10 років спільного сімейного життя називається рожевої весіллям. Для деяких подружжя ця річниця не пов’язана з великим ювілеєм, наприклад таким, як річниця золотою або срібною весілля. А інші подружжя воліють урочисто відзначати щороку спільно прожитого життя.

Протягом 10 років сімейного життя подружжя зустрічали на своєму шляху і радість, і щастя, і сварки, і невеликі суперечки. Але якщо за ці роки вони зберегли свої відносини, то, значить, понад усе подружжя ставлять любов, вірність і турботу один до одного.

Друга назва рожевого весілля — олов’яна. Рожевий колір, у даному випадку, означає ніжність, гармонійність і фортеця відносин. Олово ж прив’язується до гнучкості шлюбу.

Святкування рожевого весілля не обов’язково має проходити в масштабних розмірах. Рожеве весілля не має якихось особливих традицій, єдине, що відноситься до відповідних обрядів, це поздоровлення з рожевою весіллям.

Привітання з річницею весілля

На святкування 10 років спільного життя зовсім не обов’язково влаштовувати пишних урочистостей. Але й ігнорувати це грандіозна подія сімейне життя не слід. Самим оптимальним варіантом проведення ювілею послужить невелике святкування у вузькому колі близьких і рідних осіб.

Так як свято пов’язане з певними символіками, то і прикрасити інтер’єр для проведення заходу рекомендується відповідним чином. Рожевий колір у наш час можна знайти в будь-яких аксесуарах. Наприклад, чудово на торжестві виглядатимуть невеликі букетики з рожевими трояндами. Крім того, можна підібрати і столові прикраси відповідних відтінків. Достатньо, якщо на святковому столі будуть присутні скатертини з рожевими квітами або келихи з гравіюванням рожевого відтінку.

У свято 10 років сімейного життя ювілярам необхідно подбати про своїх нарядах. Добре, якщо у наряді дружини будуть присутні прикраси рожевих відтінків. А чоловікові достатньо буде надіти краватку з лініями відповідного кольору.

А ось гостям необхідно заздалегідь вибрати привітання ювілярів. В честь свята можна придумати цікаві і незвичайні подарунки. Рекомендується скласти прикольні поздоровлення, які спрямовані на душевну підтримку сімейної пари.

Вибираючи вітання ювілярів, важливо покладатися на деякі аспекти. Так як символікою річниці є рожевий колір, уособлює ніжність і гармонійність, то і презенти повинні бути вибрані з тим же нахилом.

  • З давніх часів існує одна прикмета, яка зв’язується з святкуванням рожевого весілля. У день річниці шлюбу молодята дарують один одному по одній олов’яної ложки. Ці ложки дружина і чоловік зберігають у кишенях цілий день, а вночі кладуть столові прибори собі під подушки. Цей ритуал пов’язаний із довголіттям міцних сімейних відносин.
  • Справжня сучасність трохи змінила вищеописаний ритуал. Вважається, що ложка дарується тільки чоловікові як главі сім’ї, який повинен піклуватися про шлюб і зміцнювати його всілякими способами. Але і дружина в цей день не залишається без привітання, їй підноситься букет рожевих троянд або інших квітів цього ж відтінку.
  • В день 10 років спільного життя подружжю рекомендується обмінятися кільцями. Звичайно, ідеально буде виглядати, якщо подружжю обмінятися олов’яними кільцями, але якщо таке зробити неможливо, то можна зробити обмін прикрасами, на яких буде написана гравірування зі словами любові, вірності і ніжності подружжя один до одного.

Подарунки на річницю рожевого весілля

А які ще привітання рекомендується піднести в урочистий день рожевим ювілярам?

  • На 10 років сімейного життя багато подружжя мріють отримати путівку в цікаву подорож. Подружжю можна влаштувати романтичну відпустку, в ту країну, яка їм найбільш краща.
  • Серед необхідних для побуту подарунків можна вибрати побутову техніку або набір постільної білизни.

  • Ті, хто воліє дарувати індивідуальні подарунки, можуть вибрати відповідні за хобі презенти чоловікові і дружині. Наприклад, для рибака відмінним подарунком стануть рибальські снасті, колекційна фляга або супер модний спінінг. А для дружини можна підібрати подарунки, які допомагають їй подбати про зовнішньому вигляді, наприклад, масажер або спортивний тренажер.
  • Для прикраси домашнього інтер’єру послужать подарунки у вигляді міні-каміна, статуетки, великого квітки або міні-фонтана.
  • В давні часи на ювілеї весіль запрошені гості дарували смажену дичину або птицю. В даний час подібний подарунок можна дещо переінакшити і вручити ювілярам парочку рожевих хвилястих папужок.

Яке б не було обрано привітання для ювілярів, воно повинно бути вручено з щирими і ніжними почуттями. В доповнення до будь-якого презенту парі рожевих подружжя рекомендується дарувати великий букет рожевих квітів.