Це старт для нової сім’ї. Свято, яке може тривати ціле життя коли дружина живе для чоловіка, а чоловік для дружини. Річниця, яку святкують регулярно подружжя, тільки підтверджує цей факт. Кожна дата характерна традиціями, правилами, перетворюють її в запам’ятовується і особливе свято.

41 рік, що минув з дня укладення шлюбу, йде слідом за рубинной або рубіновою весіллям. Символи цієї дати — земля і залізо. Звідси і походить назва «Земляна весілля». Є ще й інше, не менш запам’ятовується. Сорок перший ювілей називають залізним. Цьому є логічне пояснення. Коли прожитий 41 рік під одним дахом, то відносини подружжя дійсно загартовуються за такий термін. Вони в змозі подолати будь-які негаразди, їх почуття ніби випробувані часом. Один для одного вже не тільки подружжя, коханці, вони вже зовсім рідні, майже брат і сестра. Подібні відносини по праву можна величати залізними.

Можна трактувати інакше. Земля символізує добробут, родючість, асоціюється з урожаєм. Дані епітети цілком можуть стати характеристикою відносин в міцній сім’ї. Стільки всього написано на цю тематику і у віршах, і в прозі. Сорокаоднолетняя весілля — як символ прояви любові. Земля всюди. Як вона оточує людину, так і гармонія, і щастя подібно грунті наповнюють, живлять спільне життя кожен божий день. Це проза, але яка ємна, не менш виразна, ніж вірші.

Щоб прожити разом стільки часу, дружина має чимало означати для чоловіка, а чоловік для дружини. За такий термін вони вже як рідні брат і сестра.

За старовинними традиціями 41 рік не прийнято святкувати, правда причини невідомі. Тому хто-то слід даними правилами. А хтось, навпаки, вважає марновірство. У будь-якому випадку, зовсім не обов’язково заганяти себе в якісь рамки. Можна чинити так, як душі завгодно. Тут рішення за ювілярами.

Ось наприклад, в США ця дата дуже важлива, вона символізує землю, відзначається з величезним розмахом. В європейських країнах 41 – я річниця теж має земляне назва, вважається пам’ятної, її прийнято святкувати, дарувати привітання.

Організація

41 рік спільного життя — дата суперечлива. З-за того організація торжества може мати кілька варіантів.

Варіант№1

Відсвяткувати день скромно, в колі сім’ї. Враховуючи побажання, дружина може для чоловіка приготувати святкову вечерю, який подарує насолоду, а подружжя в процесі можуть насолоджуватися один одним, згадуючи минуле. Свічки на столі зроблять вечеря романтичним, а сімейний альбом навіє спогади. Головне не забути про подарунки, які подарують радість. Приємних моментів не буває дуже багато. Якщо чоловік прочитає своїй дамі гарний вірш, або дружина для чоловіка постарається, це буде так зворушливо. Вірші власного твору будуть неперевершені. Цікаво і весело підготувати смішні і прикольні сюрпризи.

Варіант №2

Урочистий ювілей. 41 рік характеризує сім’ю як міцну, люблячу. Але краще відзначати у вузькому колі. У поважному віці великі і галасливі компанії стомлюють. Організація повинна лягти на дітей, онуків, батьки мають повне право відпочити. Затишно і спокійно ювілярам буде, якщо поруч з ними будуть брат, сестра. Присутність рідних завжди приємно.

Як зробити свято незабутнім?

 • На весілля прийнято посилати запрошення, так чому б знову не повторити? Красиві листівки будуть дуже приємним сюрпризом як для гостей, так і для подружжя. Такий серйозний і грунтовний підхід до організації здатний їх здивувати;
 • Обов’язково сповістити всіх гостей заздалегідь, щоб вони могли спланувати свій час і не пропустити таку подію;
 • Чому б не підготувати незвичайний наряд для чоловіка і дружини;
 • Так як подібний свято — подія неординарна, подарунки і привітання теж повинні бути ексклюзивні, але це не означає, що вони не можуть бути жартівливі, смішні, прикольні;
 • Залізне весілля повинна бути урочисто оформлена. Чому не прикрасити приміщення величезною кількістю кульок з побажаннями. А якщо побажання ще й смішні, прикольні, в прозі або віршах, все підійде. У присутніх обов’язково підніметься настрій;
 • На стіні буде чудово виглядати колаж із сімейних фотографій;
 • Важливим моментом стане музичне оформлення. Чому б не порадувати винуватців торжества будь мелодіями з минулих років?
 • Можна читати гарні вірші, які буде приємно послухати.
 • У такої важливої дати звичайно є власні традиції. Організовуючи свято, необхідно враховувати вік винуватців і ставитися до нього з повагою.

  Поради та рекомендації

  • Найкраще святкувати це свято в рідному домі, у який вклали стільки сил батьки. Така пара обов’язково буде цінувати домашній затишок, любити тепло сімейного вогнища. І отримає набагато більше задоволення в звичній обстановці.
  • Важливо не перестаратися з оформленням. Досить кількох сюрпризів. Пишності не підходять для сімейного свята.
  • Ювілярам приємно буде насолодитися сімейними фото і відео. Вони їм подарують приємні спогади. Напевно, там будуть смішні і прикольні. Вони здатні щиро порадувати членів сім’ї, особливо, якщо у винуватців торжества є брат і сестра, які справді здатні зрозуміти і розділити приємні моменти життя. Можна використовувати проектор для перегляду під час сімейного чаювання. Вечір прикрасять вірші на дану тематику. Подаровані почуття — найкращі поздоровлення.
  • Має сенс заздалегідь підготувати привітання. Але слід мати на увазі, що вони повинні бути щирими, щоб панувала невимушена атмосфера, яка дарує радість. Ніяких пафосних промов бути не повинно. І не важливо, в прозі вони будуть поздоровлення, або у віршах.
  • Що стосується вечері, то тут ніяких надмірностей, ніякої неординарною їжі.
  • Прекрасна ідея святкування ювілею — зібратися на природі при гарній погоді. Свіже повітря, рідні та близькі поруч, що ще може бути краще? Діти, онуки, правнуки, брат, сестра… Адже часто не вистачає тепла улюблених людей.

  Тепло, любов, турбота ? ось найкращі подарунки!

  Зазвичай люди схильні робити подарунки, характерні для назви свята. Дуже складно знайти презент, який буде пов’язаний з землею. Тому в хід іде інший символ цієї дати — залізо. Доречні подарунки, виконані з металу: фігурки, статуетки на любовну тематику, фоторамка в металевому оформленні, свічники, посуд, сервіс. Тут фантазія не має меж. Це можуть бути і складені вірші, і своїми руками зроблена листівка, виріб. Вони можуть бути смішні, жартівливі, прикольні.

  Зрештою, не дорогий подарунок… головне — увага, особливо в даному випадку! Батьки все своє життя піклуються про дітей. Повинен настати черга дітей відповісти взаємністю. Але найголовніше ? це любов рідних, близьких, шанобливе ставлення до ювілярів.