Рейтинг автокрісел: результати краш-тестів

Рейтинг автокрісел: результати краш тестівМітки:АвтокреслаСодержание

 • Про що говорить стандарт безпеки ECE R44/04?
 • Що таке краш-тести і для чого вони потрібні?
 • Як класифікують крісла за віковими групами?
 • Критерії вибору сидіння
 • Як вибрати автокрісло для немовляти?
 • Краш-тести 2015 року за версією журналу «Авторевю»
 • Автоклуб ADAC 2015 року – найбільш авторитетний експерт дитячих крісел
 • Краш-тести дитячих автокрісел ADAC 2016
 • Висновок

У даній статті ми допоможемо вам відповісти на ваші питання, а саме:

 • Як правильно вибрати дитяче автокрісло і яким вимогам вона повинна відповідати?
 • Яким крісел варто довіряти, а так само які результати краш-тестів?
 • В кінці статті надано рейтинг автомобільних крісел для дітей за 2015-2016г за версією Авторевю і ADAC.

  Так само рекомендуємо ознайомитися з рейтингом краштест 2017 року.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестів

  Після народження малюка у багатьох сім’ях особливо актуальним стає питання безпеки під час перевезення в автомобілі. Цілком логічно, що більшість батьків піклується про те, як найефективніше захистити маленького пасажира.

  Штатні ремені тут допомагають мало – розміри малюка і його анатомія не дають можливості повністю уберегти від травм. Найчастіше ремені безпеки в аварійній ситуації стають додатковими факторами ризику.

  Рейтинги автокрісел за версією ADAC Рейтинг автокрісел: результати краш тестівMaxi-Cosi Pebble Plus + 2way FixОценка ADAC: 1.6 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Махі-Cosі (Нідерланди) Група: i-Size/до 1 року/від 45 см до 75 см Маса,кг: 8Maxi-Cosi Pebble Plus + 2way Fix

  Maxi-Cosi Pebble Plus + 2way Fix — дитяче автокрісло, передбачене для немовлят до року (зростання 45-75 см). Воно забезпечує більш надійну установку в автомобілі з кріпленням Isofix. Положення крісла стійке, навіть при різких поворотах/гальмуванні. Монтується тільки проти ходу руху.

  Одним з достоїнств моделі є світлозвукові індикатори, що свідчать про правильність установки на базі. Система внутрішніх ременів безпеки вдосконалено та їх регулювання відбувається в напівавтоматичному режимі. Вбудований козирок відмінно захищає від сонця. При необхідності його можна скласти і прибрати. До переваг можна віднести гіпоалергенну тканина, яка володіє повітропроникністю. Є зручна ручка, тому крісло часто використовується як переносний люльки на прогулянці.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівMaxi-Cosi Pebble PlusОценка ADAC: 1.6 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Махі-Cosі (Нідерланди) Група: i-Size/до 1 року/від 45 см до 75 см Маса,кг: 4.5 Maxi-Cosi Pebble Plus

  Автокрісло Maxi-Cosi Pebble Plus — стильний і функціональний, створене для безпечного перевезення немовлят до року, чий зріст 45-75 див. Важливий момент — встановлюється тільки проти руху трансмпорта. Чому воно користується популярністю: швидко і просто встановлюється в машині, є індикатор, що сигналізує про правильність монтажу; інноваційні ремені безпеки і центральна система їх регулювання; в комплект входить і підтримуюча подушка, м’які накладки на ремені; містка кишеня для речей першої необхідності; гігієнічність — чохли знімні, дозволено прання; можна використовувати в якості крісла-гойдалки, люльки на прогулянці з шасі і колясками цієї ж марки.

  До мінусів відноситься: висока ціна; необхідність докупити деякі аксесуари; недостатньо глибокий і тонкий козирок від сонця.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівGraco Snugfix + Snugfix Isofix ВаѕеОценка ADAC: 2.0 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Graco (США) Група: 0+/до 1,5 років/ до 13 кг Маса,кг: 6.7 Graco Snugfix + Snugfix Isofix Base

  Дитяче автокрісло в комплекті з базою Graco Snugfix + Snugfix Isofix Base розраховано на малюків від народження і до півтора років. Дуже функціональний: можна використовувати ще і як крісло-качалку, люльку для перенесення під час прогулянки. Має малу вагу і дуже просто кріпиться в салоні авто. Завдяки світловому індикатору можна переконатися в правильності закріплення. Ручка може міняти положення. Підголовник і п’ятиточкові ремені регулюються на потрібну висоту. Завдяки тому, що фурнітура кріплення надійна, не можна розстебнути самостійно. Тканина для пошиття чохлів використана якісна, відповідає вимогам екологічності.

  До невеликого мінуса моделі можна віднести той факт, що не зовсім зручно знімати ремені безпеки.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівGraco SnugFixОценка ADAC: 2.4 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Graco (США) Група: 0+/до 1,5 років/ до 13 кг Маса,кг: 4.1 Graco SnugFix

  Дитячі автокрісла Graco SnugFix — добре зарекомендували себе на ринку. Дана модель розрахована для дітей від народження до 18 місяців. Можливі й винятки, якщо дитина трохи старше, але його вага не перевищує допустиму норму — 13 кг. Встановлюється особою проти ходу транспорту. Відмітні особливості крісла: функціональність — можна застосовувати як крісло-качалку, люльку для прогулянки і для перевезення в автомобілі; легко фіксується на сидінні автомобіля; невелика вага; наявність індикатора оповіщення про правильність фіксації пасажира; різна регулювання ручки, підголівника, ременів; матеріал, який використовується для обшивки, екологічний, не викликає алергії; відносно доступна ціна.

  Що стосується недоліків, то в даній моделі автомобільного крісла їх виявити не вдалося.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівSimple Parenting Doona+Оцінка ADAC: 2.4 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Simple Parenting (Ізраїль) Група: 0+/до 1,5 років/ до 13 кг Маса,кг: 7Simple Parenting Doona+

  Simple Parenting Doona+ — це єдине дитяче автомобільне крісло з вбудованими колесами. Їх можна розкласти і скласти за лічені секунди. Завдяки чому, це ідеальний варіант для любителів подорожувати.

  Крісло має бічні бортики, що забезпечують посилений захист, а також анатомічні вкладиші для немовлят, які трансформуються в подушку. Крім цього, модель Doona набагато більше у своїх габаритах, ніж автомобільні крісла категорії 0+, що дозволяє продовжити експлуатаційний період. В авто встановлюється виключно проти руху і фіксується або штатним ременем, або системою Isofix. Дана модель відповідає вимогам стандарту безпеки, як в якості автомобільного крісла, так і коляски. Крісло Doona пройшло не один краш-тест, в результаті якого отримала оцінку «добре».

