Кругла дата важлива, вона відзначається по-особливому. Тому поздоровлення з ювілеєм жінці або привітання з ювілеєм чоловікові, а також привітання з ювілеєм весілля повинні бути унікальними і цікавими, щирими. Вони повинні чіпляти адресата, йти від душі.

Бажано, щоб Ви заздалегідь їх продумали. Відмінно, якщо Ви самі їх напишіть. Якщо ж не відрізняєтеся літературними талантами, можете знайти необхідні привітання з ювілеєм 50 років і інші дати в інтернеті.

Що побажати тобі, душа моя?

Привітання з ювілеєм подрузі може розповідати про прожитих разом роках і приємних моментах, пережитих разом. Привітання з ювілеєм весілля повинні бути романтичними. У них можна побажати ще більшого щастя і незгасимої любові.

Родичам, і особливо мамі, потрібно розповісти про свої почуття. Скажіть мамі слова подяки за те, що виростила Вас.

На ювілей 50 років жінці не варто згадувати про вік. Те ж стосується і поздоровлення з ювілеєм-55 років, і, тим більше, 60 років. Представниці прекрасної статі не люблять згадувати про свій вік, якщо він перейшов рубіж 30 років.

Чоловіки не такі драматичні. В побажаннях з ювілеєм чоловікові можна говорити що завгодно, крім згадок його негативних якостей і неприємних моментів з життя. Навіть у 60 років він з радістю прийме будь-які гарні слова стосовно віку.

Оригінальність – це добре

Привітання з ювілеєм жінці бажано вимовляти у віршах. А вітання з ювілеєм чоловікові повинно звучати в прозі – чоловікам так легше сприймати слова.

Привітання з ювілеєм весілля можуть бути доповнені сценкою або подарунком, який вручають винуватцям торжества прилюдно. Часто веселі побажання супроводжуються цікавим подарунком, мають кілька смислів.

Мамі можна скласти оду і заспівати її. Це стане не тільки дивовижним побажанням, але і відмінним подарунком. Привітання з ювілеєм для свекрухи має бути добрим, говорить про її найкращих якостях. Оригінальним його зробить білий гумор або форма у вигляді частівок.

Сценарій для круглої дати

Стандартний сценарій будь круглої дати, чи то 30 чи 60 років, полягає в наступному. Скликаються найближчі друзі і родичі, накривається стіл, даруються подарунки і звучать побажання з ювілеєм жінці чи чоловікові.

Можна зробити сценарій більш цікавим, який сподобається всім віковим категоріям гостей. Цим може займатися як винуватець торжества, так і будь-хто, кому він не байдужий.

Наприклад, можна розіграти сценку-привітання, скооперувавшись з іншими гостями або родичами. Якщо це сценка мамі, домовтеся з братами і сестрами. Якщо розігруються привітання з ювілеєм для подруги, це можна зробити із загальними друзями.

Також можна написати чи знайти довге вірш і дати кожному присутньому прочитати по рядку.

Можна написати справжній сценарій і зняти за ним фільм з участю близьких винуватця або винуватиці торжества. На святі покажіть ювіляру це відео. Згадайте приємні моменти різних років життя, що стосуються цієї людини. Особливо таке привітання буде приємно мамі.

Пам’ятайте, що якщо мамі чи іншій людині виповнилося 60 і більше років, потрібно враховувати вік, придумуючи сценарій торжества.

Подивіться відео про те, як зробити оригінальне привітання у вигляді слайд-шоу:

Висновок

Вік – не вирок. 50-річчя, 60-річчя і навіть 90-річчя повинні проходити яскраво, цікаво і святково, зобов’язаний бути присутнім захоплюючий сценарій. А добрі і ласкаві слова повинні бути сказані імениннику, навіть якщо йому далеко за 60 років.

Адже всім приємно чути в свою адресу теплі побажання і подяку за щасливо прожиті з ним роки.