Льняне весілля (мотузкові) – це 4 роки щасливого подружнього життя, наповнене радісними і трішки сумними моментами. Поздоровлення у цей день повинні відображати суть свята – те, що пара вже пов’язана невидимими, але міцними нитками, які можуть розрізати тільки ретельно наточені ножиці.

Поздоровлення чоловікові

Проживши з коханим чотири роки, хочеться піднести йому особливий подарунок і по-справжньому красиві слова, будь це смішні вірші, довгі визнання у щирій любові або короткі проповіді.

Згадайте, за що полюбили дружина. Розкажіть про це детальніше, щоб він зрозумів, скільки хорошого в ньому таїться. Чоловіки люблять приємні слова, заряджаються ними. Також можна згадати перші прогулянки з майбутнім чоловіком, коли відносини тільки починалися, були кришталево чистими і ніжними. Якщо ця ніжність трохи зблякла, проявіть її знову, тільки в рази сильніше. Адже за 4 роки вона перетворилася в справжню любов.

Чоловік оцінить прикольні фрази і подарунки, з прихованим або явним змістом. Можна піднести щось еротичне, що зробить вечір річниці пікантним. Пристрасть до цього часу у багатьох пар проходить – спробуйте надихнутися і зробити для чоловіка і себе все, щоб свято вдалося.

Вітання дружині

Банальні слова і вчинки вже не підійдуть, адже за такий тривалий час дружині хочеться чого-небудь незвичайного.

Красиві визнання у віршах, написані власноруч, зіграні на гітарі і заспівані під вікном – ось ідеальне ранок Лляної річниці для дівчини.

Причому воно стає ще краще, якщо Ви не вмієте писати вірші, грати на музичних інструментах, співати, з-за чого довелося витратити не один місяць на приготування такого чудового сюрпризу. Дружина не просто оцінить його, а буде в захваті.

Можна придумати щось оригінальне і символічна – причепити, наприклад, безліч гелієвих кульок до землі за допомогою мотузок, написавши ними ніжне визнання в любові прямо на асфальті. Як варіант – так само вчинити з маленькими презентами, але вже в будинку. Прикольні слова або подарунки особливо актуальні, так як ви ще молоді, веселі і закохані. Дружина буде рада будь-яких варіантів, за умови, що Ви вкладете в них душу.

Вітання родичам і друзям

Так як в якості перевірки відносин у цей день запалюють парну свічку, можна подарувати подружжю саме її, забезпечивши словами-побажаннями. За традицією, скільки годин прогорить свічка, стільки щасливих років проживе разом пара. Добре, якщо цей презент зроблять батьки від щирого серця, показавши на своєму прикладі, що таке щасливий шлюб.

Сестра, брат і інші найближчі родичі і друзі зобов’язані сказати приємні або прикольні слова, адже вони так довго знають молодих. Фрази повинні бути унікальними, написаними від себе особисто, а не взяті з інтернету або іншого джерела – це нешанобливо по відношенню до подружжя.

Але далекі родичі або знайомі так зробити можуть. Більш того, від них не потрібні красиві вирази, вони можуть обмежитися стандартними листівками або подарунками. Весілля пройде цікаво і весело, якщо кожен привітає чоловіка і дружину окремої реплікою, створивши загальне усне або письмове побажання від усіх присутніх.

Подарунки

Подарунки на таку знаменну дату зазвичай символічні. Батьки, будучи старих правил, зазвичай не виділяються і дарують речі з тканини:

  • одяг;
  • лляна білизна;
  • рушники;
  • покривала;
  • скатертини;
  • серветки;
  • хустки;
  • штори та інше.

Можна привітати і більш оригінально, подарувавши театр з мотузяних ляльок, квитки на мотузяний парк, купони на стрибки з парашутом або з мосту, щось в такому роді. Екстремальне весілля нині в моді, вона дозволяє дізнатися один одного з незвичайного боку, випробувати разом небувалі відчуття.

Льняне весілля – це привід подарувати один одному яскраві емоції, зайву дозу ніжності і пристрасті, стати ближче і заново пережити закоханість. Це привід сказати один одному щось хороше і приємне, що накопичилося за роки спільного життя.