Символом шлюбу, якому виповнилося 17 років, є олово, яке уособлює гнучкість і красу. Вважається, що пара за стільки часу навчилася йти на компроміси, прогинатися під характери один одного, розуміти з півслова. А з боку вона виглядає не просто сліпуче красивою, а по-справжньому щасливою.

Поздоровлення чоловікові

На таку знаменну дату для чоловіка бажано створити атмосферу любові, яка була присутня на перших парах відносин. Чоловікам часом це навіть потрібніша, ніж жінкам. Свічки, ситний вечеря, східні солодощі, смачний алкоголь і приємна музика – все це на даному році шлюбу буде як не можна до речі.

Скажіть коханій те, що не говорили раніше. Тільки нехай це будуть короткі побажання або гарні вірші власного твору.

Наприклад, такі:

Мій чоловік – найкращий, ти вірний і добрий,

Яскравим світлом любові висвітлюєш наш шлях.

Ти, дорогий, просто щиро скромний,

Але в очах твоїх продовжую тонути.

Ти – чоловік мій, і Ангел-хранитель чудовий,

Моє – все ось уже сімнадцятий рік.

Мені з тобою до нестями цікаво,

А я, знаєш, укрою від сімейних негараздів.

Можна придумати прикольні побажання, якщо благовірний відрізняється почуттям гумору. Згадайте курйози, що сталися на минулих весіллях, смішні випадки і моменти, зігріваючі закохані душі по сьогоднішній день. Таке привітання порадує не тільки коханої, а й усіх гостей.

Вітання дружині

Скажіть дружині ніжні слова, про які раніше замовчували. Згадайте всі дрібниці, завдяки яким вона займає головне місце у вашому серці. Висловіть це у віршах:

Мила, ти всіх прекрасніше,

І день від дня хорошеешь.

Моє сонце саме ясне,

Одна ти моє серце грієш.

Всі 17 років я лише твій, рідна,

Кожен день від тебе без розуму.

Немов олово ти, дружина люба,

Сверкаешь любов’ю. Je t’aime.

Гарні вірші завжди доречні, як і невмируща класика – квіти, шампанське, шоколадні цукерки і пристрасні поцілунки. Можна придумати щось оригінальне, придумавши для коханої прикольні поздоровлення.

Так як подружжя вже, вірно, батьки, відпочити від сімейних буднів не завадить. Приділіть час один одному і побувайте там, де раніше мріяли побувати. Краще економити на протязі року, радіючи в підсумку суспільству коханої половинки. Наприклад, відмітьте річницю на березі моря. Це буде особливо романтично, якщо весілля взимку.

Вітання родичам і друзям

Привітати сестру, брата, батьків та інших найближчих родичів нескладно, якщо побажати їм того, про що вони мріють. А ще краще – подарувати це. Дружини вже понад десять років мріє стрибнути з парашута або вже три роки ніяк не можуть сходити в театр? Презентуйте їм запрошення на важливе театральне захід або квитки для парашутного спорту.

Прикольні подарунки даруються під веселі слова. Придумайте їх заздалегідь, щоб весілля відрізнялася від інших позитивною атмосферою і яскравими метафорами. Частівки про «олов’яну любов» та подібні вирази стануть найкращими словами у цей день.

Подарунки

Олов’яне весілля припускає символічні подарунки з олова, знаменують довгий щастя, добробут і міцну любов. Можна також замінити їх на блискучі срібні предмети. Друзі, батьки та інші родичі зазвичай дарують наступні речі:

  • електроприлади;
  • посуд;
  • прикраси;
  • предмети інтер’єру;
  • іграшки;
  • побутову техніку та інше.

Обов’язково подарувати винуватиці торжества красиві квіти. Зазвичай на дану весілля вона буквально завалена букетами, що відбивається і на відмінному настрої.

Олов’яне весілля – не просто річниця. Це важливий день, який знаменує міцну любов і взаєморозуміння, показує усталені сімейні традиції, а також допомагає в черговий раз зрозуміти, наскільки подружжя дорого один одному.