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівSimple Parenting Doona + Isofix ВаѕеОценка ADAC: 2.5 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Simple Parenting (Ізраїль) Група: 0+/до 1,5 років/ до 13 кг Маса,кг: 13Simple Parenting Doona + Isofix Base

  Модель автокрісла і бази під нього Simple Parenting Doona + Isofix Base — модна, функціональна і розрахована на безпечне перевезення дітей від народження і до півтора років. Установка обличчям проти руху. Наявність додаткового упору в підлогу і кольорової індикації, яка сигналізує про правильність установки. Завдяки системі кріплення Isofix без зусиль фіксується в салоні автомобіля. Усередині крісла дитина фіксується внутрішніми п’ятиточковими ременями.

  Всі матеріали, з яких воно виготовлено, безпечні, не містять шкідливих добавок, легко миються і стираються. Нововведення — одним рухом перетворюється в чотириколісний візок із зручною регульованою ручкою. Отримало оцінку «добре» за останніми результатами тестування. До недоліків можна віднести дуже високу ціну (але якість цього варто).

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівCybex Aton 4 + Aton Base 2-fixОценка ADAC: 4.6 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Cybex (Німеччина) Група: 0+/до 1,5 років/ до 13 кг Маса,кг: 7Cybex Aton 4 + Aton Base 2-fix

  Автокрісло Cybex Aton 4 + Aton Base 2-fix німецького виробника розраховане на дітей з самого народження і до півтора років. Незамінна річ для тих, хто воліє відпочивати за містом і піклується про комфортних умовах. Закріплюється кількома способами: Isofix і штатним триточковим ременем безпеки. При цьому значно економиться час на монтаж/демонтаж. Про правильність сигналізують світлові і звукові індикатори. Переваги: великий і зручний козирок; внутрішні ремені регулюються по висоті підголовник має 8 положень; сучасний дизайн і широкий спектр кольорів; є захисна вставка L. S. P. System, поглинаюча енергію удару; завдяки компактним розмірам легко складається для зберігання і перенесення.

  До мінусів можна віднести: тканина, використовувана для чохлів синтетична (але добре переться в ручному і машинному режимах); висока ціна.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівCybex Aton 4 + Aton Base 2Оценка ADAC: 4.6 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Cybex (Німеччина) Група: 0+/до 1,5 років/ до 13 кг Маса,кг: 7Cybex Aton 4 + Aton Base 2

  Дитяче автомобільне крісло Cybex Aton 4 + Aton Base 2 — це поєднання надійності, комфорту і безпеки. Призначено для перевезення дітей з перших днів життя і до 1,5 років. Фіксується проти ходу руху триточковим ременем безпеки. До основних особливостей можна віднести: кріпиться штатним ременем; в комплектацію входить чохол, а також анатомічна подушка для новонароджених; регулювання спинки в кілька положень; додатковий захист від бічних зіткнень; ультрасучасне дизайнерське рішення; легкість підтриманні чистоти — обшивка без особливих зусиль знімається і піддається пранню.

  З недоліків моделі Cybex Aton 4 + Aton Base 2 можна виділити: високу багатьом ціну (якщо порівнювати з іншими кріслами категорії 0+); незадовільний рівень екологічної безпеки.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівCybex Aton 4Оценка ADAC: 4.6 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Cybex (Німеччина) Група: 0+/до 1,5 років/ до 13 кг Маса,кг: 4.8 Cybex Aton 4

  Cybex Aton 4 представляє собою автомобільну люльку для дітей з перших днів життя і до 1,5 років (вага яких не перевищує 13 кілограм). Встановлюється в авто тільки обличчям назад, забезпечуючи високий рівень безпеки. Автокрісло брало участь у багатьох краш-тестах, в результаті яких отримала дуже хороші відмітки (у плані захисту і користування). Унікальний матеріал наповнювача у разі аварійної ситуації поглинає 40 відсотків енергії удару. Система захисту від бічних ударів вбереже малюка при бічних зіткненнях.

  Завдяки незначній вазі 4,8 кілограм, зручній ручці, Cybex Aton 4 можна використовувати в якості переноски. При регулярному використанні крісло легко підтримувати в чистоті. Обшивка без будь-яких проблем знімається і переться в пральній машині при делікатному режимі.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівCosatto HoldОценка ADAC: 4.6 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Cosatto (Великобританія) Група: 0+/до 1,5 років/ до 13 кг Маса,кг: 3.5 Cosatto Hold

  Серед наявного асортименту дитячих автомобільних крісел, модель Cosatto Hold відрізняється неповторним і оригінальним зовнішнім виглядом. Розрахована вона на дітей з народження і приблизно до 18 місяців (група 0+). Фіксація крісла здійснюється штатними трьохточковими ременями і тільки обличчям назад. В автокріслі є анатомічний вкладиш для щойно народжених немовлят, який забезпечить максимум комфорту. Ремені безпеки утримують, але не сковують рухи. Для того, щоб убезпечити маленького пасажира, крісло укомплектовується системою захисту від бічних зіткнень.

  До переваг моделі Cosatto Hold можна віднести і місткий бардачок, і знімні чохли, які зроблені з гіпоалергенних екологічних матеріалів. Вони без особливої праці знімаються і піддаються прання (делікатний режим).

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівCosatto Hold + Isofix Car Seat ВаѕеОценка ADAC: 4.7 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Cosatto (Великобританія) Група: 0+/до 1,5 років/ до 13 кг Маса,кг: 6.3 Cosatto Hold + Isofix Car Seat Base

  Функціональне автокрісло-переноска в комплекті з базою Cosatto Hold + Isofix Car Seat Base британської торгової марки має звуковий і світловий індикатор, що сигналізує про правильність кріплення. Воно призначається для комфортного та надійного перевезення в автосалоні дітей до півтора років. Встановлюється тільки спиною вперед. Основа зроблена з міцного пластику. Весь матеріал відповідає європейському стандарту безпеки і не містить шкідливих речовин. Чохол знімний, з дихаючої тканини, так що в разі його забруднення легко очищається за допомогою щітки або машинного прання. Додатковий комфорт забезпечує анатомічна подушка і м’які накладки на груди, живіт.

  Мінуси даної моделі: ціна дещо завищена в порівнянні з тими моделями, які не оснащені системою Isofix. Але, на здоров’я і безпеки не можна економити.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівCosatto Hold + Car Seat ВаѕеОценка ADAC: 4.7 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Cosatto (Великобританія) Група: 0+/до 1,5 років/ до 13 кг Маса,кг: 6.3 Cosatto Hold + Car Seat Base

  Автокрісло Cosatto Hold + Car Seat Base безпечне, багатофункціональне, сучасне. Воно призначене для немовлят від народження до 18 місяців (вагою не більше 13 кг). Тепер ви зможете переносити сплячого малюка з машини прямо в будинок.

