Жерсть має міцну і гнучку структуру, точно так, як сім’я, яка прожила разом 8 років. Тож ця річниця іменується Жерстяної. Її прийнято відзначати велично і весело, даруючи подружжю прикольні, щирі вітання та подарунки, пов’язані з виробами з жерсті.

Поздоровлення чоловікові

За стільки років можна добре пізнати чоловіка, зрозуміти, що йому подобається. Простіше скласти вітальну промову, адже за цей час накопичилося так багато ніжних слів. Розкажіть йому про свої почуття, поділіться щирою радістю з того, що він з вами. Однак побажання повинні бути красиві і короткі, інакше ризикуєте набриднути коханому.

Підійде щось на зразок банальних, але від цього не менш красивих слів:

Ти самий чудовий чоловік, що вміє вислухати, зрозуміти і захистити. У будь-якій ситуації ти – моя опора і радість, моє щастя і любов. Мені не потрібен ніхто інший, адже в світі не існує більш ідеального чоловіка.

Зробіть розіграш для чоловіка. Існує маса сценаріїв, серед яких смішні, романтичні і оригінальні – вибирайте будь-який. Або придумайте власний, підключивши до настільки незвичайного привітання родичів і друзів. Створити сюрприз можна вдома, в ресторані, на роботі чоловіка або в будь-якому іншому дорогому для вас обох місці. Чоловік обов’язково оцінить ваші старання.

Вітання дружині

Спробуйте привітати кохану дружину у віршах власного виробництва. Нехай це буде звучати не зовсім майстерно, або навіть вірші зовсім не вийдуть – жінці важливо почути справжнє визнання, знати, що ви витратили на нього свій час і фантазію.

Дружина буде в захваті, якщо ви згадайте вашу першу весілля і зробите щось аналогічне. Поверніть їй знову ті моменти радості і щастя, які вона пережила 8 років тому. Або заново зіграйте весілля, подарувавши нові незабутні відчуття.

Представниці прекрасної статі люблять вухами – не забувайте про це. Нехай дружина почує від вас самі ласкаві, добрі, красиві і приємні слова, які приходять вам на думку, адже вона заслужила.

Вітання родичам і друзям

Побажання близьким про таку знаменну дату, можуть бути як серйозні, так і прикольні. Близькі родичі, особливо, батьки, можуть розповісти про те, як зробити шлюб ще міцніше, наставити на правильний шлях власним прикладом. Сестра або брат можуть дозволити собі жартівливі побажання, а близькі друзі – посміятися від душі, згадуючи веселі та яскраві моменти вашої дружби і подружніх відносин.

Далекі родичі та знайомі мають право подарувати гарні вірші, нехай навіть взяті з інтернету або листівки. Це не батьки, тому їх щирість не так високо цінується. У даному випадку слова будуть лише додатком до цінних презентів.

Подарунки

Жерстяне весілля передбачає та символічні подарунки. Найбільш поширеними є вироби з бляхи:

  • підноси;
  • форми для випічки;
  • побутові електроприлади;
  • кухонне начиння;
  • листи і багато іншого.

Гарний настрій забезпечать прикольні подарунки. Наприклад, тижневий або місячний запас пива, пепсі, інших напоїв в жерстяних банках. Або місячний запас консервів. Деякі дарують навіть вироби з жерстяних банок.

Важливий не подарунок, а ставлення до річниці. Якщо людина витратив не тільки гроші, а й час, це говорить про його позитивне ставлення до винуватців торжества.

Жерстяне весілля – важлива подія, яке хочеться відзначити максимально святково і привід знову сказати один одному самі теплі й ніжні слова. Приготуйте заздалегідь, порадуйте другу половинку щирим і красивим визнанням в любові.