Про шлюб з розрахунку: гостьовий і новорічний, а також одностатеві шлюби

Ритм сучасного життя на стільки великий, що багато людей просто фізично не встигають приділяти достатню кількість часу для особистого життя. Кар’єра, заняття спортом забирають багато сил, а стосунки з протилежною статтю або не складаються зовсім, любо тривають не довго. У той же час кожна людина хоче жити повноцінним життям, мати пару при цьому не витрачати час на залицяння.

Шлюб за розрахунком є справжнім порятунком для самотніх людей. Багато хто вважає його пережитком минулого, коли батьки сімейств або партнери по бізнесу домовлялися і одружували своїх дітей, часом навіть незнайомих один з одним. Але насправді це не так. Шлюб без кохання має ряд переваг. Подібні союзи міцніше звичайних, так як партнери не мають ілюзій стосовно один одного і з самого початку знають на що вони йдуть. Шлюб з розрахунку дозволяє боротися з самотністю і отримувати при цьому певну вигоду.

Форми шлюбу за розрахунком

Розглянемо детальніше всі форми.

Гостьовий шлюб

Про шлюб з розрахунку: гостьовий і новорічний, а також одностатеві шлюби

Гостьовий шлюб, передбачає приємне проведення часу двох людей, без ведення спільного побуту. Тобто без скандалів, взаємних докорів і зруйнованих надій. Гостьовий шлюб дуже зручний тим, що чоловік і жінка ведуть повноцінне сексуальне життя, при цьому не мають зобов’язань один перед одним. Зустрічі завжди проходять у позитивному ключі, інакше їх можна припинити, так як людей особливо нічого не пов’язує.

Немає спільних дітей, спільно нажитого майна. Гостьовий шлюб дозволяє дамі бути завжди привабливою, бажаною при цьому не обтяжувати себе турботами про партнера. Зустрічатися партнери можуть приїжджаючи один до одного, так і на нейтральній території.

Реєстрація шлюбу можлива лише в тому випадку, якщо обидва партнери не перебувають в офіційному союзі з іншими людьми. Проводитися дана процедура за бажанням пари.

Гостьовий шлюб дозволяє чоловікові і жінці спільно відвідувати різні заходи, їздити у відпустку, ходити в кафе і кінотеатри.

Така форма відносин дозволить людям відчувати повний спектр почуттів при цьому бути успішними в кар’єрі, бізнесі. Гостьовий шлюб допомагає боротися зі стресом, самотністю, радувати один одного і нудьгувати під час розлук. У більшості випадків це безплідний шлюб.

Партнери фізично можуть мати дітей, але найчастіше не хочуть їх. Жінка просто не наважується на народження дитини, так як розуміє, що всі тяготи виховання ляжуть на її плечі. Гостьовий шлюб ідеальний для акторів, співаків, людей пропадающих у відрядженнях і на гастролях. Подібні відносини можуть допомогти закоханим живуть у різних містах або людям, чиї відносини засуджує громадськість.

Наприклад, коли чоловік живе на дві сім’ї і приховує цей факт. Тобто це його другий шлюб, у якому можуть народитися діти. Іноді їх поява і є метою чоловіка, так як перша дружина не змогла подарувати чоловікові дитину. Такий союз може бути розцінений, як таємний шлюб. Чоловік допомагає жінці матеріально, любить її і бачить в якості матері своїх дітей, ділить з нею подружнє ложе. Тобто присутні всі ознаки шлюбу.

Міжнаціональні шлюби

Про шлюб з розрахунку: гостьовий і новорічний, а також одностатеві шлюби

Міжнаціональні шлюби, коли чоловік і жінка є представниками різних культур і релігій. Відносини їх зазнають критики з боку рідних і практично неможливі. Люди починають приховувати свої відносини від оточуючих і вступають у таємний шлюб.

Міжнаціональні шлюби офіційно дозволені. Але союз, наприклад, між християнином і мусульманкою може бути заборонений церквою або мечеттю. Умови укладення шлюбу – благословення батьків, вибір однієї віри. Досягти їх не виходить і тоді подружжя змушені приховувати свої почуття.

