Привітання з річницею відносин коханому, вибір подарунка

Річниця відносин — яскрава подія для будь-якої пари. Закохані готові кричати про круглої дати на весь світ. Навколо витає романтика, і здається, що вже ніщо не зіпсує настрій. Але чим ближче наближається знаменний день, тим частіше виникає думка: «Як же скасувати свято, щоб друга половинка запам’ятала це подія назавжди?»

Щоб Ви не мучились у пошуках відповіді, ми приготували 5 цікаві ідеї, як здивувати свою кохану людину, перетворивши звичайний день в незабутню казку!

Привітання з річницею відносин коханому, вибір подарунка

  • День спогадів. Чи пам’ятаєте Ви, як зустріли свою другу половинку? Якщо прочитавши запитання, Вас охопили приємні спогади, то уявіть, як буде здорово повторити цю зустріч заново. Обов’язково сходіть в теж місце, де проходило Ваше перше побачення, будьте трошки боязкими і привабливими, запитуйте про те, що в даний момент Ви знаєте напам’ять про кохану людину, але раніше це було загадкою. Головне, пам’ятайте — гра грою, а ніч з коханим провести разом вже можна незважаючи на те, що це «перше побачення».
  • Закоханий пірат. Багато хто в дитинстві любили гру «пошук скарбу». Так чому б зараз на деньок не стати дітьми? Правила прості: щоб знайти свій подарунок, потрібно розгадати всі загадки, складені на одну тематику. Питання можуть бути різними: прізвище кращої подруги/ улюблений колір/ дата першого поцілунку. Яку гарантують веселощі, а також можливість перевірити, наскільки добре ви знаєте один одного!

Привітання з річницею відносин коханому, вибір подарунка

  • Шлях до серця чоловіка. Відмінний спосіб здивувати свого хлопця – приготувати вечерю на двох. Але як зі звичайного прийому їжі зробити незвичайний романтичну вечерю? Відповідь проста як ніколи! Можна зробити особливу тематику вечора, наприклад, вибравши культуру країн Сходу. Приготуйте національні страви, увімкніть традиційну музику, придумайте декорації. Навіть Ваша поведінка має відповідати обраній тематиці. Безсумнівно, Ваша друга половинка буде в захваті від такого оригінального підходу до повсякденних речей!
  • Турист. Чи Давно Ви відпочивали зі своїм коханим в іншому місті або країні? Згадайте, як прекрасно відчувати себе туристом, захоплюватися пам’ятками і архітектурою, захоплено бігати з фотоапаратом і фотографувати все на своєму шляху. Все це подвійно приємно, якщо поруч кохана людина! Так чому ж не влаштувати подорож для двох? Для цього не потрібно розбивати всі скарбнички в будинку або бігти в банк за кредитом, досить трішечки фантазії. Уявіть, що Ви в своєму місті вперше, побувайте в тих місцях, в яких ніколи не бували, запитуйте у перехожих, як пройти в те чи інше місце. І не забудьте купити карту і взяти з собою фотоапарат. Ви з коханим будете приємно здивовані, зауваживши, що Ваше місто не такий вже нудний і буденний, перетворивши ваше подорож у казку.

Привітання з річницею відносин коханому, вибір подарунка

  • Секрет у дрібницях. Придумуючи масштабні вітання, багато хто забуває, що підняти настрій другої половинки можна звичайним СМС або фрази «Я тебе люблю!» Перед відходом вранці, залиште записочки з приємними фразами на холодильнику. Пофантазуйте: напишіть те, що знає тільки ваш партнер. Це можуть бути запам’яталися фрази з фільму, який ви дивилися разом на вихідних або цитати з його улюбленої книги. Надішліть на електронну пошту улюбленого лист з підказкою про те, що ж незвичайне ви будете робити сьогодні ввечері. Нехай Ваш коханий трошки поламає голову. Зрештою, принесіть на роботу обід вашій молодій людині! Візьміть всі ці дії за звичку. Щоб висловити Ваші почуття, потрібно проявляти більше уваги до коханого ті тільки в цей день. Покажіть коханому, як багато він означає для Вас.

Створюйте романтику навколо себе! Любіть! Будьте коханими!