Шлюб, який протримався 20 років, вважається особливим. За цей час подружжя навчилися розуміти, цінувати і поважати інтереси один одного.

Ювілей важливий для сім’ї, він знаменує дорогоцінні й чисті, наче фарфорові, відносини. Чоловік і дружина заслужили в цей день щирі, добрі і романтичні вітання.

Друзям

Друзі оцінять оригінальні привітання з нотками гумору і спільних спогадів. Адже зазвичай самі захоплюючі веселі події відбуваються, коли поруч друзі. Гостям буде цікаво почути невелику кумедну історію, якої ви, як близький друг винуватців торжества, можете поділитися. В кінці оповідання обов’язково додайте які-небудь слова напуття, перетворивши розповідь у тост.

Можна розіграти цілу сценку, заздалегідь домовившись з гостями свята. Подбайте про костюми і невеликий сценарій. Хто, як не друзі, можуть дозволити собі такі поздоровлення на фарфоровий ювілей подружжя?

Близьким родичам

Привітання з порцелянової весіллям сестрі, батькам, братові, дітям та іншим родичам повинні йти від чистого серця.

Дітей зазвичай вітають щодо довгим текстом в прозі, в якому звучать напутні слова, емоції, батьківська ніжність і любов. Деколи текст навіть не заучивается, а вимовляється в імпровізаційному вигляді.

Діти ж намагаються привітати маму і тата у віршованій формі. Деякі знаходять вірш на просторах інтернету, інші пишуть самі. Головне — підібрати саме ті слова, які хочеться сказати дав життя і виховав вас людям.

Вітаючи близьких родичів, пам’ятайте про універсальному правилі. Дівчата краще сприймають лірику, а хлопці — прозу. Представниці жіночої статі люблять емоційні поздоровлення, в той час як представники чоловічої статі воліють оригінальні, веселі і лаконічні слова.

Дальнім родичам і знайомим

Складно привітати з порцелянової весіллям людей, яких ви особливо не знаєте.

В такому випадку краще обмежитися стандартними побажаннями та подарунками. Залиште красномовні слова, спогади, емоції і оригінальність тим, хто знайомий з винуватцями торжества ближче. Втім, гумор не зашкодить, якщо він буде чорним.

Не варто бажати дітей і просування по кар’єрних сходах. У пари, швидше за все, це вже є. Якщо ж ні, згадка може бути болючим. Краще побажати здоров’я, благополуччя, взаєморозуміння, багатства і пристрасної любові протягом довгих років.

Коли подружжя не є вам друзями або близькими родичами, ви вже робите повагу, прийнявши запрошення.

Один одному

Привітати з порцелянової весіллям чоловіка або дружину – саме просте і водночас складне заняття. З одного боку, ви знаєте один одного, вам легко відтворити мрії своєї другої половинки.

З іншого боку – важко здивувати кохану людину, проживши з ним 20 років.

Привітання для чоловіка можуть бути у вигляді здійснення його потаємного бажання. Можна скинутися з гостями і придбати йому автомобіль, якщо такого немає. Можна разом стрибнути з парашутом або поїхати кататися на лижах в Альпах. Любителю футболу буде приємно потрапити на який-небудь важливий матч, що відбувається за межами нашої країни. Проявіть фантазію і порадуйте коханого.

Дружина оцінить романтику в будь-якому її прояві: будь то серенада під вікном, напис на асфальті, тисячі повітряних кульок, запущених у небо, 20 букетів троянд або поїздка на романтичний курорт.

Для жінки найкращі поздоровлення на всі випадки життя звучать так: «Я люблю тебе. Ти в мене найкраща!».

Вітайте один одного щиро. Будьте щасливі!