Більшість великих банків пропонують своїм клієнтам грошові позики, але ставки та умови їх видачі відрізняються. Ситуація на ринку фінансів змінюється щодня, платник може зіткнутися з тим, що виплачує кредит за неактуальним ставками або на невигідних умовах, як рішення, можна оформити рефінансування в Ощадбанку.

Що таке рефінансування кредиту в Ощадбанку

Перекредитация – це вид кредитної угоди, при якій кредитор погашає борги клієнта перед іншою організацією, а їх може бути кілька. Нюанси:

 • Рефінансування кредитів в Ощадбанку проводиться, щоб позичальник розплатився з поточною заборгованістю, а далі виплачував єдину суму на більш низьких ставках, при більш довгому терміні погашення.
 • Часто угода стає порятунком для споживачів, які не розрахували співвідношення доходів і договірних термінів з взятої сумою.
 • Перекредитацию використовують фізичні особи для погашення споживчих кредитів, переоформлення іпотечного договору, для оплати і продовження автокредитів. Доступна послуга для корпоративних позик на розвиток бізнесу.
 • Рефінансування кредиту в Ощадбанку для фізичних осіб

  Надійною організацією, яка багато років заробляла свою репутацію, є Ощадбанк. Установа надає різні види послуг на прийнятних для населення умовах, кредитування – не виняток. Клієнтська база зростає: все більша кількість людей хочуть оформити рефінансування, а цей банк – найбільший із надають послугу. Звертаються клієнти з таких причин:

  • Людей приваблює різноманітність програм, прозорість угоди, відносно невисокі ставки.
  • Перекредитування фізичних осіб популярно: уклавши вигідний контракт, люди хочуть швидше його розірвати і продовжити свою співпрацю з надійним кредитором.

  Ощадбанк – рефінансування кредитів інших банків фізичним особам

  Найчастіше рефінансування Ощадбанку стає затребуваним, якщо з виплатою кредиту поточного з’являються проблеми. Серед найбільш зрозумілих причин – різке підвищення вартості іноземної валюти або надто велика сума на короткий термін, яку важко повернути. Фізичні особи можуть оформити рефінансування кредитів інших банків, навіть якщо їх декілька: це дозволяє виплачувати кредит одному кредитору під фіксовану ставку.

  Перекредитування в Ощадбанку кредитів з простроченням

  Ніхто не бажає псувати свою кредитну історію, але часом фінансове навантаження стає непосильним, нависає ризик виникнення прострочення. Ощадбанк не займається перекредитуванням прострочених кредитів інших банків, крім безвихідних ситуацій, коли кредитор не бажає змінювати договір з клієнтом. Якщо ви оформили позику в Ощадбанку, то при виникненні проблем, ви знайдете компроміс з кредитором. Кожен може попросити рефінансування кредитів Ощадбанку в Ощадбанку, оптимізувати договір під свої можливості. Перегляд умов допоможе впоратися з кредитом.

  Ощадбанк – рефінансування споживчих кредитів

  Споживчі кредити – найбільш популярні серед населення, на їх оформлення йде небагато часу, потрібен мінімальний пакет документів. Хоча суми таких кредитів не перевищують 90 тис. р., з ними можуть виникнути проблеми. Це відбувається, якщо платник взяв кілька таких позичок, а час погашення підтискає. Перекредитування споживчих кредитів дозволить виплатити їх, перевести всю заборгованість в єдину суму, під більший термін і менші відсотки.

  Перекредитування іпотеки в Ощадбанку

  Будівництво нових будинків зробило популярним іпотеку. Такий договір надає можливість молодим сім’ям отримати своє житло, при цьому виплачувати його вартість поступово. Мова йде про великих сумах і термінах, тому кожен нюанс кредитування при великих сумах має значення. Споживачі отримують можливість здійснити рефінансування іпотеки в Ощадбанку. Схема така: Ощадбанк сплачує кредитору всю вартість нерухомості, оформляє договір з власником на кращих умовах і подовженому до 30 років термін. Часто навіть відміну ставок на 1% дає різницю в сумі.

  Рефінансування кредиту в Ощадбанку

  Особистий транспорт перестав бути розкішшю. Кожна друга сім’я має автомобіль. Зі збільшенням попиту зросла кількість кредитів на покупку машини. Автодилери пропонують їх усім, але умови можуть зіграти не на руку покупцеві. Якщо ви неуважно вивчили договір і підписали невигідну угоду, то можете вирішити це питання за допомогою рефінансування кредиту в Ощадбанку. Це вигідно, коли сума поточних погашень не перевищила 50%. Причина – додаткові витрати на переоформлення: вони не повинні піти клієнту в збиток.

  Як рефінансувати кредит в Ощадбанку

  Для початку співпраці потрібно подати звернення з проханням. Вона буде розглянута на протязі декількох днів, вас повідомлять про рішення. При винесенні вердикту банк орієнтується на кредитну історію, запитує список необхідних документів і розраховує рентабельність угоди. Банк не піде на зустріч при наявності прострочення або відсутності стабільного доходу у позичальника. Йому необхідно заздалегідь передбачити всі аспекти, і знати, як перекредитуватися в Ощадбанку.

