Весілля – відповідальний захід у житті кожної родини. Багато продовжують відзначати свято і через тривалий час. Якщо подружжя прожило 26 років, то це нефритова весілля. Гості повинні піднести винуватцям торжества прикольні короткі привітання. Нефритова весілля відзначається в колі близьких і рідних людей, тому важливо, щоб прийшли батьки, сестра, діти.

Річниця навіть не святкується без побажань. Будь-яке весілля стане набагато веселіше, якщо будуть організовані конкурси, смішні сценки. Найкращими привітаннями будуть смішні вірші. Їх читають батьки, сестра, чоловік, дружина. Краще вигадати щось своє, але можна запозичити, переробивши побажання на свій лад.

Подарунки

Річниця і весілля не обходиться без подарунків. Їх дарують батьки, сестра, діти пари. Чоловік і дружина теж підносять один одному приємні презенти. Це можуть бути побутові речі, путівки, гроші.

Але навіть з подарунків на свято треба йти з привітаннями. Побажання потрібні короткі, смішні. Це можуть бути вірші чи проза. Головне, що вимовляти їх мовець повинен від душі.

Як підписуються листівки

Крім подарунка для свята 26 років спільного життя треба підготувати яскраву листівку, на якій треба написати короткі смішні привітання або вірші. Бажано зробити листівку своїми руками, написавши прикольні побажання. Що буде обрано, проза чи вірші, не важливо.

Щоб написати оригінальні привітання з Нефритовою весіллям у віршах, необхідно використовувати смішні історії з життя родини.

Якщо короткі привітання будуть у віршах, то слід продумати оригінальну сполучуваність слів. Родичі, сестра, діти повинні писати тільки позитивні побажання. Читати слова треба чітко і виразно, щоб річниця запам’яталася гостям як позитивна подія.

Вірші – найкраща форма вітання. Їх можуть обирати батьки, сестра, діти, друзі. Чоловік і дружина теж можуть обмінятися оригінальними побажаннями. Смішні привітання у віршах обов’язково піднімуть настрій всім. Необхідно лише прочитати їх від душі. В якості прикладу можна використовувати такі прикольні вірші:

Ще такі молоді… Але дороги року,

Крізь пальці рук вони протікають як вода.

Ви кохаєте один одного — це важливо,

Сподіваюся, відсвяткуємо весілля повік одного разу.

*****

Бажаємо зберегти любов і повазі,

Щоб щастя було завжди на умноженье.

Нехай збудуться заповітні мрії,

Бажаю життя світла, краси!…

Красиві і смішні вірші будуть найкращим подарунком на 26 років. Чоловік і дружина зрадіють такій увазі. Крім привітань у віршах використовується і проза. Весілля буде веселою.

Вибір листівок

Весілля і річниця не обходиться без святкових листівок-конвертів з грошима всередині. Купити її можна в будь-якому канцелярському магазині. Доповненням будуть служити короткі прикольні, смішні привітання, вірші. Такий подарунок можуть сміливо піднести батьки, сестра або колеги. Чоловік і дружина теж можуть подарувати один одному смішні побажання в віршах з листівками.

Нефритова весілля – це та річниця, на яку гості беруть презенти і листівки. У них вписують власні вірші та побажання в прозі. Ця річниця свідчить про великий досвід сім’ї, тому слід бажати чогось по-справжньому вартісного. Чоловік і дружина будуть вдячні такому подарунку.

До вибору листівки пред’являються наступні вимоги:

  • Стиль свята. Весілля і річниця передбачає не тільки оформлення приміщення, але і створення затишної для гостей атмосфери. Всі запрошені, батьки, сестра, друзі, повинні вибрати відповідну листівку, і написати в неї короткі смішні привітання. Чоловік і дружина на 26 років спільного життя теж можуть подарувати один одному приємні презенти з листівками.
  • Розмір. Для написання привітання необхідно вибрати середню листівку. А ось маленькі або великі не підходять.
  • Бажання подружжя. Попередньо слід дізнатися, які листівки любить дружина і чоловік. В деяких випадках замість листівки підійде рукопис або пергаментний сувій. Батьки, сестра, друзі подружжя можуть оформити плакат, на який наносять прикольні короткі побажання. Чоловік і дружина будуть раді такому презенту.
  • Готовий текст. На 26 років спільного життя слід підготувати прикольні короткі привітання самостійно. Якщо ж ідей немає, то можна переробити чужий текст. З таким подарунком річниця буде приємним спогадом для подружжя.

Оформлення листівок

Чоловік і дружина, в честь яких святкується річниця весілля, будуть раді отримати оригінально оформлені листівки. Прикольні короткі привітання у віршах і в прозі будуть приємним спогадом, якщо скласти їх самостійно. У цій справі слід дотримуватися нескладних правил:

  • Листівки-конверти не підписують;
  • Батьки, сестра та інші близькі люди пари повинні вимовити самі добрі і щирі побажання;
  • Короткі прикольні поздоровлення у віршах будуть виглядати набагато оригінальніше, якщо їх написати чорнилом;
  • Підписувати листівку слід лаконічно;
  • Жарти можна використовувати, але вони повинні бути не образливі для когось з гостей;
  • Смішні побажання повинні легко читатися, а для цього потрібно грамотно скласти їх структуру.

Якщо дотримуватися цих нескладних правил, то нефритова весілля надовго залишиться в пам’яті гостей. Близькі родичі, батьки, сестра, повинні підібрати потрібні слова. А які побажання будуть обрані, у віршах або в прозі, не важливо. Річниця надовго залишиться в пам’яті гостей.