Швидко пролетіли три роки спільного життя, і молоді вже відзначають Шкіряне весілля. Це важлива дата, адже, на думку психологів, саме в 3 роки відбувається перший переломний момент відносин. Пара стала близька і міцна, немов шкіра. Але так само, як шкіра, вона може тріснути в будь-який момент, якщо за нею неправильно доглядати.

Вітання дружині

Дружина ще юна і закохана, тому її хочеться обсипати компліментами щодня. Річниця ж повинна запам’ятатися яскравими моментами та неймовірною ніжністю.

Приготуйте для улюбленої пелюстки троянд, шампанське або вино, шоколадні цукерки. Класика ніколи не вийде з моди.

Можна додати до неї оригінальності – на коробці цукерок нехай буде зображена ваша сім’я або власне дружина, а на фоні грає музика, яка асоціюється у вас один з одним.

Красиві слова у віршах можна сказати як вдома, так і в улюбленому закладі: ресторані, кафе, паб. Можна навіть намовити сидять в ньому людей, щоб вони якось розіграли дружину, порадували її. Варіантів маса – варто тільки прислухатися до серця. Дружина обов’язково оцінить ваші старання, адже дівчатам важливо в першу чергу увагу, а потім вже подарунки.

Поздоровлення чоловікові

Чоловіки люблять точність, гумор і практичність, тому їм потрібні прикольні речі в якості подарунків. Підійдуть і прикольні слова, а ще краще, вірші. Спробуйте знайти для чоловіка правильні вирази. Однак існують деякі правила:

 • Хлопця треба любити і захоплюватися ним. Розкажіть про його кращі сторони, згадайте, скільки корисного він зробив по дому (мова не про дрібниці).
 • Не кажіть хлопцеві про погані моменти ваших відносин. Річниця – привід згадати все хороше, що зігріває вас і дарує відчуття польоту.
 • Можна висміювати деякі недоліки чоловіка, але тільки якщо у нього відмінне почуття гумору. Тоді вірші вийдуть смішні, що підніме настрій всім присутнім. Але чорний і жорстокий гумор недоречний.
 • Чоловік порадіє цінних словами, схожим на короткі повчання або красиві визнання. Чоловіки, насправді, навіть більше люблять ніжні фрази, ніж можна собі уявити. Але підкріпити їх хоча б незначними подарунками все ж варто.

  Вітання родичам і друзям

  Весілля «зі шкіри» прийшла непомітно, адже, здається, що буквально вчора святкували перше весілля. Особливо здивовані батьки, які «тільки вчора» спостерігали за тим, як їхні малюки навчилися ходити, а «сьогодні» вже як 3 роки тому видали заміж або віддали в дружини своїх дітей.

  Саме про це і варто сказати, вітаючи з настільки знаменною подією. Батьки можуть говорити все, що побажають (в розумних межах), адже тільки вони настільки довго знають «молодих». І слова повинні бути не тільки красиві, а й душевні – це головне правило.

  Сестра, тітка, дядько, брат, дідусь, бабуся та інші близькі родичі дарують слова подяки своєму новоспеченому родичу (невістці або зятеві). Чоловік з дружиною не так давно разом, тому на цю дату деякі родичі можуть приїхати вперше. Знайомство стане приємним для всіх, ніж зробить свято ще світліше.

  Друзі можуть пригадати щасливі моменти, які подружжя пережили разом. Далекі родичі і знайомі вітають як можна простіше – менше слів і більше корисних презентів, які стануть в нагоді в побуті.

  Подарунки

  На Шкіряну дату прийнято дарувати подарунки зі шкіри або шкірозамінника, якщо подружжя не сприймають знущання над тваринами. Так як свято незначний, і презенти повинні бути не занадто серйозними.

  Серед популярних подарунків наступні:

  • сумки;
  • рукавички;
  • портмоне;
  • ремені;
  • тапочки;
  • крісла.

  Якщо хочете презентувати прикольні речі, пошукайте статуетки або картини з прихованим змістом, пов’язані з тваринами або безпосередньо з шкірою. Різні приколи в спеціалізованих магазинах коштують порівняно недорого, але відмінно підійдуть для веселого привітання з настільки знаменною датою.

  Шкіряне весілля – подія, що вже не повториться, тому варто поставитися до нього серйозно, хоча і термін спільного життя малуватий. Це тільки початок тривалого щасливого шляху. І правильні слова стануть ліхтарями, що висвітлюють даний шлях.