П’ять кращих дитячих розваг на Пхукеті

Острів Пхукет балує своїх гостей: і цілорічним теплом, і дивним морем, і безліччю розваг для сімей з дітьми. Тут знайдуться місця для неспішних прогулянок, пізнавальних екскурсій, безтурботного веселощів. У нашому огляді описані кращі екскурсії на Пхукеті – сподіваємося, це допоможе вам скласти хорошу програму сімейного відпочинку.
 

Парк птахів

Достоїнств у Парку птахів на Пхукеті відразу декілька. По-перше, це куточок зелені і спокою серед міського шуму. Тишу порушує хіба що плескіт води і пташина різноголосся. По-друге, це можливість побачити дивовижних птахів, які не живуть в наших краях. Наприклад, тут мешкає птах-носоріг і вінценосний журавель. Просторі пташині вольєри так майстерно замасковані серед рослинності, що здається, ніби птахи живуть на волі. По-третє, тричі на день в парку проходить шоу птахів, де в ролі головних артистів виступають папуги, які вміють рахувати, малювати і робити забавні трюки. По-четверте, птиці довірливо ставляться до людей, тому з ними можна фотографуватися і пригощати їх насінням.

Пять кращих дитячих розваг на Пхукеті

Більш детально про Парк птахів на Пхукеті читайте на сторінці нашого сайту.

Океанаріум на Пхукеті

«Риба-корова, дай молока!» Рогата рибка навряд чи відреагує на жарт, як не прийде потертися об ноги риба-кішка. Цих і інших мешканців морів і океанів можна показати дитині в Океанаріумі Пхукета. Маленькі барбуси сусідять з гігантськими груперами, грізні краби – з витонченими морськими кониками, отруйні крилатки-зебри – з безневинними рибками-кардиналами. Але самий екзотичний вид, мабуть, мають леопардові скати. Орнамент на їх спині нагадує не тільки малюнок на хутрі хижої кішки, але і завитки тайських букв. У вихідні в Океанаріумі влаштовують шоу – акули отримують частування з рук аквалангістів. Виставка риб має невеликі розміри, що оптимально для екскурсії з дошкільням.

Пять кращих дитячих розваг на Пхукеті
Більш детально про Океанаріумі Пхукета читайте на сторінці нашого сайту.
 

Ботанічний сад

На питання, що подивитися на Пхукеті, які приїхали сюди вперше відповідають: «Все!» Але якщо екзотика острова надокучила, побувайте з дитиною в Ботанічному саду Пхукета – там чудес предостатньо. Малюкам, безумовно, сподобаються кущі і дерева, пострижені у формі зайчиків або конячок. Старші діти з цікавістю і острахом заглянуть в глечики рослин-хижаків. Школярам, що вивчають ботаніку, буде цікаво побачити рисові поля, до того ж поряд з ними є міні-музей – традиційна хатина тайського селянина. Юні шукачі пригод з радістю здійснять прогулянку по тропічному лісі, в якому, на щастя, немає нікого страшнішого метеликів. Сади пальм, кактусів і папоротей, сад аптекарських рослин, японська, англійська, балійскій сади здадуться вам не менш цікавими.

Пять кращих дитячих розваг на Пхукеті
Більш детально про Ботанічному саді читайте на сторінці нашого сайту.
 

Музей оптичних ілюзій

Фотознімки пальм і пляжів занадто одноманітні? Додайте гостроти, побувавши в Музеї оптичних ілюзій. Його особливість – 3D-картини, намальовані на стінах, а також на підлозі і стелі. Це не картинна галерея, де потрібно розглядати полотна, – це місце, де можна самому вписатися в 3D-реальність. Які будуть очі рідних, коли вони побачать ваше чадо, забравшееся на стельову балку в надії врятуватися від злого крокодила? Як здивує їх фото, на якому вас рятує людина-павук! А якщо ви пилососом сметете частина картини Густава Клімта (а в залах є пародії на відомі твори), співробітники музею… посміються разом з вами. Вибирайте будь-які сюжети, незвичайні фото вам забезпечені.

Пять кращих дитячих розваг на Пхукеті
Більш докладно про Музей оптичних ілюзій читайте на сторінці нашого сайту.
 

Splash Jungle Aquapark

Водні атракціони в аквапарку – те, що потрібно на спекотному Пхукеті. Дітвора відразу ж відправиться досліджувати дитяче містечко з маленькими гірками, водяними гарматами і б’ють звідусіль цівками води. Ті діти, що вже переросли малышовые гірки, але не доросли до дорослих, зможуть покататися на хороших дитячих спусках. Нехай вони не дуже круті, зате пролетіти три витка спіралі і шубовснути у воду – ні з чим не порівнянне задоволення. Підліткам і батькам, можливо, захочеться підняти рівень адреналіну в крові на божевільному узвозі Boomerango або на слайді Super Bowl. Цінуєте спокій? Для вас – «Ледача річка» і басейн зі штучною хвилею.

Пять кращих дитячих розваг на Пхукеті
Більш детально про аквапарку Пхукета читайте на сторінці нашого сайту.

Залишається побажати вам та вашим дітям тільки найяскравіших вражень від відпочинку на Пхукеті!