Відзначаючи річниці з дня одруження, подружжя святкують офіційний день народження сім’ї. Саме тому в такий важливий день «молодим» прийнято дарувати подарунки.

Вітання – кращий подарунок

Однак презенти не в силах передати ваших щирих побажань і почуттів. Крім того, зазвичай подарунок є банальним.

Саме тому так важливі привітання з річницею весілля. Словами ви передаєте всю гаму і глибину радості, яку відчуваєте через чоловіка і дружину у найромантичніший для них день.

Привітання зі значним днем можуть бути будь-якими: веселими, романтичними, у вигляді тосту, написаними на листівці, на торті і іншими. Варто тільки проявити кмітливість і фантазію, яка дрімає в кожному з нас.

Великий плюс привітань в тому, що вони оригінальні. Слово – це сама яскрава, чудова і незвичайна фарба в палітрі художника-оратора, який може лише одним мазком своєї кисті виправити картину життя.

Особливо привітання важливі, якщо «винуватці торжества» сумують або чимось незадоволені. Ви в силах підняти їм настрій всього парою доречних пропозицій.

До речі, так, побажання можуть бути і недоречними. Наприклад, побажати терпіння парі на золоте весілля. Вони прожили разом 50 років, а це говорить про великому терпінні. Або діточок побажати подружжю на ситцеве весілля. Перший рік тільки пройшов, вони можуть поки що і для себе пожити.

Загалом, вітати треба вміти. І ми вам в цьому допоможемо.

Правильні поздоровлення на всі річниці весілля

1 річниця весілля – про дітей ви вже зрозуміли. Поки що рано їх бажати. А ось побажати парі щасливого життя і вічної любові, такою ж пристрасною, яка вона зараз, дуже навіть варто.

2 річниця весілля – побажайте, щоб «молоді» насолоджувалися один одним, не вилазячи з ліжка ні вдень, ні вночі.

По-вашому, це пішло? Є й інші привітання. Наприклад, побажання зустріти разом червону річницю весілля, провівши 100 років в океані прекрасної любові.

3 річниця весілля – з цієї річниці можна бажати діточок. Подружжя пожили для себе, насолоджуючись романтикою перших років відносин, а тепер їм пора обзавестися потомством.

Якщо «молоді» ще не хочуть ставати батьками, побажайте їм завжди стежити за сімейною «шкірою» — відносинами, користуючись масками розуміння і кремами поваги, щоб ця «шкіра» не огрубіла. Тим більше ця річниця має «ім’я» Шкіряна.

4 річниця весілля – виходячи з назви (річниця називається Лляної), побажайте парі завжди так міцно триматися один за одного, як переплетені лляні нитки.

5 річниця весілля – якщо в жартівливому вигляді, то можна побажати, щоб подружжя не були «дровами» в ліжку. Річниця-то іменується Дерев’яною.

6-10 річниці весілля – всі ці річниці, крім фаянсової (9 років спільного життя) мають назви різних металів.

Тому можна побажати подружжю не бути такими холодними, як метал, а взяти з нього найкращі властивості в свої відносини: пружність, міцність і пластичність.

11-20 річниці весілля – привітання вже набувають більш серйозний характер. Все-таки «молодята» разом стільки років. Побажайте їм так само літати на крилах любові, як в ці роки.

21-30 річниці весілля – будуть доречні побажання нескінченного щастя, достатку і процвітання. Сім’я виходить на новий рівень відносин, і кожен з цих «днів народжень» є днем радісних переживань. Ще більших, ніж у минулі річниці.

31-40 річниці весілля – побажайте «нареченій» світитися щастям не тільки цим хвилюючим днем, а і все життя. І радувати своєю посмішкою коханого.

А побажайте йому залишатися такою ж опорою сім’ї, який він є.

41-50 річниці весілля – побажайте «винуватцям торжества» обзавестися онуками, якщо таких ще немає. Адже все інше у пари є. Проживши стільки років разом, вони знайшли справжнє щастя.

51-60 річниці весілля – створіть подружжю романтичну атмосферу. Додавши такі вітання: «Весь світ як був, так і буде у ваших ніг. Варто тільки продовжувати любити. Незгасною вам пристрасті»!

61-70 річниці весілля – цим щасливим днем можна побажати здоров’я «молодим». І тієї ж пристрасної любові, яка цвіла в їх серцях перші роки шлюбу.

71-99 річниці весілля – проживши стільки років разом, які здалися їм одним днем, чоловік і дружина хочуть почути ваші щирі побажання. Їм буде приємно дізнатися, наскільки вони дорогі вам, наскільки ви їх любите і цінуєте. І це будуть найкращі вітання.

100 річниця весілля – чого побажати на таку важливу дату? Напевно, міцного здоров’я. Щоб відзначити ще багато нових річниць, які будуть названі на честь подружжя-довгожителів.

Привітання в кольорах

До слів, крім подарунків, ще додають квіти. Адже як приємно їх отримати, особливо на річницю весілля!

Важливо тільки знати їх значення.

Якщо даруєте квіти родичам або друзям, справляющим річницю весілля, краще піднести 15 синіх ірисів, в букеті з яким будуть плющ, липа і кілька гілочок м’яти. Цей букет, аж до кількості квітів, символізує ваші почуття до «винуватцям торжества»:

  • 15 квіток позначають заслужений пошану до парі;
  • синій ірис символізує повагу і відданість;
  • липа, плющ і м’ята є символами любові і вірності у шлюбі. До того ж, м’ята додає букету пікантні ароматні нотки.

«Нареченій» можна подарувати букет китайських троянд або орхідей. Троянди означають тонку, витончену красу, а орхідеї – неймовірну, неперевершену красу. Подарувавши саме ці квіти, ви зробите чарівний комплімент «винуватиці торжества».

Також можете подарувати подружжю букети з жовтих фіалок, уособлюють земне щастя, і синіх лілій, які вважаються символами вірності.

Коханій дружині або коханому чоловіку в день річниці з дня одруження можна піднести 1, 3 або 5 червоних троянд, хризантем або гвоздик. Або ж букет з трьох перерахованих квіток. Такий букет означає:

  • 1, 3, 5 кольорів – я тебе люблю;
  • червоні троянди і хризантеми – я дуже тебе люблю;
  • червона гвоздика – чиста і вірна любов.

Більше привітань на все річниці весіль ви знайдете тут.

Любові і щастя вам!