Друзі відзначають першу річницю після одруження. Звичайно, Ви запрошені. Необхідно швидко придумати або знайти поздоровлення з ситцевій весіллям.

Привітати друзів з річницею з дня зеленої весілля можна по-різному. Розберемо основні і оригінальні варіанти.

Веселі поздоровлення

Друзі вправі іноді пожартувати один над одним і разом посміятися. Друзям зазвичай розповідають все, тому вони багато знають і можуть застосувати свої знання з користю і почуттям гумору.

Вітаючи з річницею, згадайте смішні моменти з життя молодих. Можливо, ви разом вчилися. Тоді виникає простір для творчості, адже кому, як не шкільним друзям розповідати подібні речі.

Чудово, якщо наречений і наречена теж познайомилися на навчанні. Тоді Ваше привітання буде звучати як тост, в кінці якого обов’язково скажіть: «З того веселого події минуло кілька років. Вип’ємо за те, щоб наші молодята згадували тільки такі моменти свого життя!».

Можна домовитися із загальними друзями і відтворити сценку, вбравшись у костюми. Наприклад, молодих подружжя можуть весело вітати герої їх улюблених казок, книг або фільмів.

Романтичні вітання

Особливо романтичними і ніжними вважаються поздоровлення у віршах. Такі можна придумати самому, що є величезним плюсом, або знайти готові варіанти в інтернеті. Бажано при цьому змінювати початковий текст, щоб він точніше описував відносини Ваших друзів і був «в тему».

Якщо придумуєте вірш власноруч, намагайтеся вживати метафори та епітети. Наприклад, можна зіставити шлюб молодих з вірним і ніжним союзом лебедів. Молодій дружині буде приємно, якщо Ви назвете її чудовою Афродітою, спустилася з Олімпу, а дружина — Зевсом, чиї сила і розум нескінченні.

Часто з такою невеликою, але важливою датою вітають за допомогою пісні. Це може бути власне творіння або відомий хіт, дорогий для пари.

Як варіант — можна замовити столик у кафе на двох. Нехай друзі відзначать такий важливий для них свято в затишній і романтичній обстановці.

Оригінальні привітання

Можна оригінально привітати з ситцевій весіллям. Відмінний варіант — стрибнути з парашутом та зняти відеопривітання в польоті. Втім, підійде і звичайна відеопривітання, зроблене з улюблених фото молодих під романтичну тематичну музику.

Зараз модні флешмоби. Попросіть незнайомих людей привітати винуватців торжества на камеру. Або створіть таблички зі словами привітання, роздайте їх незнайомцям і сфотографуйте, надрукувавши потім величезний колаж на полотні.

Зробіть сюрприз-вечірку. Поки друзів не буде вдома, оформіть квартиру відповідною назвою урочистості, покличте гостей, приготуйте подарунки. Не забудьте про стіл, на якому обов’язково має красуватися весільний торт з їстівним прикрасою у вигляді натуральної тканини.

Про подарунки

Друзям важливо як Ви привітаєте їх з річницею, адже таким чином Ви покажіть, що вони Вам не байдужі, що Ви пам’ятаєте про їх торжества.

Однак на привітаннях не закінчується. Подарунки не менш важливі, ніж щирі слова.

На першу річницю подружнього життя можна презентувати незначні подарунки:

  • тематичну одяг, рушники та постільна білизна (з ситцю);
  • статуетки;
  • фоторамки;
  • посуд;
  • побутову техніку;
  • квитки в СПА-салон на двох;
  • квитки на концерт, кіно, театр.

Так як пара разом рік, вони ще не нажили власних багатств, тому їм в дар можна зробити що завгодно. Особливо те, що стане в нагоді в господарстві.

Не забувайте про красиву обгортку подарунка — вона його важлива складова. Вітати з річницею потрібно красиво.

Покажіть друзям, наскільки дорога Вам дружба!