Через 9 років спільного життя подружжя відзначають Фаянсовий весілля. Даний матеріал відрізняється міцністю і блискучою красою, які порівнюють з шлюбом, пережили такий тривалий термін. Поздоровлення у цей день відрізняються підкресленою повагою до винуватців торжества.

Поздоровлення чоловікові

Слова, сказані коханому, зобов’язані пробудити в ньому найніжніші почуття, змусити зрозуміти, який він дивовижний і неповторний. Для чоловіка головне, щоб ви нагадували йому про це, адже саме на крихкому жіночому плечі тримається чоловічий дух. Особливо це доречно, якщо чоловік-романтик – такий тип чоловіків запам’ятає всі красиві фрази, сказані на його адресу. Вірші відмінно підійдуть для того, щоб описати емоції.

Деяким чоловікам до вподоби прикольні побажання, які супроводжують смішні подарунки. Якщо у вашого чоловіка відмінне почуття гумору, порадуйте його чимось веселим. Заодно підніміть настрій усім присутнім на святі. Фаянсовий річниця стане чудовим приводом змусити чоловіка посміхнутися сяючою посмішкою, якої він зачарував вас 9 років тому.

Тільки пам’ятайте, що побажання коханому повинні бути короткі. Чоловіки не люблять витрачати багато часу на слова, тому будьте максимально лаконічні.

Вітання дружині

 

Жінки ж, навпаки, люблять довгі, красиві і пристрасні промови, особливо, у віршах власного виробництва. Через стільки років, проведених разом, присвятіть коханій оду, в якій розкажіть про пережиті приємні моменти і найпрекрасніше в ній, за що ви її любите. Згадайте першу весілля – нехай вид подружжя з палаючими від любові очима надихне вас.

Дружина оцінить і прикольні слова, якщо вони не будуть занадто брутальними або образливими. Розкажіть анекдот за мотивами власного життя або розповідь про цифру 9, в якому головними героями є ви. Дівчата цінують оригінальність і прояв турботи.

Так що ще одним варіантом привітань є мініатюра про маленьку дівчинку, яку полюбив принц. Він зробив їй пропозицію руки і серця, і вони прожили щасливо 9 шикарних років. Відзначаючи Фаянсовий річницю, робіть акцент на любов і радість, щоб дружина відчувала, наскільки вам з нею добре, навіть через такий тривалий термін відносин.

Складіть список з 9 характеристик, за що любите її. І не важливо, красиві це очі, сліпуча посмішка або вміння створювати затишок – дружина буде в захваті від кожної дрібниці, яку ви помічаєте і за яку дякуйте.

Вітання родичам і друзям

Батьки можуть порадувати своїх дітей добрими словами про кохання і вірності, сестра або брат – згадати моменти з дитинства, щоб нагадати «молодим», що душею вони не старіють. Близькі друзі дарують прикольні вірші або говорять невеликі тости, роблячи акцент на те, як чудово стикаються дружба і любов у настільки ніжному й міцному подружньому союзі.

Сюрприз стане відмінним подарунком для винуватців свята. Хтось із близьких може взяти на себе відповідальність і зібрати гостей, а також прикрасити приміщення, приготувати столи і розібратися з іншими дрібницями. Робиться це зазвичай вдома у подружжя або значному для них місці.

Далекі родичі або знайомі, щоб не морочитися, мають право сказати кілька власних слів про урочисту дату або просто прочитати побажання з листівки.

Подарунки

Найкращий презент на Фаянсовий весілля – посуд з аналогічного матеріалу з чарівними абстрактними візерунками або зроблена на замовлення з зображенням щасливих «молодих».

Це доречно, так як за традицією на цю весілля подружжя б’ють старий посуд з фаянсу, і кожен уламок означає сварку або скандал, який був у минулому. Потім всі осколки викидаються, і відносини починається з чистого особи.

Зазвичай цей подарунок приносять батьки. Один одному пара може подарувати запрошення або квитки на будь-які культурні або активні заходи, щоб провести час разом. Особливо це актуально, якщо у них є діти. Символічно, якщо в презенті буде присутня цифра 9 або таку кількість предметів.

Важливо робити подарунок з душею, вкладати в нього зміст та символізм. Нагадайте парі ще раз про міцність її союзу і те, наскільки вона ідеально виглядає з боку, навіть якщо це не так. Нехай свято принесе подружжю масу позитивних емоцій і допоможе відпочити душею.