Тридцятирічна річниця — це етап життя міцних, зрілих відносин. Знаменну дату подружжя, які живуть дружно і щасливо з дня одруження прийнято відзначати весіллям. Сталість і довголіття сімейних уз з давніх часів порівнювали з перлами символізує мудрість і чистоту.

Зберігає ракушка від каламутних вод крихітне зернятко, яке росте п’ятдесят років, поступово перетворюючись у міцний, великий дивовижної краси перл. Подарована подружжю перлина віщує довголіття та міцні подружні відносини, що несуть світло і любов. Тому кожна пара, знаючи, символічне значення перлів прагне прожити разом більше, ніж тридцять років. Добре розуміючи сенс і важливість сім’ї подружжя, намагається дожити до п’ятдесятирічного ювілею.

Підготовка до перлової весіллі

Щоб гідно відзначити таку важливу подію, сімейні пари підходять з великою відповідальністю до такого заходу. Дорослі діти беруть активну участь в організації свята. Враховуючи характер і стиль весілля, вони продумують серйозний план проведення торжества, при цьому не забуваючи основних етапів підготовки:

 • список гостей і оформлення запрошень на весілля;
 • місце проведення заходу;
 • оформлення приміщення;
 • замовлення ювілейного торта;
 • підбір подарунка;
 • вибір батькам наряду;
 • договір з фотографом;
 • музичний супровід свята;
 • складання меню страв;
 • тамада.

Церемонія перлової весілля

У старі добрі часи святковий день ювілярів починався з традиційної прогулянки до водойми. Перлини, подаровані один одному, кидалися в воду, тим самим символізуючи подальше зміцнення почуттів. Життя змінюється і давню традицію замінила церемонія одруження.

Як тридцять років тому подружня пара в присутності родичів і близьких друзів, виголошує один одному заповітні слова клятви. Обмінюючись перлинами, скріплюють свій союз ніжним поцілунком. Мудрі «молодята» під звуки класичної музики і плавно опускаються білих пелюсток троянд, виконують повільний танець. Це прекрасне мить створює атмосферу гарного, витриманого часом щастя.

Початок перлової весілля

На щасливу річницю, крім дітей і родичів, зазвичай приходять і старі добрі друзі, щоб привітати подружню пару зі знаменною весіллям. Одягаючи, наряди перлинних кольорів і відтінків гості дарують подружжю практичні, відповідні символіки свята, подарунки. При цьому вимовляють щирі, добрі привітання, підкреслюючи їхню щасливу, насичене подіями життя. Найбільш урочисто і оригінально звучать побажання від дітей. Вірші чи проза вимовлені ними, назавжди залишаються в пам’яті батька і матері. Вибираючи подарунок батькам, діти стараються зробити його простим, розкішним і незабутнім:

 • сімейна фотозйомка;
 • фамільна літера, прикрашена перлами;
 • книга з пам’ятним написом;
 • шкатулка з перловою вставкою;
 • порцелянова статуетка з написом «З весіллям».
 • Вітаючи батьків з весіллям, кілька разів протягом дня діти щиро висловлюють свою любов до них, повагу і радість.

Урочисте весільне застілля

Перлова весілля буває раз в житті, тому важливість її повинна відображатися і на святковому столі. Крім подарунків і поздоровлень з весіллям, красиво оформлена страва з морепродуктів та безліччю смачної їжі робить святкове застілля чудовим. Це дає можливість гостям насолодитися і відчути особливість ювілею.

Вазочки з перлиною, невеликі букети улюблених квітів нареченої оригінально і гармонійно вписуються в інтер’єр столу. Вино, яке уособлює вірність і міцність сімейних уз, перевірене витримкою, створює святкову атмосферу. В якості сюрпризу на десерт, застілля перлової весілля прикрашає шикарний ювілейний торт у формі черепашки всипаний цукровими перлами.

Розважальна програма ювілею

Романтична музика, улюблені пісні ювілярів і всіх гостей зроблять весілля яскравою та динамічною. Танці вісімдесятих, нагадають про молодість і запалі на дискотеках до ранку. Веселі конкурси про шалені дурниці і ризикованих вчинках. Приємні спогади і отримане задоволення від запальних танців говорять про те, як хочеться повернутися, відчути емоції першого поцілунку і побачення.

Зворушливе завершення урочистостей

На завершення перлинного ювілею подружня пара говорить ніжні і ласкаві слова один одному, висловлюючи при цьому почуття радості за спільно прожиті роки. Повне завершення весілля традиційно закінчується святковим феєрверком. Прощаючись з друзями і родичами, сімейна пара разом з дітьми дякує всіх гостей за свято на який вони прийшли, сподіваючись, зустрітися з ними на наступному ювілеї. Задоволені весіллям гості йдуть з масою приємних вражень.