  Основні відмінні особливості моделі: швидка установка/зняття одним клацанням; сумісність з шасі і базою; є знімний козирок, дощовик, анатомічна подушка, закріплює положення голови; а також м’які накладки, що захищають груди і живіт, і спеціальний вкладиш для новонароджених; фіксація п’ятиточковими ременями з центральною системою управління та надійним замком; телескопічна ручка; завдяки закругленим дном використовується для заколисування, як люлька; виготовлено з екологічно безпечних матеріалів і відповідає новому європейському стандарту якості; великий вибір колірної гами.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівJoie I-Anchor + I-Anchor Fix ВаѕеОценка ADAC: 2.8 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Joie (Німеччина) Група: i-Size/до 4 років/від 40 см/до 105 см Маса,кг: 9.7 Joie I-Anchor + I-Anchor Fix Base

  Автокрісло Joie I-Anchor + I-Anchor Fix Base — це найкраще рішення для безпечного і зручного перевезення дітей з самого народження і до досягнення ним чотирьох років (на ріст 40 -105 см) британського виробника. Встановлюється обличчям проти руху. Особливості: кріпиться штатним ременем безпеки, упором, Isofix; в оснащення входить знімний чохол з «дихаючої» гіпоалергенної тканини і анатомічна подушка для малюків; різні регулювання висоти ременів безпеки з м’якими підплічниками, підголівника, спинки; світловий індикатор правильного встановлення крісла на базу; додатковий захист голови і шиї від бічних ударів.

  До недоліків цієї моделі можна віднести: високу ціну; складності придбання в Росії.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівKiddy SmartfixОценка ADAC: 1.8 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Kiddy (Німеччина) Група: II/III/від 4 роки/до 12 років/від 15 кг до 36 кг Маса,кг: 8Kiddy Smartfix

  Автокрісло Kiddy Smartfix має зручне сидіння з вбудованим травою валиком, який регулюється по ширині і забезпечує захист голови. Установка в авто може бути зроблена за допомогою системи Isofix або ж ременів безпеки. Особливу увагу заслуговує сертифікат AGR від спеціалістів ортопедів, який був виданий після ретельних досліджень. В місцях проходження ременя безпеки встановлені спеціальні системи, розподіляють і знижують силу впливу ременя на дитину. В підголівнику і захисту плечового пояса розташований матеріал нового покоління, який не дозволить силі енергії удару дійти до малюка.

  Kiddy Smartfix — одне з кращих пропозицій, наявних сьогодні на ринку. Воно пріоритетно відрізняється від своїх конкурентів комфортом/зручністю, екологічністю і безпекою.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівBritax Romer Kidfix SLОценка ADAC: 1.8 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Britax-Romer (Німеччина) Група: II/III/від 4 роки/до 12 років/від 15 кг до 36 кг Маса,кг: 6.7 Britax Romer Kidfix SL

  Britax Romer Kidfix SL — дитяче автомобільне крісло групи II/III, має незвичайний ультрасучасний зовнішній вигляд і оновлену систему кріплення. Її головна особливість полягає у використанні гнучких ременів, а не жорстких скоб, як це було раніше. Крісло обладнане спеціальною подушкою з пластику, яка грає роль бічного захисту. Вона здатна зменшити силу удару на 25 відсотків.

  Установка даної моделі здійснюється тільки по ходу руху транспорту. Що стосується фіксації, то існує два варіанти. Перший — коли крісло закріплюється скобами Isofix і гнучкими ременями. Другий — і дитина, і крісло кріпиться тільки штатним ременем. Останній, більш спрощений варіант, буде доречний у випадку, якщо автомобіль не оснащений системою Isofix.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівBritax Romer Kid ІІОценка ADAC: 1.8 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Britax-Romer (Німеччина) Група: II/III/від 4 роки/до 12 років/від 15 кг до 36 кг Маса,кг: 5.1 Britax Romer Kid II

  Britax Romer Kid II — це унікальне дитяче автокрісло вагою 5,1 кілограм. Дана модель не займає багато місця, за рахунок чого її можна встановити навіть у невеликі за розміром автомобілі. За порівняно невисоку ціну, виробник забезпечив високий рівень зручності, хорошу надійність і безпеку.

  Автомобільне крісло укомплектовано широкими бортами, регульованим в кілька положень підголовником, розвиненими боковинами, ортопедичною спинкою, що дозволяє з легкістю і комфортом перенести далекі поїздки. Поглиблена посадка крісла забезпечить захист у разі дорожньо-транспортної пригоди, а м’яка оббивка — пом’якшить поштовхи/удари при їзді по нерівних дорогах. Що стосується установки автокрісла Britax Romer Kid II, то вона відбувається виключно по ходу руху авто. При цьому і дитина, і крісло фіксується штатним ременем безпеки.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівRecaro Young Sport НегоОценка ADAC: 3.4 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Recaro (Німеччина) Група: I/II/III/від 1 року до 12 років/від 9 кг до 36 кг Маса,кг: 8.3 Recaro Young Sport Hero

  Модель Recaro Young Sport Hero призначена для дітей від 1 до 12 років (чия вага не менше 9 кг і не більше 36 кг). Фіксується по ходу руху транспорту штатним ременем (система Isofix не передбачена). Встановлювати можна на задньому або передньому сидінні. У другому випадку необхідно упевнитися, що подушка безпеки відключена, щоб не травмувати дитину в аварійній ситуації.

  Автокрісло має зручну конструкцію, розміри якої можна підлаштовувати під малюка. Також регулюється в декілька положень спинка і підголовник. Спеціальні бічні бортики підтримують свого пасажира на крутих поворотах, а в разі дорожньо-транспортної пригоди — захищають від удару. Внутрішні триточкові ремені укомплектовані м’якими накладками, які можна використовувати до 3 років. Потім пристібати дитини штатним ременем.

  Корпус крісла виконаний з протиударного пластику. За рахунок чого, навіть при вазі в 8,3 кг, вдалося досягти високої міцності. Використовуваний матеріал оббивки дозволяє комфортно почуватись навіть у спеку (пропускає повітря).

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівJoie Trillo ShieldОценка ADAC: 2.1 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Joie (Німеччина) Група: I/II/III/від 1 року до 12 років/від 9 кг до 36 кг Маса,кг: 5.7 Joie Trillo Shield

  Дитяче автокрісло Joie Trillo Shield відноситься до категорії 1-2-3. Воно повністю відповідає своєму призначенню — забезпечити максимальну безпеку і комфорт під час поїздки. Встановлюється тільки проти ходу руху. За результатами тестів, проведених в 2015 році, виріб отримав заслужену вищу оцінку. У комплектацію входять захисний столик, забезпечує бічний захист, підстаканники, зручний знімний чохол із приємної тканини, який легко миється і чиститься при забрудненні. Всі матеріали екологічно чисті, без виділення шкідливих речовин, каркас відрізняється особливою міцністю.

  Недоліки цієї моделі наступні: немає регулювання нахилу спинки і ширини стільця; маленький вибір колірної гами; не передбачений захисний козирок, анатомічний вкладиш.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівPeg Perego Viaggio1 Duo-Fix K ТТОценка ADAC: 2.6 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Peg Perego (Італія) Група: I/від 1 року до 4 років/від 9 кг до 18 кг Маса,кг: 11.4 Peg Perego Viaggio1 Duo-Fix K TT

  Автомобільне крісло від італійських фахівців Peg Perego Viaggio1 Duo-Fix K TT — поєднання якості і акуратності. Модель призначена для дітей від одного року до чотирьох. Широке сидіння крісла укомплектовано коробку подушкою, бічними бортами, що захищають при бічному ударі. Спинка регулюється в декількох положеннях, що дуже зручно, якщо дитині хочеться пограти, поспілкуватися з іншими пасажирами або відпочити під час тривалої поїздки.

