Будь-яке свято передбачає наявність подарунка, срібне весілля не виняток. Останнім часом гості вважають за краще не ускладнювати собі життя вибором презенту, а просто дарувати гроші, вважаючи, що винуватець торжества сам краще знає, що йому потрібно. Але, тим не менше, краще подарувати те, що буде нагадувати про вас ще довгі роки.

Не багато пар можуть похвалитися тим, що прожили удвох двадцять п’ять років. За такий термін подружжя добре пізнають один одного, вчаться розуміти і прощати якісь промахи, дозволяють безліч протиріч, тому заслуговують на щирі привітання.

Вітаємо з річницею

Кожна річниця має певну назву і за давньою традицією подружній парі подарунок дарується, який цій назві відповідає. Двадцятип’ятиріччя спільного життя називають срібною весіллям і, як випливає з назви, кращими презентами будуть вироби з цього благородного металу або посріблені предмети: сервіз з срібними елементами, вази, столові прилади, статуетки, прикраси. Єдина умова – подарунок повинен бути призначений обом подружжю.

Чим більша дата, тим серйозніше повинен бути подарунок, але друзям можна піднести який-небудь оригінальний або прикольний подарунок, який дружини собі ніколи б не дозволили.

Дуже оригінальна і красива ідея для привітання з срібним весіллям – живі метелики. Для цього сюрпризу слід взяти велику коробку і красиво її упакувати, вручення подарунка краще супроводити гарною промовою про крихкість сімейного щастя і запропонувати «молодим» відкрити коробку, звідки вилетять красиві комахи.

Для особливо оригінальних подружжя можна замовити поздоровлення та розіграш в агентстві, узявши за основу яку-небудь смішну історію з життя подружньої пари.

Що дарувати?

Жодна жінка не відмовиться від походу в SPA-центр, але і для чоловіків там знайдеться безліч цікавих процедур, тим більше, що багато центри пропонують сертифікати на парні процедури: масаж, сауна, обгортання… Вони допоможуть розслабитися і хоч на деякий час забути про проблеми, негаразди і конфлікти.

Якщо ви знайомі багато років, то можна зробити привітання у вигляді фотокниги, де будуть відображені роки спільного життя. Ідеально буде, якщо книга почнеться з фотографій, на яких пара зображена ще до весілля.

Якщо у вас є талант робити хенд-мейд подарунки, то можна зробити книгу з побажаннями в стилі скрапбукінг. Її краще почати робити заздалегідь, щоб всі, хто так чи інакше пов’язаний з парою (родичі, друзі, колеги), могли вписати їм свої вітання і побажання. Можна, звичайно, залишити сторінки порожніми і на святкування срібного весілля дати гостям їх заповнити.

Якщо подружжя любить фотографуватися, то можна подарувати сертифікат на фотозйомку. Нехай вони відчують себе знову юними і безтурботними.

25 років разом – серйозне випробування для сімейного союзу і щоб освіжити почуття, їх можна надіслати в «весільну подорож». Звичайно, для однієї людини це буде накладно, тому можна запропонувати ще комусь з гостей «скинутися».

Що і як сказати?

Одного подарунка буде мало, з срібним весіллям потрібно привітати словами. Найпоширеніший спосіб побажати щось винуватцям торжества – виголосити тост за святковим столом. Бажано, щоб він був цікавим, смішним, але не злим і доречним. Найчастіше гості згадують приємні моменти, які були в житті пари і бажають, щоб це була не остання їхня річниця.

Саме привітання може бути у вигляді прози або вірші. Музично обдаровані гості можуть виконати на честь винуватців торжества пісню. Причому стиль виконання може бути абсолютно будь-який, навіть реп, особливо цікаво буде, якщо саме привітання з срібним весіллям буде не серйозним, а незвичайним і забавним.

Звичайно, можна купити готову листівку з вітальними словами, але краще, якщо це буде спеціально зроблена своїми руками листівка з написаними від чистого серця привітанням і побажанням. Подружжя обов’язково це належним чином оцінять.

Привітання з річницею можна вигравіювати, наприклад, на срібній тарілці або на замовленої медалі з срібла.

Ще один спосіб сказати приємні слова – замовити торт з красивою написом.