Темний опал весілля є великим досягненням сім’ї, оскільки вона існує 21 рік. Чоловік і дружина пройшли великий життєвий шлях, долаючи труднощі. У багатьох сім’ях організовуються свята з цього приводу. На цьому заході збираються рідні та близькі. Допомогти зробити свято веселим допоможуть смішні привітання, прикольні короткі вірші.

Річниця має символ опал – камінь співчуття і співчуття. Як талісман його треба носити золотий перстень на правій руці вказівного пальця. Є кілька видів каменю, але в будь-якому разі він є вдалим символом. Якщо у подружжя настала темний опал весілля, то їм на знак поваги слід підготувати відповідні подарунки. Чоловік і дружина повинні дарувати їх з душею. У цьому випадку темний опал весілля буде приємним спогадом.

На заході, де зберуться близькі і рідні, теж дарують потрібні речі. Весілля повинна проводитися весело, а допоможуть в цьому смішні вірші. Батьки, сестра, діти можуть вибрати найбільш короткі прикольні побажання у віршах і прозі. Завдяки цьому весілля буде набагато цікавіше.

Складання привітання на 21 рік

Якщо буде відзначатися річниця, то слід заздалегідь підготувати короткі привітання. Їх може вимовляти сестра, дружина, чоловік, батьки та діти. Зробити побажання серцевими не так просто, оскільки важливо передати їх від душі. Необхідно скласти красиві і смішні привітання. Напевно, всім хочеться, щоб їх побажання було особливим. Для цього підійдуть прикольні короткі вірші.

Потрібно враховувати, що поздоровлення у віршах і прозі адресується парі. Ця річниця не маленька, тому слід придумати оригінальні побажання. Причому це відбувається не тільки на 21 рік, але і на інші заходи. Важливо вказати на те, що тільки коли чоловік і дружина разом, їх життя буде благополучною. Короткі смішні вірші можуть включати цікаві факти з життя родини. Тільки всі натяки повинні бути добрими.

Часто використовуються банальні фрази, які вимовляються на всіх заходах. Але ж тоді весілля не буде цікавою. Можна придумати короткі або довгі поздоровлення у віршах. Слід придумати незвичайне побажання, щоб річниця пройшла весело. І той же час важливо точно вказати на зміст.

У короткі і довгі прикольні привітання обов’язково треба включити імена пари. Щоб нічого не переплутати, слід перечитати вірші. Навіть якщо мова буде вимовляти осіб старше винуватців торжества, не варто використовувати настанови. Річниця буде проводитися цікавіше, якщо додатково будуть проходити інші цікаві заходи.

В смішні короткі і довгі вірші не слід включати відомості про сімейні негаразди. Хоч темний опал весілля свідчить про багатому життєвому досвіді, необхідно згадувати тільки про позитивні події в сім’ї. Нікому не сподобається, якщо буде присутня критика або згадка про не зовсім сприятливих днями. Обов’язково треба подякувати за запрошення на захід.

На 21 рік, як і на будь-яку іншу весілля, треба купити листівку. Потім слід скласти смішні вірші. Можна взяти стандартне побажання, внісши свої зміни. Поздоровлення у віршах, написані своїми руками, цінуються набагато більше. Причому не слід писати довгі твори, адже прикольні короткі слова будуть найбільш підходящими.

Перші і останні фрази є найбільш запам’ятовуються, тому вони повинні звучати особливо гарно. Під побажанням потрібно поставити підпис. Перед заходом треба потренуватися, щоб мова звучала чітко і зрозуміло.

Батьки, сестра, діти повинні складати відповідні привітання. Річниця сім’ї відзначається нечасто, тому слід вибрати веселі і оригінальні побажання. Найкраще вибирати короткі, оскільки вони легко запам’ятовуються, і не втомлять гостей на святі.

Як приклад, відмінно підходить таке побажання:

21 рік! З такою датою
Поспішають друзі привітати вас.
Ми всі за вас, звичайно, раді
І побажаємо вам зараз:
Погожих днів, добра і світла.
І в це свято вам двом
Ми даруємо яскравих букети троянд
В знак восхищенья і любові!

Таку мова може вимовити хто завгодно: брат, сестра, друг сім’ї. Дружин і чоловік від подібних побажань будуть в захваті. Батьки вимовляють більш серйозну мова. Чоловік і дружина теж можуть сказати щось оригінальне. Річниця буде цікавіше, якщо проводити інші незвичайні заходи.

Види привітань

Весілля – урочистий захід, на яке треба правильно вибрати привітання. Є окремі побажання, які можуть вимовляти тільки батьки, сестра, чоловік, дружина, діти. Вони можуть бути:

  • У віршах. Побажання легко запам’ятовуються і швидко читаються. Можна придумати вірші з різним змістом, головне, щоб все звучало переконливо. Їх можуть вибрати все: сестра, брат, друзі, діти;
  • У прозі. Порівняно з побажаннями вірші, проза більш утомлива. Але якщо підібрати відповідні смішні, прикольні поздоровлення, то свято буде чудовим. Ідеальні для всіх, будь то сестра, брат, друзі;
  • СМС-привітання. Зазвичай вони смішні і короткі, що легко запам’ятовуються і вимовляються;
  • Голосові. Їх записують на телефон, камеру. Голосові побажання можуть бути відео і аудіо. Смішні вірші будуть найбільш підходящим варіантом. Якщо хтось із родичів не може прибути на святкування, то може передати запис.

Кожен вид поздоровлень має свої переваги. Рідні і близькі, батьки, діти, сестра можуть вибрати найбільш підходящі прикольні вірші. Річниця може святкуватися з використанням будь-яких з цих привітань.

Святкування та подарунки

Темний опал весілля зазвичай святкується у родинному колі. Не всі пари бажають проводити урочисті заходи. 21 рік можна відзначити прогулянкою, організацією побачення, замовлення столика. Завдяки простим заходам річниця дозволить відпочити від суєти.

Всі рідні і близькі, сестра, батьки, дружина, чоловік повинні дарувати відповідні подарунки. Разом з ними слід підібрати прикольні побажання у віршах або прозі. Батьки зазвичай роблять щось потрібне для дому. Тоді річниця буде зайвим приводом радості в родині.

Чоловік і дружина можуть подарувати один одному цікаві подарунки. На 21 рік можна піднести половинці опалові прикраси. Відмінно підійдуть набори посуду, техніка. Дарувати подарунки можуть батьки, сестра, діти, чоловік і дружина один одному. Доповненням служать поздоровлення у віршах. Урочисто вимовлені слова є великим подарунком для сім’ї.