  Використовуються в даній моделі автокрісла чохли, виконані з добре зарекомендував матеріалу, який довів свою гипоаллергичность, екологічність і безпека. В залежності від побажань споживачів, представлені в різних колірних рішеннях, в тому числі і в камуфляжному виконанні. Фіксується крісло на автомобільному сидінні системою Isofix або штатними ременями.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівMaxi-Cosi TobiОценка ADAC: 2.4 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Махі-Cosі (Нідерланди) Група: I/від 1 року до 4 років/від 9 кг до 18 кг Маса,кг: 8.8 Maxi-Cosi Tobi

  Maxi-Cosi Tobi — вдале поєднання ультрасучасного зовнішнього вигляду, комфорту і надійності. Ця модель дитячого автокрісла розрахована на вік від 1 до 4 років (вагою від 9 до 18 кілограм). Основою при виготовленні сидіння послужив ударостійкий матеріал, який захищає від будь-якого удару.

  Фіксація крісла здійснюється спрощеним способом — штатним ременем безпеки, при цьому захищаючи дитину від можливих перевантажень. Використовувані п’ятиточкові ремені безпеки дозволяють без особливих зусиль посадити і пристебнути малюка. Також вони оснащені спеціальним індикатором, який дозволяє зрозуміти, достатньо натягнутий ремінь. Так от, якщо колір індикатора зелений — значить пасажир в повній безпеці. Особливе значення в моделі Maxi-Cosi Tobi має підголівник, який може змінювати своє положення в залежності від зростання малюка.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівBritax Romer King II LSОценка ADAC: 2.3 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Britax-Romer (Німеччина) Група: I/від 1 року до 4 років/від 9 кг до 18 кг Маса,кг: 10.5 Britax Romer King II LS

  Незважаючи на те, що автокрісло Britax Romer King II LS з’явилося на ринку відносно недавно, сьогодні це одна з кращих моделей в своїй групі (I). Крісло вийшло досить широким і зручним, завдяки чому дитина не буде відчувати дискомфорт навіть в зимовому одязі. Якщо малюк заснув, то є можливість змінити положення, при цьому регулювання відбувається настільки плавно, що ваше чадо нічого не помітить.

  Фіксація дитини в сидіння відбувається з допомогою п’ятиточкових ременів. Вони рівномірно розподілять навантаження і найкраще утримають при перевертанні автомобіля. Якщо при їх натягу загориться індикатор зеленого кольору, значить дитина в повній безпеці. Ще однією особливістю є система кріплення автокрісла Isofix.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівConcord ReversoОценка ADAC: 1.7 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Concord (Німеччина) Група: i-Size/до 4 років/від 40 см/до 105 см Маса,кг: 10.9 Concord Reverso

  Автомобільне крісло Concord Reverso — перша модель у своїй групі, яка відповідає всім вимогам стандарту iSize. Розраховано для дітей з перших днів життя і до чотирьох років. Перебуваючи в такому сидінні, дитині буде комфортно навіть у сильну спеку, так як передбачені спеціальні вентиляційні отвори. Автокрісло також має кілька знімних подушечок для сну. За допомогою створеної системи Isofix легко встановлюється в авто. Важливо відзначити, що фіксується положення має бути виключно проти ходу руху машини.

  Автокрісло Concord Reverso має чудовий сучасний дизайн із закругленими формами. Завдяки каркаса, виконаного з алюмінію, і вбирного матеріалу оббивки вдалося досягти високого рівня безпеки. Вага крісла складає 10,9 кілограм з подушечками для сну і 9,9 кілограм — без них.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівCybex Pallas M-FixОценка ADAC: 2.1 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Cybex (Німеччина) Група: I/II/III/від 1 року до 12 років/від 9 кг до 36 кг Маса,кг: 9.3 Cybex Pallas M-Fix

  Універсальне автомобільне крісло Cybex Pallas M-Fix німецького виробника помітно відрізняється від аналогічних моделей своєї удосконаленою системою захисту. Розраховане для дітей вагою від 9 до 36 кг (1 – 12 років). Встановлюється тільки по ходу руху. До переваг можна віднести: наявність столика безпеки і анатомічної подушки; підголівник з трьома змінними позиціями і з регулюванням у висоту на 11 положень; оббивка просто знімається і переться в делікатному режимі; великий термін експлуатації; передбачено кріплення Isofix або за допомогою штатних ременів автомобіля; використання матеріалу, що володіє ударопоглощающими властивостями.

  Недоліки: суттєва ціна; громіздкість; синтетична оббивка; недостатня довжина ременів безпеки; немає горизонтального положення спинки, тільки 40 градусів.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівCasualplay Multiprotector Fix ІІОценка ADAC: 2.3 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Casualplay (Іспанія) Група: I/II/III/від 1 року до 12 років/від 9 кг до 36 кг Маса,кг: 10.3 Casualplay Multiprotector Fix II

  Casualplay Multiprotector Fix II відноситься до вікових групах: 1 — (9 -18 кг), 2 (15-25 кг); 3 (22-36 кг). Достоїнств у моделі багато. До них можна віднести: можливість легко регулювати підголовник і спинку всього одним натисненням кнопки; міцна і легка алюмінієва рама, захищає від фронтальних і бічних ударів; всі напрямні для ременя безпеки теж виконані з металу; ідеально підганяється під індивідуальні розміри малюка; захисний столик не обмежує свободу дій; всі матеріали екологічно безпечні, знімний чохол; від невеликих забруднень можна очистити за допомогою щітки; способи кріплення в машині — система Isofix/3-х точковий ремінь; для пасажирів першої групи -додатковий захист голови.

  Мінуси: немає великої різноманітності забарвлень; досить-таки масивна і важка конструкція; відсутність підлокітників.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівCybex Pallas МОценка ADAC: 2.5 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Cybex (Німеччина) Група: I/II/III/від 1 року до 12 років/від 9 кг до 36 кг Маса,кг: 9Cybex Pallas M

  Автокрісло Cybex Pallas M німецького виробника розраховано для дітей від року до 12 років, тобто має широкий ваговий діапазон (9 -36 кг). Відноситься до універсальної групі. Новинка 2015 року, що швидко завоювала популярність серед користувачів. Відмінні риси моделі нового покоління: ремені безпеки надійно захищають шию, плечі і голову, але не завдають ніякого дискомфорту; подушка безпеки обтічної форми охоронить у разі лобового зіткнення; є покращена система бічного захисту; оббивка з повітропроникною м’якої тканини, чохол легко знімається; акуратний і стриманий дизайн; спинка регулюється в декількох положеннях; на сидінні передбачена система циркуляції повітря; компактні розміри і невелика вага; каркас виконаний з ударостійкого пластику.

