивши в «Мехіко» — ресторан національної кухні – можна пообідати. Відшукавши чергову записку, відправитися в «Африку» (це може бути зоопарк) або в Аргентину» — на стадіон. Захоплююча подорож по місту можна супроводжувати перекусами в етнографічних кабачках.

Привітання з урахуванням хобі

Сценарій дня народження може враховувати захоплення чоловіка.

 • Любителю дружніх вечірок можна організувати заміську поїздку з барбекю і веселими конкурсами або відпочинок у сауні. Настільки ж порадує його вечір, проведений в боулінгу або в більярдній.
 • Вимовивши привітання з днем народження чоловікові, його дружина може оголосити, що сьогодні вони відправляться на риболовлю, займуться дайвінгом або здійснять стрибок з парашутом: характер активного відпочинку залежить від захоплень чоловіка.
 • Сценарій дня народження може передбачити відвідування салону краси. Молодій людині, що стежить за своєю зовнішністю, такий подарунок припаде до душі.

Привітання-сюрприз

Сюрприз чоловікові на день народження, що складається в одержанні величезного торта з дружиною всередині, можна організувати за допомогою співробітників фірми, що спеціалізується на проведенні свят. Як тільки іменинник залишиться з тортом наодинці, його дружина, ефектно покинувши оригінальну оболонку, може вимовити привітання з днем народження чоловікові.