Оксамитова весілля відзначається тоді, коли чоловік і дружина разом 29 років. Весілля збирає рідних людей, поетом на ній присутні батьки, сестра, колеги. Багато запрошені гості не знають, які підготувати привітання, які повинні бути короткі і смішні. Відмінно звучать вірші та прикольні побажання в прозі. Ніяка річниця і весілля не обходиться без подарунків.

Короткі привітання повинні бути виражені оригінальними фразами. Хто не бажає використовувати стандартні вірші, то може вибрати прикольні сценки, коломийки, пісні. У них важливо вказувати назву весілля. На 29 років спільного життя чоловік і дружина теж підносять один одному прикольні поздоровлення. Оксамитова весілля проводиться разом з рідними і близькими, тому батьки, сестра, діти повинні підібрати відповідні короткі смішні побажання.

Вірші – найбільш оригінальна форма привітань. Бажано, щоб вони були веселі і оригінальні на сприйняття. Побажання у віршах можна скласти на основі цікавих життєвих подій сім’ї. Важливо коротко і зрозуміло передати суть. Прикольні вірші можуть використовувати батьки, сестра, чоловік, дружина. Тоді річниця пройде весело.

Можна вибрати прикольні вірші на кшталт цих:

З Бархатною весіллям! Щастя вам, тепла,
Щоб життя, як оксамит, ніжною була.
Вам дарувала багато прекрасної доброти,
У вигляд додавала тільки краси.

Діти та онуки обожнюють вас,
Нехай у вас буде великий запас сил,
Щоб онуків няньчити і дітей любити,
Про всі печалі назавжди забути!

Вірші бажано вибрати короткі, щоб не втомити гостей. Весілля і річниця проводиться з постійними привітаннями. Причому у віршах і в прозі підходять ідеально. Їх можуть вибрати батьки, сестра, колеги. Дружина і чоловік теж вимовляють один одному оригінальні привітання.

Поради по складанню святковій промові


Весілля і річниця є урочистими заходами, тому до них потрібно ретельно підготуватися. Короткі смішні привітання у віршах бажано скласти самостійно. Можна запозичити, переробивши гарні побажання на свій лад. Необхідно орієнтуватися на такі правила:

 • Необхідно підготувати смішні, серцеві, позитивні побажання, щоб чоловік і дружина відчували святкову атмосферу;
 • Якщо відсутня можливість особисто привітати родину зі святом, то потрібно відправити смс;
 • На 29 років спільного життя прийнято дарувати квіти;
 • В першу чергу короткі привітання вимовляють батьки, діти, а потім сестра, колеги та інші близькі люди;
 • Довгі прикольні побажання бажано написати на листівці, що при вимові нічого не забути;
 • Короткі смішні привітання на 29 років можна вивчити напам’ять.

Короткі смішні поздоровлення в прозі і у віршах

Весілля і річниця немислима з привітань, які можуть бути не тільки у віршах, але і в прозі. Їх можуть вибрати не тільки чоловік, дружина, але і батьки, діти, сестра. На 29 років спільного життя пари потрібно підготувати душевні слова. Відмінно підходять позитивні настанови.

Велика річниця або весілля 29 років передбачає вибір оригінального привітання. Разом з цим слід надати подарунок.

Короткі смішні побажання починаються зі слів «Шановні», «Дорогі», «Улюблені».

Їх можуть вимовляти багато близькі люди сім’ї, наприклад, сестра, діти, колеги. Можна використовувати різні сценарії свята. Оксамитова весілля свідчить про великий досвід сімейного життя, тому подружжю потрібно побажати поліпшення відносин, достатку і благополуччя.

Смішні побажання у віршах теж є відмінним подарунком. Дружина і чоловік також обирають цікаві чотиривірші один для одного. Бажано використовувати короткі вірші.

Як вибрати побажання

Прикольні вірші будуть самими приємними для сім’ї. Ніяка весілля і річниця не обходиться без цікавих побажань. Дружина і чоловік будуть приємно здивовані, якщо батьки, діти, сестра, друзі підготують короткі прикольні поздоровлення у віршах.

Річниця святкується разом з подарунками, доповненням до яких служать смішні привітання у віршах. Чоловік і дружина зазвичай обирають короткі чотиривірші, які слід вимовити урочисто. Є кілька нескладних порад, завдяки яким можна скласти оригінальні вірші:

 • Чоловік і дружина повинні вітати один одного доброзичливо, даючи смішні та веселі напуття;
 • Побажання слід вибирати тематичні, щоб було зрозуміло, що відзначається чергова річниця;
 • Вірші і короткі побажання в прозі потрібно писати з згадуванням імен.

Річниця – важлива подія, тому готуватися до нього треба ретельно. Батьки, сестра, діти підносять смішні побажання. Свято буде цікавим, якщо розіграти сценку. Творчі особистості можуть придумати оригінальний сценарій розвитку свята. Для торжества чудово підходять пісні, конкурси, подання, частівки, танці. Весь захід бажано знімати на камеру і робити фотографії.

Як оформити побажання


Щоб порадувати винуватців торжества, необхідно ретельно підготуватися до свята. Батьки, діти, сестра, колеги повинні вибрати оригінальні побажання, і красиво оформити їх. Бажано не застосовувати стандартні фрази, які постійно використовуються на даних заходах. У цьому допоможуть наступні поради:

 • Можна придбати яскраву листівку, або зробити її своїми руками. Вони бувають музичними, об’ємними, що складаються. Необхідно лише визначитися з дизайном, щоб він відповідати побажанням.
 • Відмінно підходить барвистий плакат, на якому будуть розміщувати слова і фотографії. Бажано зробити його самостійно, хоча чудово виглядають і куповані.
 • Для торжества можна придбати ювілейну медаль, грамоти, ордени. У сувенірних магазинах продається безліч цікавих штучок з написами.
 • Для свята чудово підходить сценка або подання. Бажано задіяти в них гостей.

Вітальна промова повинна бути урочистою і зрозумілою. Вимовляти слова слід з душею, і тоді свято запам’ятається надовго. Говорити довго не варто, щоб не набриднути гостям.

В урочистій промові не слід згадувати про недоліки пари, а також про конфлікти. Необхідно говорити про позитивні події і смішні історії. Тоді свято буде веселим. Важливо обережно бути з іронією, яка часто вживається в віршованих побажаннях. Жарти повинні бути сказані м’яко й делікатно. В мову можна включити згадка про подарунок.

На річницю слід подати відповідний подарунок. Бажано, той, який потрібен сім’ї. Про це слід дізнатися заздалегідь. Можна підготувати презенти для чоловіка і дружини окремо. Вітальна промова стане кращим доповненням до подарунка.