  Недоліки: немає кріплення за допомогою системи Іsofіx; недостатня довжина ременів.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівHeyner MultiProtect АегоОценка ADAC: 3.2 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Heyner (Німеччина) Група: I/II/III/від 1 року до 12 років/від 9 кг до 36 кг Маса,кг: 4.6 Heyner MultiProtect Aero

  Універсальне автокрісло Heyner MultiProtect Aero від німецького виробника розрахована на тривалий термін експлуатації. Переваги: каркас зроблений з удароміцного матеріалу з ребрами жорсткості; анатомічна форма підголівника та 9 його можливих положень, висока бічний захист; спеціальні вкладки для самих маленьких пасажирів; тканина, з якої пошито чохли, гіпоалергенна, зносостійка, повітропроникна, легко миється і чиститься; надійне, стильне і комфортне; швидка трансформація в бустер; регулюється п’ятиточковими ременями безпеки з м’якими накладками; доступна ціна та висока якість.

  Недоліки неістотні: недостатній вибір колірної гами; кріплення за допомогою isofix, захисного козирка, кишені для зберігання речей; відсутні регулювання нахилу і ширини; не передбачено використання в літаку.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівChicco Group 1/2/3Оценка ADAC: 3.4 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Chіcco (Італія) Група: I/II/III/від 1 року до 12 років/від 9 кг до 36 кг Маса,кг: 6Chicco Group 1/2/3

  Дитяче автокрісло Chicco Group 1/2/3 відомої італійської фірми — функціональний, ергономічний, комфортне, і відмінно підходить для перевезення дітей від року до 12 років. Максимальна вага дитини — 36 кг. Переваги нової моделі: досить довгі ремені безпеки (регулюються); м’які накладки з антиковзаючим покриттям; є знімний вкладиш для малюків; може налаштовуватися під зріст та вік дитини; всі елементи оббивки перуться при температурі 30 градусів; відрізняється високою якістю і надійністю за прийнятну ціну; є різні регулювання спинки/підголівника/нахилу.

  Недоліків трохи, але, як у будь-якої моделі, вони все ж є. Це відсутність кріплення Isofix, бустера, тенту від сонця, кишені для речей.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівKiwy SLF123 Q-FIXОценка ADAC: 3.4 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Kiwy (Італія) Група: I/II/III/від 1 року до 12 років/від 9 кг до 36 кг Маса,кг: 8.5 Kiwy SLF123 Q-FIX

  Автокрісло Kiwy SLF123 Q-FIX відрізняється від інших моделей своїм оригінальним дизайном. Це свого роду трансформер для різних вікових груп (1-12 років). Для надійної фіксації передбачені п’ятиточкові ремені безпеки з м’якими накладками, що виключають натирання ніжної шкіри дитини. Можна одним натисненням змінювати по висоті в 8 положень. Підголовник робиться вже/ширше. Що особливо цінно, крісло досить просторе та широке. Це дозволяє перевозити малюків навіть у громіздкою зимовому одязі. Використовується пористий, «дихаючий» матеріал, що запобігає скупченню вологи. Оббивка зносостійка і не вбирає сторонні запахи. Є також зручний бічний кишеню для зберігання речей, щоб вони завжди були під рукою.

  Недоліків користувачі не відзначають. Простий і зручний в обігу.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівBritax Romer Kidfix SL ЅІСТОценка ADAC: 1.8 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Britax-Romer (Німеччина) Група: II/III/від 4 років до 12 років/від 15 кг до 36 кг Маса,кг: 6.7 Britax Romer Kidfix SL SICT

  Автокрісло відомої німецької компанії Romer Kidfix SL SICT розраховано для дітей від 4 до 12 років (вага від 15-36 кг). Незамінна для тих, хто часто любить відпочивати за містом і проводить багато часу в дорозі. Воно безпечне, дуже комфортне, з додатковим захистом Sict. Монтаж/демонтаж займе у вас кілька хвилин. А про правильність установки свідчать світлові індикатори. Сидіння ергономічної форми і регулюється в трьох положеннях. Він може самостійно пристебнутися/расстегнуться. Підголовник відмінно фіксує голову під час сну і регулюється по висоті в 11 різних положеннях. Кут нахилу можна збільшити. Для оббивки використаний бавовна в поєднанні з синтетикою. Тому вона повітропроникна, зносостійка, відмінно переться в делікатному режимі.

  Недоліки незначні: висока ціна (якість варте того); великі габарити.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівCybex Solution МОценка ADAC: 1.8 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Cybex (Німеччина) Група: II/III/від 4 років до 12 років/від 15 кг до 36 кг Маса,кг: 5.8 Cybex Solution M

  Cybex Solution M — автокрісло сучасного стильного дизайну, призначається для дітей з 4 до 12 років. Встановлюється по ходу руху машини і забезпечує безпечні умови пересування. При цьому абсолютно не займає багато місця. Якщо уважно слідувати вказівкам інструкції, то монтаж/демонтаж здійснюється легко і швидко. Існує кілька режимів зміни нахилу підголівника та висоти спинки. Причому, все регулюється одним натисненням. Під час сну голова надійно фіксується бічними стінками і не падає на груди. Ціна цілком прийнятна. На якості не варто економити!

  Недоліки цієї моделі полягають в наступному: відсутній захисний козирок від сонця; не передбачено горизонтальне відхилення спинки; немає підніжки, і ноги звисають.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівCybex Solution M-FixОценка ADAC: 1.8 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Cybex (Німеччина) Група: II/III/від 4 років до 12 років/від 15 кг до 36 кг Маса,кг: 7.1 Cybex Solution M-Fix

  Дитяче автокрісло Cybex Solution M-Fix сучасне, якісне, надійне і за прийнятною ціною. Зроблено для дітей від 4 до 12 років, тому внутрішніх ременів немає. Ставиться тільки особою по напряму руху транспорту. Перетворює тривалу поїздку в легку і невимушену. Відповідає європейським стандартам якості. Завдяки системі Solution зафіксовано стоїть на місці. Підголівник регулюється по глибині й по висоті. За допомогою Isofix, можна легко встановити і поміняти на потрібний нахил спинку. Вдосконалена система вентиляції для підтримки здорового мікроклімату.

  Недоліки моделі: важко переносити з-за габаритів, ваги (7.1 кг) і відсутність ручки; незручно зберігати поза машини; не передбачено горизонтальне положення.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівJoie Trillo LXОценка ADAC: 2.0 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Joie (Німеччина) Група: II/III/від 4 років до 12 років/від 15 кг до 36 кг Маса,кг: 4.3 Joie Trillo LX

  Автокрісло Joie Trillo LX призначене для дітей групи II/III (15 -36 кг) — незамінний помічник для далеких поїздок, так як гарантує надійність і безпеку. Було протестовано незалежними експертами в 2015 році з оцінкою «добре». Встановлюється особою по ходу руху. Особливості цієї моделі полягають в наступному: м’яке ергономічне сидіння і зручна спинка; є висувні підстаканники; регульований підголівник; відмінна якість і легкість у догляді; передбачені IsoSafe роз’єми; використовуються тільки сертифіковані матеріали, що не містять токсичні речовини; захист від бічного удару.

