Улюблений зять тільки і робить, що приносить радість в сім’ю. А ось непросто придумати, які привітання з днем народження зятя будуть звучати без зайвого пафосу, щоб йому було приємно.

До підготовки привітання з днем народження зятя варто підійти творчо.

Що сказати в тості власного виробництва

  • «Дорогий зять! Тобі ми з дружиною наважилися довірити найцінніше, що у нас є: свою єдину дочку. За ті роки, що ми тебе знаємо, ти перетворив нашу красуню з боязкою дівчата щасливу жінку. Спасибі тобі за це! Ми тебе дуже любимо за твоє велике серце. Бажаємо тобі грошей, хорошої роботи, і дивись, не затягуй з онуком для нас.»
  • «Дорогі гості! Бачите он того імпозантного молодого чоловіка у білій сорочці і краватці? Це зять! Кілька років тому він прийшов на перший спільний обід з сім’єю розпатланий, з сережкою в одному вусі, в гавайської сорочці і сандалях на босу ногу. Я тоді подумав (подумала), що він втік з острова в Тихому океані, де навчав місцевих аборигенів добувати вогонь. А адже за кілька років цей юнак став солідним керівником. Бажаю тобі, улюблений зять, заробляти стільки, щоб мати свій острів в тихому океані, а ще — здоров’я, світлих днів побільше. Так, і внучатко нам з дружиною (чоловіком) дуже хотілося б!»
  • «Гаряче улюблений зять! Сьогодні для тебе день, коли потрібно ненадовго зупинитися і озирнутися назад. Подивися, скількох речей ти встиг досягти за той час, що ми тебе знаємо. Але хочеться мені в цей день процитувати великого філософа і вченого Альберта Енштейна: «Важливо не добиватися успіху, а те, щоб твоє життя мало сенс.» Я вип’ю за те, щоб ти не тільки був успішним у житті, але і наситив її своїм власним змістом.»

Привітання зятя зі святом презентацією

Використовувати презентації для привітань — модно. Презентації можуть включати цікавий відео – та аудіо – ряд, а після свята їх можна неодноразово переглядати. Презентація стане гарним виходом також, якщо ви з якихось причин не можете бути присутнім на святкуванні Дня народження.

Відео-ряд для вітальної презентації за традицією включає фотографії іменинника (відеоролики за участю зятя), на яких зображені різні етапи його життєвого шляху. Використовуйте свою фантазію і всі підручні матеріали, щоб зробити презентацію оригінальною і веселою. Фото-колажі, смішні карикатури і підписи до знімків, зроблені в комп’ютерних графічних редакторах, вітаються.

Танцювальний номер для улюбленого зятя

Танцювальне привітання з днем народження майбутнього зятя від вас стане по-справжньому шикарним подарунком. Як ви зробите танцювальний номер, залежить від ваших уподобань.

Наприклад, ви можете оголосити вальс і зі своїм чоловіком (дружиною) відкрити танець, присвятивши його молодій сім’ї зятя, попросивши потім іменинника зі своєю дружиною приєднатися до вас.

Ви можете організувати танцювальний спектакль, задіявши у ньому всіх охочих гостей, або виступити соло.

Як привітати у вигляді конкурсу

Збери привітання

Заздалегідь готується гарний текст побажання, що друкується на аркуші паперу. Аркуш паперу розрізають на частини, які нумерують. Потім шматочки привітання розподіляються між гостями і ховаються ними в одязі. Іменинник з зав’язаними очима повинен за підказками глядачів зібрати всі частини привітання і прочитати його.

Захований подарунок

З зятем можна пограти в хованки. Невеликий сюрприз для нього повинен бути захований десь у приміщенні. Гості підказують імениннику «гаряче» — «холодно», поки він намагається знайти свій подарунок. Для того, щоб зробити конкурс цікавішим, можна зав’язати зятю очі.

Випробування загадками

Ви, звичайно ж, дуже вимогливі до свого зятя, і будете не проти випробувати його ерудицію. Попросіть його вгадати кілька загадок. За кожну правильну відповідь засчитывайте імениннику одне очко. Після того, як сума очок дорівнює кількістю років, оголосіть зятя переможцем і вручіть йому подарунок. Звичайно ж, питання повинні бути такими, щоб іменинник зміг легко їх розгадати. Можна зробити конкурс смішним, використовуючи популярні дитячі загадки.

У конкурсах можуть брати участь і всі гості.

Згадати пісню з числом за кількістю сповнившись зятю років

Гостям дається завдання: по черзі називати пісні, в текстах яких є число, що відповідає кількості сповнившись зятю років. Варіанти: пригадати назви фільмів, книг, віршів, відомих брендів з цим числом.

Компліменти

Гості діляться на дві команди. Зять загадує парне число, яке ділять навпіл. Кожна команда повинна сказати зятю вказане число компліментів. Переможцем оголошується команда, швидше справившаяся із завданням.

Якщо зять є «справжнім чоловіком»

Будь якість, яке ви вважаєте важливим у цьому чоловікові, можна з гумором обіграти у привітанні, яке ви придумаєте для зятя. Наприклад, вітання зятеві з днем народження у прозі можуть бути наступними:

  • Справжньому чоловікові належить побудувати будинок, посадити дерево і виростити сина. Імениннику вручаються всі необхідні для цього матеріали (молоток, цвяхи, дошка, саджанець дерева, пелюшки тощо) з побажаннями досягти успіхів у всіх трьох аспектах життя чоловіка.
  • Справжній чоловік повинен володіти якостями джентльмена, тому на День народження зятя можна подарувати капелюх (щоб знімати її перед дамами), краватку-метелика і букетик квітів, який він повинен вручити коханій жінці.
  • Справжній чоловік повинен бути сильним, тому набір спортивного інвентарю з побажаннями стежити за своєю фізичною формою, буде гарним подарунком для зятя.

Слова і символи означають більше, ніж подарунки. Ваш зять заслужив на свій День народження щирого, теплого і оригінального привітання. Чим менше формальності і більше творчості буде у привітанні, тим приємніше імениннику, а ваші сімейні відносини стануть ще міцнішими.