Щоб кожна хвилина, проведена на кухні, приносила задоволення, потрібно готувати з любов’ю, а також використовувати різноманітні трюки, які допоможуть спростити процес приготування. Ми не втомлюємося піклуватися про своїх читачів, тому ділимося цікавою підбіркою кухонних трюків.

Лайфхаки для кухні

  • Якщо під рукою немає кухонного молотка, а тобі терміново потрібно відбити м’ясо, скористайся цією хитрим прийомом. Просто примотай ізолентою звичайний молоток до вилки так, як показано на фото. Цим нехитрим пристосуванням можна з легкістю відбити навіть саме жилаве м’ясо.
  • Використовуй таку насадку-спрей для цитрусових, щоб додати лимонний сік в улюблене блюдо!
  • Хочеться покуштувати стиглих бананів, а на столі у тебе тільки їх незрілі побратими? Існує відмінний спосіб прискорити процес дозрівання: просто помісти банани в духовку, розігріту до мінімальної температури. Після того як банани придбають насичений жовтий відтінок, можна дістати їх з духовки.
  • Мало хто знає, що панірувальні сухарі можна замінити кукурудзяними паличками. Вибери такі палички, в яких найменше цукрової пудри, потім перетворіть їх у крихту і сміливо використовуй для створення кулінарних шедеврів!
  • Ти нещодавно зварив овочі? Ні в якому разі не виливай воду, в якій вони готувалися! Вона припаде до смаку твоїм домашнім рослинам. Охолодити рідину, потім полів свої вазони.
  • Дивись у цьому відео ще один трюк, який допоможе з легкістю очистити ківі!

    А які кухонні трюки знаєш ти? Не забудь поділитися з нами своїми побутовими секретами в коментарях.

    Джерело