  Недоліки: відсутність ручки і незручність при перенесенні; немає регулювання нахилу спинки та горизонтального положення; кріплення — тільки триточковий ремінь; не сильно великий вибір кольорів.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівHeyner MaxiProtect АегоОценка ADAC: 2.1 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Heyner (Німеччина) Група: II/III/від 4 років до 12 років/від 15 кг до 36 кг Маса,кг: 4.3 Heyner MaxiProtect Aero

  Комфортне автокрісло Heyner MaxiProtect Aero — це неперевершена якість, простота експлуатації і надійність від німецького виробника. Має цікавий, сучасний дизайн, при цьому дуже просто збирається/розбирається. До 4-х років передбачена фіксація п’ятиточковими ременями безпеки. Потім можна зняти спинку і крісло перетворюється в бустер. Змінний чохол з мікрофібри, з брудовідштовхуючим і влаговпитывающим ефектом. Сидіння глибоке і просторе. Завдяки ортопедичної формі крісла, не порушується постава і не відчувається дискомфорт від тривалого сидіння. Можна змінювати нахил.

  Одне з безперечних достоїнств — доступна кожному ціна. Відповідає європейським стандартам якості. До слабких сторін можна віднести: постійний контроль над фіксацією ременів, оскільки вони можуть послаблюватися; відсутня система Isofix.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівChicco Oasys 1 IsofixОценка ADAC: 2.7 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Chіcco (Італія) Група: I/від 1 року до 4 років/від 9 кг до 18 кг Маса,кг: 13.8 Chicco Oasys 1 Isofix

  Автомобільне крісло марки Chicco Oasys 1 Isofix для перевезення дітей вагою від 9 до 18 кг перетворить подорож в справжнє задоволення. Основні переваги: може регулюватися по висоті/ширині, що забезпечує додатковий комфорт; за допомогою центральної кнопки встановлюється декілька різних положень сидіння і висоти підголівника; знімний чохол, виконаний з повітропроникною мікро-перфорованої тканини; бічний удар покликана пом’якшити протиударна зовнішня конструкція; вибір колірної гами; кріплення в машині за допомогою системи Іsofіx; є підголівник для правильного положення голови; ергономічність і якість використовуваних матеріалів; закріплення з допомогою п’ятиточкових ременів безпеки.

  Мінусів користувачі не відзначають. Хіба тільки один варіант установки — по ходу руху машини (немає горизонтального положення).

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівBritax Romer King II АТЅОценка ADAC: 2.5 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Britax-Romer (Німеччина) Група: I/від 1 року до 4 років/від 9 кг до 18 кг Маса,кг: 10.3 Britax Romer King II ATS

  Автокрісло Britax-Romer KING II ATS — це нова комфортна та ортопедична модель від німецького виробника від 1 року до 4 років (9-18 кг). До позитивних якостей можна віднести: наявність системи центрального донатяжения/утримання п’ятиточкові внутрішніх ременів безпеки з м’якими накладками; глибокі боковини охороняють від можливих ударів; регулюється в 4 положеннях спинку зі спеціальним вкладишем; регуляцію повітря забезпечують вентиляційні отвори; знімний чохол, що миється з гіпоалергенної дихаючої тканини; світлову і звукову індикацію блокування; компактні габаритні розміри роблять зручною транспортування в машині.

  Недоліків практично не виявлено, хіба тільки — висока ціна, що робить автокрісло доступним не всім.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівInglesina Amerigo I-FIXОценка ADAC: 2.4 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Inglesina (Італія) Група: I/від 1 року до 4 років/від 9 кг до 18 кг Маса,кг: 13.8 Inglesina Amerigo I-FIX

  Дитяче ергономічне крісло Inglesina Amerigo I-FIX розрахована на вікову категорію з 9 місяців і до 4 років включно. Сертифіковано і безпечно для перевезення, особливо на далекі відстані. Переваги цієї моделі такі: кріплення одним з трьох можливих варіантів — Isofix, ременем, упором; наявність інноваційної системи амортизації ударів; передбачено автоматичне повернення ременів безпеки в початкове положення і центральна система їх натягу; вентиляційні отвори збоку і ззаду, помітно збільшують комфорт дитини; оббивка виконана з дихаючої тканини джерсі, знімний чохол; компактні габаритні розміри і дуже зручні підлокітники; анатомічна подушка.

  До недоліків відносяться: відсутність захисного тенту від сонця; немає горизонтального положення; відсутній бустер і підсклянник; немає функції регулювання підголівника.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівMaxi Cosi 2wayPearlОценка ADAC: 2.2 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Махі-Cosі (Нідерланди) Група: i-Size/до 4 років/від 1 кг до 18 кг Маса,кг: 7.23 Maxi Cosi 2wayPearl

  Дитяче крісло Maxi-Cosi 2wayPearl високої якості від надійного виробника підходить для тих, хто вже вміє сидіти (від півроку) і до 4 років. В чому ж основні переваги цієї моделі 2014 року: можна встановлювати по ходу руху/проти, перемикається легко; комфортний ергономічний підголовник; стильний і компактний дизайн і нейтральні кольори забарвлень; регулювання кута нахилу спинки; інтерактивна підсвічування і звуковий сигнал, що підтверджують правильність установки; оббивка з дихаючої тканини, яка не вигоряє на сонці, легко переться; інноваційна система з відкритими ременями; більша захищеність шиї і голови; повністю відповідає новому Європейському стандарту безпеки I-Size.

  До слабких сторін можна віднести наступні моменти: високу ціну, тому модель доступна не всім; можливість кріплення тільки на спеціальну базу.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівHauck VarioguardОценка ADAC: 5.5 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Hauck (Німеччина) Група: 0+/до 4 років/від 1 кг до 18 кг Маса,кг: 8.4 Hauck Varioguard

  Багатофункціональний автокрісло Hauck Varioguard об’єднує в собі дві вікові групи 0 та 1 до 18 кг. Воно вдало поєднує в собі комфорт, практичність і надійність при перевезенні дитини. Переваги: антиалергенне оббивка; для малюків передбачена додаткова підтримуюча анатомічна подушка і 5 положень кута нахилу спинки; кріплення трьома способами — звичайними штатними ременями, упором, за допомогою системи Іsofіx; п’ятиточкові ремені безпеки з м’якими накладками; установка по ходу руху/; бічний захист; легкий догляд — наявність знімних чохлів з дихаючої мікрофібри; доступна ціна.

