Привітання з днем народження однокласника: колишньому чоловікові, оригінальні

Привітання з днем народження однокласника: колишньому чоловікові, оригінальні Однокласники є частиною нашого близького оточення, а часто і справжньою другою сім’єю, тому важливо своєчасно і гідно їх вітати. Достатньо лише трохи фантазії, щоб скласти гарні привітання з днем народження Однокласника.

Творча організація веселого привітання-розіграшу

Привітання з днем народження однокласника: колишньому чоловікові, оригінальні Як правило, школярі ті ще веселуни, готові заливатися сміхом на всіх уроках і перервах, тому привітання-розіграш неодмінно запам’ятається на довгий час. А ось сценарій такого заходу можуть бути найрізноманітнішими.

Наприклад:

 • Можна приголомшити однокласника новиною про двійці за контрольну роботу з біології (хімії, фізики, літератури, інформатики…).
 • Повідомити йому про вечірньою відпрацювання після уроків в якомусь кабінеті.
 • Іменинник буде щасливий, коли його зустріне не суворий викладач, а радісні однокласники, які запускають хлопавки і кричать «Сюрприз!». Крім того, в такому розіграші можуть взяти участь не тільки діти, але й батьки, вчителі, інший шкільний персонал. Уявімо, що вчитель, заздалегідь подговоренный своїми учнями, весь урок задає найскладніші питання тільки іменинникові, викликає його до дошки, просить вирішувати завдання університетського рівня і, зрештою, абсолютно їм незадоволений, просить подати щоденник. Як буде здивований школяр, коли виявить не негативний відгук вчителя, розмашисто виведений червоними чорнилом, а сердечне привітання з днем народження і побажання подальших успіхів.

Якщо ви хочете привітати людину, з якою сиділи за шкільною партою років десять тому, але все ще впевнені у вашій дружбі і його почуття гумору, можете пожартувати «по-дорослому».

Привітання у вигляді напуття власного виробництва

Привітання з днем народження однокласника: колишньому чоловікові, оригінальні У тих, хто володіє творчими здібностями, є прекрасна можливість самостійно скласти привітання з днем народження колишньому однокласнику. Де, як не в школі, давати настанови і бажати один одному успішного життєвого шляху?

Звичайно, необхідно знати, чим захоплюється школяр, чого він вже встиг досягти, а до чого все ще прагне. У відповідність з цим:

 • Спортсмену можна побажати перемог, нагадати про необхідність відпочивати і берегти свої сили.
 • Старанного відмінника слід застерегти від перевтоми, покарати йому щодня робити зарядку і, крім навчання, перемикатися на інші види діяльності.
 • Хулігану-забіяці потрібно нагадати про те, що таке доброта, чесність і чуйність, а ранимою дівчинку з кісками порадити бути сміливішими і не боятися постояти за себе.

Привітання-напуття може бути і у віршованій формі. Це, безсумнівно, справить враження на адресата.

Наприклад:

Що ще вам обов’язково треба прочитати:

Створення барвистого фотоколажу з оригінальними побажаннями

Привітання з днем народження однокласника: колишньому чоловікові, оригінальні Ще один варіант привітання з днем народження однокласника, тільки візуального, – це колаж з фотографій або малюнків з побажаннями. Тут теж є можливість дати волю своїй винахідливості. Для колажу підійдуть як фотографії іменинника і його однокласників, так і інші зображення.

Це можуть бути смішні або незвичайні картинки з інтернету, газет або журналів, наприклад, на шкільну та навчальну тематику. До фотографій доречно додати кумедні написи або назви і, звичайно, побажання.

Приклеїв фотографію, на якій стоїть весь ваш дружний клас? Напиши під нею побажання міцної дружби!

Причому підпис може бути асоціативно зв’язана з тим, що зображено на фото:

 • Для фотографії в спортивному залі підійде підпис про здоров’я або життєвої енергії.
 • Для фото в їдальні – про матеріальне благополуччя, в музичному класі – про творчість і талант.
 • Якщо фотографувалися в кабінеті БЖД – про дорослішання і відповідальності.

Для старших школярів можна придумати щось веселе і оригінальне, наприклад:

 • Під зображенням білого коня побажай однокласнику мати дорогу машину в майбутньому.
 • Під фото нехитрого страви «сосиска з макаронами» не забудь згадати про можливі труднощі майбутньої студентського життя.

Така ідея обов’язково сподобається десятикласнику або випускнику.

Жартівливе привітання у вигляді загадки

Привітання з днем народження однокласника: колишньому чоловікові, оригінальні Вкрай цікавим і незвичайним може бути привітання-загадка або так звана інтерактивна гра. Цей прийом використовується не дуже часто, оскільки вимагає особливої кмітливості і креативу.

Однак діти молодшого шкільного віку точно зацікавляться цим маленьким випробуванням. Вони обов’язково будуть уважно слухати і ловити кожне слово, адже потім їм належить дати відповідь. Для однокласника цілком доречні слова-розгадки про навчання, жарти або просто побажання щастя, здоров’я, успіхів…

Наприклад:

Або:

І такий варіант для дівчинки:

Нестандартне привітання з днем народження однокласника чоловікові, невгамовна фантазія і добрий гумор, одягнені в різні форми художньої творчості, зроблять свято незабутнім і для іменинника, і для всіх його друзів.