Психологія відносини між чоловіком і жінкою: помилки жінок

Сімейні відносини — картковий будиночок, який легко розламати за допомогою найменшого подуву вітерця-сварки і важко відновити. Для цього потрібна значна терпіння і розуміння, а також довіру між чоловіком і жінкою.

Сімейна психологія займає об’ємну частину загальної психології. Окремо обговорюються сексуальні відносини. Більшою мірою вони є підрозділом сімейної психології, однак стосуються взаємин між жінкою і чоловіком як таких.

Постараємося розібратися в світі взаємовідносин між статями.

Цукерково-букетний період

Цукерково-букетний період вважається несерйозним і часто передбачає вільні відносини або навіть стосунки на відстані. Він є своєрідним мостом між життям вільної людини і життям людини, чиє серце зайняте. Холостяку або холостячке ще необхідно різноманіття, в тому числі це стосується сексуальне життя.

Психологія відносини між чоловіком і жінкою: помилки жінок

А можливий партнер відбирає дані блага. Тому цукерково-квітковий період не закінчується навіть тоді, коли між чоловіком і жінкою з’являється інтим. Це необхідно для того, щоб вільні стосунки переросли в серйозні.

Вже потім з’являється залежність один від одного, спільні спогади і можливість на офіційних права ревнувати і підлаштовувати другу половинку під себе. На даному етапі цукерково-букетний період закінчується, а з ним і свобода. Зазвичай його тривалість складає близько півроку або більше.

Головна помилка цього періоду – небажання бачити правду. Ми закохуємося і не хочемо розуміти, що нашу половинку влаштовують свобода або навіть відносини на відстані, але ніяк не серйозний союз. Можливо, партнер представляє життя в шлюбі нудною, тому проти подібного. Інший же мріє про шлюб і лише з-за цього будує взаємини. Рано чи пізно такий союз руйнується, адже думки обох абсолютно різні.

Серйозні наміри

Якщо ж обидва мають серйозні наміри, їх союз переростає в сімейні стосунки на громадянському рівні, а потім і завірені ЗАГСом.

Психологія відносини між чоловіком і жінкою: помилки жінок

Це вже серйозні стосунки, в яких чоловік і жінка мають намір прожити все життя. Відбувається притирання характерів, докладне ознайомлення з звичками один одного і перші значні скандали в шлюбі.

У цей момент можна зробити тільки дві помилки:

 • Розійтися зовсім або продовжити спілкуватися на відстані, що надалі зведе їх на «ні». Просто не дати шансу своїй другій половинці довести свою любов, будучи надто гордим чоловіком або жінкою;
 • Продовжувати будувати сім’ю з нелюбом людиною, з яким у Вас зовсім різні думки.
 • Про те, яке рішення прийняти, щоб не зробити помилку, потрібно довго думати, копаючись в собі. Зверніть увагу, наскільки важливі сексуальні відносини з партнером, а також наскільки Вам необхідні вільні відносини. Можливо, серйозні стосунки поки що не підходять Вам.

  Криза в сім’ї

  Криза сімейних відносин – часта проблема, зустрічається між чоловіком і жінкою в шлюбі, особливо, якщо він був укладений без любові або зовсім юними особами, які ще не встигли як слід зрозуміти один одного.

  Психологія відносини між чоловіком і жінкою: помилки жінок

  Сімейні відносини здаються їм надто складними. В даний момент вони втомилися, їм необхідні вільні відносини. Можливо, їх не влаштовує сексуальне життя, що є першою ознакою наближається розлучення.

  Криза може бути і у дорослих особистостей, які прожили разом багато років. Дані взаємовідносини у шлюбі могли вичерпати себе, залишивши тільки порожнечу і звичку бути поруч.

  Такого шлюбу необхідно різноманітність, яке поверне колишню пристрасть в ліжко і зміцнить сімейні відносини. Для цього пари часто звертаються до сексолога.

  У будь-якому випадку, криза потрібно обговорювати з психологом, який допоможе відновити гармонію в родині.

  Секрети щасливого шлюбу

  Психологія відносини між чоловіком і жінкою: помилки жінок

  Для кожного шлюбу існують свої секрети, які роблять його щасливим. Але деякі поради все-таки можна зарахувати до загальних:

  • Відносини на відстані не завжди є чимось поганим. Іноді вони йдуть на користь, адже відпочинок один від одного теж необхідний. Вони дозволяють нудьгувати за коханим чоловіком або жінкою, що зближує.
  • Необхідно слухати свою половинку. Важливо розуміти її бажання, допомагати їй, рівноцінно розділяти обов’язки по дому.
  • Сексуальні стосунки у парі завжди повинні бути. Навіть якщо Ви домовилися, що відтепер у Вас вільні стосунки, секс допоможе Вам не розлучитися зовсім. Якщо чоловік або жінка дуже втомлюються, вони все одно повинні знаходити час на інтим з коханою людиною.
  • І вільні, і стосунки на відстані іноді стають причиною розриву. Тому експериментуйте в міру.
  • Не варто тримати зла в серце. Люблячий чоловік завжди прощає і забуває про образи. Потрібно шукати чоловіка або дружини тільки хороші якості і любити за них.

  Висновок

  Тактильні відчуття дуже важливі в будь-яких взаємовідносинах. Тому тривала розлука або вільні відносини можуть бути згубними для шлюбу.

  Хороший шлюб — коли завжди хочеться бути разом. Як тільки з’являється бажання тривалий час провести без чоловіка або дружини, починаються проблеми в союзі. Мала кількість шлюбів здатні витримати ці проблеми і залишитися теплим вогнищем для всієї родини.

  Тому дбайливо ставитеся до свого карткового будиночка, приховуючи його від усіх вітрів і бурь, щодня додаючи карти з нової колоди.