Нікель — дивовижний і міцний метал, стійкий до впливів води і повітря, який раніше прирівнювали до дорогоцінного золоту і сріблу. Саме з ним асоціюється 12 років, прожитих у шлюбі, тому дата має настільки цікаве і значне назва — Нікелеве весілля.

Поздоровлення чоловікові

Ви прожили разом так багато часу, що можна подарувати чоловікові самі добрі слова у віршах або прикольні побажання, які змусять душу чоловіка радіти.

Що вам особливо подобається в улюбленому? Чому ви його полюбили? Вже говорили про це? А хіба річниця – не привід ще раз нагадати, здавалося б, істини, які об’єднують вас, змушують серце битися частіше і в унісон? Напишіть свої слова в листі і відправте його звичайною поштою. Це романтично і незвично в сучасному світі.

Придумайте для чоловіка сценку, розіграйте її разом з дітьми, якщо вони у вас є. Напишіть короткі визнання в любові чоловіка і залиште їх на видних місцях по всьому будинку. Залиште йому невеликий презент близько останньої записки. Нехай це буде цукерка або кола з його ім’ям. Або рівно 12 невеликих предметів, що знаменує настільки важливу дату. Чоловік залишиться задоволений вашою увагою і турботою.

Вітання дружині

Щоб привітати кохану дружину через 12 років відносин, спробуйте її здивувати. Це здається майже неможливим, адже стільки побажань вже було сказано. Але проявити кмітливість не так вже складно.

Кульки з її ім’ям, визнання в любові на асфальті, викладений листівками портрет подружжя, доріжка з пелюсток троянд з коридора до спальні, величезне фото сім’ї на всю стіну і ще маса іншого зможе подарувати винуватиці торжества неймовірні позитивні емоції. Смішні вірші або красиві фрази – вам вирішувати, що саме говорити жінці, здатної зробити вас щасливим.

Запаліть 12 свічок при вимкненому електричному світлі. Влаштуйте романтичну вечерю на двох або, навпаки, покличте багато друзів і рідних, щоб відзначити весілля розкішно. Відведіть кохану в ресторан або приготуйте вечерю самі – вибір варіанта залежить тільки від переваг благовірної.

Можете не готувати мова. Говоріть те, що йде від чистого серця. Не просто красиві, а справжні слова.

Будь-яка дружина оцінить щирість. Покажіть, що саме вона ваша друга половинка, і 12 щасливих років, прожитих разом, лише підтверджують цей факт.

Вітання родичам і друзям

Батьки можуть побажати «молодим» того, що ще не збулося. Вважається, що до цієї дати у них вже є міцна сім’я, діти і власний будинок. Якщо ж з якихось причин не всі цілі пари збулися, батьки дають слушні поради і бажають здійснення всіх бажань.

Сестра, брат і інші родичі бажають більш практичні речі, і, звичайно, щоб світло любові ніколи не згасав. Привітання від друзів зазвичай прикольні і оригінальні, вони поєднують в собі гарні вірші і смішні вирази, спогади з життя «молодих», особливо, з першого весілля.

Подарунки

Кращими подарунками є символічні, які найбільш точно відображають річницю. Серед таких різні вироби з нікелю:

  • мельхіорові столові прилади;
  • нікельована відерце для шампанського;
  • самовар як символ домашнього затишку;
  • турка для приготування кави;
  • електроприлади і багато що інше.

Можна зробити своїми руками прикольні подарунки та предмети інтер’єру з даного сплаву заліза. Допоможе в цьому лише фантазія і велике бажання зробити приємність винуватцям торжества.

Нікелеве весілля – ще одна сходинка на шляху до щастя, що триває все життя. Це черговий рік, який пара провела разом, і зайвий привід ще раз зрозуміти, наскільки подружжя люблять один одного. Нехай побажання в цей день звучать щиро і постійно, піднімаючи настрій усім присутнім.