  Користувачі відзначають такі недоліки: крісло знаходиться тільки у вертикальному положенні; не надто широке для 4 років; незручно закріплюється в машині; тяжкий (8. 4 кг); відсутня кишеня для речей і тент від сонця.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівCam Gara 0.1 Оцінка ADAC: 4.0 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: CAM (Італія) Група: 0+/до 4 років/від 1 кг до 18 кг Маса,кг: 5.1 Cam Gara 0.1

  Автокрісло CAM Gara 0.1 призначений для комфортного перевезення дітей від самого народження і до досягнення ними років. Може встановлюватися по ходу/проти руху. Переваги: гігієнічність — всі чохли виконані з мікрофібри, знімні, легко знімаються і перуться в делікатному режимі; на регульовані ремені безпеки передбачені спеціальні м’які накладки; є система вентиляції спинки і м’який підголівник; міцний каркас з додатковим механізмом захисту від бічного удару; індикатори правильної установки; зручний у використанні — глибоке сидіння відмінно тримає форму і регулюється по нахилі п’яти різних положеннях.

  Недоліки, які відзначають більшість користувачів: немає системи Isofix; займає забагато місця в машині; короткі внутрішні ремені.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівSimple Parenting DoonaОценка ADAC: 5.4 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Simple Parenting (Ізраїль) Група: 0+/до 1.5 років/до 13 кг Маса,кг: 7Simple Parenting Doona

  Simple Parenting Doona — три в одному: авто-крісло, переноска, коляска. Розрахована для вікової групи, в яку входять діти від народження до півтора років, не більше 13 кг Не має аналогів у світі. Відмітні особливості інноваційної моделі: легко розбирається і складається; компактне зберігання в багажнику; – п’ятиточкові ремені безпеки, що забезпечують надійний захист; регульована ручка; всі матеріали протестовані на міцність і не містять речовини, що викликають алергію; в комплект входить вкладиш з антибактеріальної тканини; передбачено капюшон від сонця/опадів; дозволено використання в салонах літаків; кріпиться кількома способами — на спеціальну базу або штатним ременем.

  Слабкі сторони: велика вага — 7 кг; регулювання висоти підголівника; відсутня система донатяжения.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівSimple Parenting Doona & Isof. ВаѕеОценка ADAC: 5.4 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Simple Parenting (Ізраїль) Група: 0+/до 1.5 років/до 13 кг Маса,кг: 7Simple Parenting Doona & Isof. Base

  Унікальний пристрій Simple Parenting Doona Isofix Base — стильне і модне. Воно гарантує безпечне та комфортне перевезення маленького пасажира в машині. Розрахована на дітей у віці від 1 до 15 місяців, але не більше 13 кг. До переваг можна віднести такі моменти: надійність, мобільність; колірний індикатор для впевненості у правильності устновки; виконана з ударостійкого пластику з жорсткими роз’ємами Isofix; у корпус вбудовано колеса (перетворення в зручну коляску); кілька режимів: перенесення, прогулянковий, автокрісла; використовувані матеріали протестовані і не містять шкідливі речовини; для зручної фіксації спини в комплектації передбачений ергономічний вкладиш.

  Недоліки: велику вагу — більше 7 кг; висока ціна; немає захисту від бруду в салоні; колеса розраховані лише на рівну поверхню.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівCasualplay Sono FixОценка ADAC: 4.6 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Casualplay (Іспанія) Група: 0+/до 1.5 років/до 13 кг Маса,кг: 5.6 Casualplay Sono Fix

  Автокрісло-переноску моделі відомої марки Casualplay Sono Fix можна використовувати вже з народження дитини і до досягнення нею 1,5-2 років (до 13 кг). Особливості даної марки наступні: наявність триточкових ременів безпеки з м’якими накладками; може виступати і в якості люльки; анатомічна подушка; 3 положення регулювання спинки і алюмінієва перенесення ручка з гумовим покриттям; є знімний чохол і тент від сонця, пошитий з гіпоалергенної тканини; при необхідності може встановлюватися на шасі колясок Casualplay; каркас гарантує бічний захист; доступна ціна; легкий догляд. Оббивка переться в делікатному режимі.

  До несуттєвих недоліків можна віднести: відсутність бустера, кріплення Isofix, кишені для речей, підсклянника.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівMaxi Cosi AxissfixОценка ADAC: 2.2 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Махі-Cosі (Нідерланди) Група: i-Size/до 4 років/від 1 кг до 18 кг Маса,кг: 12.4 Maxi Cosi Axissfix

  Автомобільне дитяче крісло моделі Maxi-Cosi AxissFix підходить від народження до 4 років (18 кг). Відмітні особливості: виготовлено з ударостійкого подвійного пластику; кріплення за допомогою isofix/якірний; додатковий комфорт створюють п’ятиточкові ремені з м’якими накладками; індикатор правильності блокування; встановлюється проти руху і особою; цікавий дизайн; чохол виконаний з гіпоалергенного зносостійкого матеріалу; підголівник оснащений ортопедичної вкладкою; можливість вибрати з різноманітної колірної гамми; є 7 зміни положень спинки; просторе, глибоке сидіння обертається на 360 градусів; відповідає новому стандарту безпеки I-Size; легкість в експлуатації.

  Недоліки: висока ціна; важкий, але це забезпечує його жорсткість; відсутні анатомічний вкладиш, захисний козирок від сонця, ручка для перенесення.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівCybex Cloud Q & Base Q-fixОценка ADAC: 2.0 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Cybex (Німеччина) Група: 0+/до 1.5 років/до 13 кг Маса,кг: 5.7 Cybex Cloud Q & Base Q-fix

  Дитяче автокрісло марки Cybex Cloud Q Base Q-fix органічно поєднує в собі надійність і комфорт. Відноситься до групи 0+ з народження до півтора років, з вагою не більше 13 кг Відмінні особливості моделі: має елегантний козирок; підголівник регулюється на 11 позицій по висоті; додаткова телескопичная лінійна захист від бічних ударів; можна закріпити двома способами — за допомогою системи Isofix або зручними 3-х точковими ременями безпеки; додаткова опора і світловий індикатор; регулювання кута нахилу і стійкість конструкції; відповідність усім європейським вимогам безпеки; компактне зберігання; швидка установка/демонтаж; оптимальне співвідношення ціни та якості; мобільність; гігієнічність (знімні чохли, зручно прати).

  Недоліків користувачі не відзначають.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівCybex Cloud QОценка ADAC: 1.9 ЭкологичностьКомфортОбслуживаниенадежность Виробник: Cybex (Німеччина) Група: 0+/до 1.5 років/до 13 кг Маса,кг: 5.4 Cybex Cloud Q

  Універсальне дитяче автокрісло Cybex Cloud Q розраховане на дітей від народження до півтора років, вагою до 13 кг Переваги цієї моделі полягають в наступному: надійність, легкий вага, стійкість кріплення; передбачена можливість горизонтального положення крісла поза автомобіля; є функція авто регулювання висоти; відповідає загальноприйнятим європейським стандартам безпеки; доступна ціна; продуманий замок триточкових ременів; телескопічна система захисту від бокових зіткнень; противоаллергенная тканина оббивки; переться при температурі 30 градусів, в делікатному режимі; регульована по нахилу ручка.