  Онлайн заявка на рефінансування кредиту в Ощадбанку

  Для зручності споживача надається можливість подати заяву в мережі інтернет, не виходячи з квартири. Послуга економить час і зменшує потік відвідувачів у відділеннях. Онлайн заявка на рефінансування являє собою форму на сайті, її потрібно заповнити та надіслати. Співробітник кредитного відділу обробить інформацію, поставить вас в популярність після прийняття рішення відповідним дзвінком або листом на електронну скриньку. При позитивному результаті ви будете запрошені в найближчий філія для обговорення умов і підписання контракту.

  Документи для перекредитування

  Для максимально швидкого відповіді необхідно зібрати повний пакет паперів. Про це слід подбати заздалегідь. Документи підтвердять вашу платоспроможність і надійність як потенційного клієнта. Якщо позичальник має необслуженные кредити, претензії від інших фінансових установ, то Ощадбанк може вимагати пояснення причин – клієнту доведеться довести, що з кредитором не можна було домовитися і вирішити питання безпроблемно.

  Які документи потрібні для перекредитування:

  • цивільний паспорт;
  • ІПН код;
  • довідка про поточні доходи;
  • свідоцтво про шлюб, народження дитини;
  • трудова книжка;
  • завірена у нотаріуса оцінка заставного майна;
  • військовий квиток;
  • документи про кредит, який ви бажаєте переоформити (контракт, довідки про поточної виплати, штрафи, простроченнях).

  Розгляд кредитних історій

  Велике значення має відсутність проблем у платника з попередніми кредиторами. Щоб убезпечити себе від неблагонадійних позичальників спеціальний відділ проводить розгляд кредитних історій. Якщо ви раннє благополучно виплачували свої борги, дотримувалися терміни і суму виплат, банк буде розглядати вас як цінного клієнта, без затримки прийме рішення про співпрацю. Ще краще, якщо ваша кредитна історія пов’язана зі Сбербанком: організація має більше довіри до перевіреним клієнтам і охочіше йде їм назустріч.

  Умови рефінансування

  Загальні параметри для рефінансування кредиту в Ощадбанку такі: вікові рамки від 21 до 65 років, стаж роботи від 1 року та від 6 міс. на останній посаді. Діючий кредит повинен бути оформлений більше півроку тому, до повного погашення повинно перевищувати 3 місяці, максимально дозволено погашати до 5 кредитів. Програма діє виключно для громадян Росії. Для клієнтів банку та пенсіонерів надаються пільги – більш низькі ставки. Сума нараховується тільки в національній валюті.

  Ставка рефінансування кредиту в Ощадбанку

  Дотримується пропорція: чим менше сума і термін – тим нижчі відсотки, висунуті банком. Ті, хто є в клієнтській базі, і люди пенсійного віку отримують знижку – 1%. Не стягуються додаткові комісії, серед умов відсутній пункт про обов’язковість наявності страховки. Мінімальна сума для перекредитування в Москві становить 45 тис., в інших регіонах – 15 тис., максимально можна отримати до одного мільйона.

  Процентна ставка рефінансування кредиту:

  • Для кредитів лімітом до 150 тис., терміном до 12 місяців – 17% річних.
  • На термін від 12 до 24 міс. ставка – 20-24%.
  • Кредити періодом від 2 до 5 років зажадають переплати в 21-25 % річних.

  Ставка рефінансування іпотеки

  Статистично, найбільш ходовими є операції з перекредитування іпотечних кредитів. Більшість клієнтів, які звертаються по такому питанню отримують позитивне рішення. Грошова позика може бути оформлена як на купівлю вже готових до проживання житла, так і на будівництво. Максимальний термін погашення – 30 років, при цьому загальна виплата з готовими ставками повинна становити не менше 80% від ринкової вартості житла, інакше клієнт гарантовано отримає відмову.

  Діючі ставки рефінансування іпотеки:

  • від 1 до 10 років – 12,25%;
  • строком з 11 до 20 років – 12,5%;
  • починаючи з 21 до 30 років – 12,75%.

  Відео: як перекредитувати іпотеку

  Відгуки

  Ліда, 42 роки

  Переоформила іпотеку, виплачую в Ощадбанку. Порадувало істотна відмінність ставок, майже на 3% менше, ніж у попереднього кредитора. Продовжили термін виплат, за нашими підрахунками, співпраця з цим банком заощадить нам 120 тис. Всім рекомендую перерахувати свою заборгованість і розглянути варіант перекредитации, це дійсно вигідно!

  Максим, 39 років

  Взяв кілька позик на розвиток бізнесу, мене застав фінансова криза, банки почали тиснути. Чув відгуки про рефінансування, подав онлайн заявку. Оперативно – через день – отримав позитивний результат і оформив угоду. Кредит благополучно виплачую, задоволений ставкою і відсутністю комісій. Співпрацюю зі Сбербанком – це зручно.