Новорічний шлюб

Новий рік відноситься до найулюбленішим, довгоочікуваним свят, які прийнято святкувати з родиною. Саме в ці дні хочеться насолодитися домашнім затишком, сходити в гості, на корпоратив і не чути глузування друзів, колег. Новорічний шлюб припускає союз самотніх людей, з метою гарно провести час у свята, після яких вони один одному нічого не зобов’язані. Новорічний шлюб відрізняється своєю короткою тривалістю і не передбачає появу дітей. Якщо пара вирішила продовжити свої відносини, то вони можуть подати заяви в загс. Порядок укладення шлюбу такий же, як і для всіх інших пар.

Одностатеві шлюби

Про шлюб з розрахунку: гостьовий і новорічний, а також одностатеві шлюби

Одностатеві шлюби в Росії заборонені, але в ряді країн світу вважаються нормою. Люди не приховують своїх стосунків, вільно висловлюють свої почуття на вулиці і в громадських місцях. Так, наприклад, у США вони можуть не тільки зареєструвати свій шлюб, але і усиновити дітей. При цьому в нашій країні одностатеві пари не можуть стати батьками усиновленої дитини. Реєстрація шлюбу між двома жінками або чоловіками не можлива. При цьому ніхто не може заборонити одностатевим людям жити разом.

Їх союзу будуть притаманне всі функції шлюбу, тобто поділ обов’язків, виділення ролі чоловіка і дружини, повноцінні сексуальні відносини. Одностатеві шлюби з репродуктивної точки зору сенсу, так як здорові люди не заводять власних дітей, а живуть інтересами один одного. Подібні союзи можуть бути часом явищем, після чого пара розлучається і веде звичний спосіб життя, або усвідомленим вибором двох людей. Перебуваючи в подібному союзі, чоловіки або жінки можуть відчувати стан шлюбу в повній мірі. Також може бути укладений контракт, який позначить

Паперовий або фіктивний шлюб

Про шлюб з розрахунку: гостьовий і новорічний, а також одностатеві шлюби

Полягає для одержання тієї або іншої вигоди. Наприклад, з метою отримання громадянства, прописки, для отримання пільг на житло. При цьому повністю відсутні ознаки шлюбу. Люди не живуть разом, а часом навіть не бачаться роками і нічого не знають про життя один одного. Сам факт укладення цього союзу носить найчастіше комерційний характер, тобто один із подружжя одержує гроші, а другий прописку.

Реєстрація шлюбу проводиться на загальних підставах після подання заяви в Загсі. При появі у жінки нового чоловіка і народження дітей відразу виникають проблеми. Дружина намагається довести недійсність шлюбу, щоб узаконити свої стосунки з новим чоловіком і записати на нього спільних дітей. Паперовий шлюб може принести ряд «сюрпризів» для фіктивного чоловіка, так як він сам того не бажаючи, може стати батьком чужу дитину. Його колишня дружина може задуматися над питанням :«Як подати на аліменти у шлюбі?».

Зробити це можна на законних підставах. В результаті чого чоловікові доведеться оспорювати своє батьківство в суді і доводити недійсність шлюбу.

Тимчасовий шлюб повністю виправдовує свою назву й укладається на певний строк.

При цьому в контракті вказується на якій конкретно, а також мета даного союзу і винагороду належний одному з подружжя. Після закінчення зазначеного строку тимчасовий шлюб розривається за згодою сторін.

Ранній шлюб

Про шлюб з розрахунку: гостьовий і новорічний, а також одностатеві шлюби

Ранній шлюб, у відповідність з кодексом про шлюб та сім’ю може бути укладений між молодими людьми, які не досягли повноліття при особливих умовах. Наприклад, вагітності нареченої у віці 16 років. Незважаючи на це, у деяких національностей дівчина у віці 14 років вважається придатною для подружнього життя.

Пізній шлюб

Пізній шлюб укладається в зрілому віці, при цьому підписується контракт, у якому обумовлюється розмір грошових коштів, які дістануться одному з подружжя після смерті другого.

Шлюб за розрахунком може бути офіційно укладений і при цьому підписаний контракт. В якому зазначені права й обов’язки майбутнього подружжя. Нерівний шлюб може послужити підставою для підписання контракту. В подібному союзі один з подружжя дарує другого молодість, талант, прізвище, а той в свою чергу допомагає матеріально. Припинення шлюбу може наступити в результаті порушення чоловіком або дружиною одного з пунктів контракту. Форми шлюбу можуть бути найрізноманітнішими, головне пам’ятати про всі наслідки, які можуть настати в результаті їх укладення.