  Мінусів практично немає. Користувачі відзначають лише невеликі недоліки. А саме, відсутність анатомічної подушки під голову.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівКраш-тести за травень 2015

  Тому автомобільна промисловість пропонує використовувати для перевезення маленьких пасажирів у автомобілях дитячий утримуючий пристрій або, інакше кажучи, автокрісло. Сьогодні на ринку можна зустріти величезну розмаїтість подібної продукції – від дешевих китайських варіантів до продукції відомих світових концернів з солідною репутацією. Цілком природно, що споживач стає перед проблемою – як вибрати дитяче автокрісло, щоб максимально захистити свою дитину в разі виникнення аварійної ситуації.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівКраш-тести за жовтень 2015

  Про що говорить стандарт безпеки ECE R44/04?

  Купуючи автокрісло, батьки повинні знати, що Європейською Економічною Комісією Організації Об’єднаних Націй розроблений спеціальний стандарт безпеки для подібних виробів.

  Після 2009 року вступила в силу його версія ECE R44/04 – її вимоги обов’язкові для виробів, які використовуються для перевезення дитини.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівНавіщо необхідно автокрісло

  До надходження в торговельну мережу всі без винятку вироби належним чином сертифікуються. При цьому гарантується, що в наявності є детальна і зрозуміла інструкція, а також повний комплект всього необхідного. Повинен бути присутнім фіксатор діагонального ременя з механізмом, який вибирає силу натягування ременя.

  Попередні тести повинні показати, що виключає випадання з пристрою, при перевертанні голова не повинна відхилятися більш ніж на 30 см від початкового положення. У ході тестів не допускається руйнування будь-яких деталей, відкривання пряжок або вихід з ладу систем блокування. Ширина лямок повинна бути більше 25 мм для груп 0, 0+ 1 і більше 38 мм для 2 і 3. При зіткненні вони не повинні зміщуватися більш ніж на 30 мм.

  Сертифікат має оранжеве забарвлення, він маркований знаком з буквою E і індексом цифр, поміщених у коло. Про це важливо знати кожному з батьків, тому варто поділитися цією інформацією.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівАвтокрісло Bertoni JUNIOR

  Що таке краш-тести і для чого вони потрібні?

  Крім наявності сертифіката слід цікавитися, що говорять щорічні офіційні краш-тести і тест-драйви дитячих автокрісел.

  В результаті проведення спеціально розробленого комплексу випробувань складається рейтинг дитячих автокрісел, підсумки якого дають можливість правильно розподілити різні варіанти за ступенем безпеки.

  Цей список дозволить вам придбати саме відповідне крісло для вашої дитини. Тут же визначається краще автокрісло року по різним категоріям. Завдяки цій інформації ви можете більш тверезо оцінити відгуки про різних моделях, з’ясувати про будь-якої моделі все хороше і погане. Цілком ймовірно, що такі рейтинги не є стовідсотковою гарантією, яка дозволить вам правильно вибрати і купити найкраще, однак на допомогу можуть прийти відгуки користувачів, які дозволять отримати багато корисної інформації.

  Як класифікують крісла за віковими групами?

  Для початку слід знати, що дитячі утримуючі пристрої діляться на групи по вазі дитини, на який вони розраховані. Тут зав’язані такі показники, як міцність, система фіксації і інші тонкощі. Наведена нижче таблиця демонструє, які існують автокрісел групи:

  Група Маса Приблизний вік Особливості Група 0/0+ від 0 до 13 кг від 0 до 12 місяців Автолюлька Група 0+/1 від 0 до 18 кг від 0 до 4 років Крісло Група 1 від 9 до 18 кг від 9 місяців до 4 років Крісло Група 0/1/2 від 0 до 25 кг від 0 до 7 років Крісло Група 1/2 від 9 до 25 кг від 9 місяців до 7 років Крісло Група 2/3 від 15 до 36 кг від 3 до 12 років Крісло Група 1/2/3 від 9 до 36 кг від 3 до 12 років Крісло Група 3 від 25 до 36 кг від 7 до 12 років Бустер

  Автолюлька – це утримує засіб для новонародженого віком до року. Вона кріпиться до сидіння спеціальними ременями безпеки. Автолюлька дозволяє немовляті подорожувати в максимально комфортному положенні, тобто лежачи.

  Бустер – це широке пристосування для сидіння без спинки. Воно забезпечує правильне положення і висоту посадки маленького пасажира. Багато в інтернеті зауважень, що бустер не гарантує бічного захисту, проте на сьогодні він є дуже популярним і використовується досить широко. Малюк, посаджений в бустер, фіксується штатним ременем, який йде діагонально через плече і береже від травм і випадання при аварійній ситуації. Бустер використовується для перевезення дітей групи масою від 25 до 36 кг.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівАвтокрісло — бустер

  Критерії вибору сидіння

  Вибір автокрісел за параметрами повинен передбачати обов’язкову відповідність виробів стандарту ЕСЕ R44.03. Він регламентує всі технічні параметри дитячого сидіння в машині. Вони обов’язково повинні перед початком продажів перевірятися тестуванням на ударостійкість в рейтингу безпеки. Остання редакція автостандарта набула чинності в 1995 році. Згідно їй, якісне автокрісло рейтингу ADAC:

  • захищає від бічних і фронтальних зіткнень:
  • передбачає запровадження нової підгрупи «0+» та кодування за кольором, яка допомагає при монтажі вироби (червоний — лицьова сторона встановлюється по ходу руху авто, синій — проти);
  • проходить низку тестувань.

  Тести, які проходять дитячі сидіння, наступні:

  • відповідність ременів безпеки силі натягу, стійкість до перепадів температур, абразивних речовин та ультрафіолетового випромінювання;
  • відкриття пряжки ременя з силою 40-60 М, що відповідає близько 4-6 кг при відсутності завантаження. При її наявності цей показник збільшується до 80 М;
  • недопущення ковзання або зміщення ременя більше нормативу.

  При виборі сидіння пам’ятайте про розмір штрафу за перевезення дітей без автокрісла в 2016 році — він складає вже 3 тисячі рублів.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівАвтокрісло дітям: краща безпека на дорозі!

  Також зверніть увагу на наступні особливості:

  • розмір пристосування для перевезення;
  • відповідність ваги дитини;
  • регулювання нахилу спинки (зручно, коли дитина проводить в машині багато часу і може з зручністю спати і спати);
  • наявність столика для їжі;
  • сумісність кріплень з вашим автомобілем (перевіряється і в універсальних моделях);
  • захист плечей і голови;
  • аксесуари (шторки, чохли);
  • матеріал сидіння. Дізнайтеся, гіпоалергенний він, і як добре переться.

  Фахівці не рекомендують купувати сидіння, які побували у вжитку.

  Незважаючи на гадану цілісність, їх кріплення і механізми регулювання могли бути деформовані. Інакше виникне загроза життю малюка.

  Як вибрати автокрісло для немовляти?

  Після народження дитини необхідна автолюлька, для того, щоб він мав можливість подорожувати з комфортом і без небезпеки для здоров’я. Лікарі рекомендують до шести місяців утриматися від тривалих поїздок, а згодом кожні 2 години робити зупинку, щоб не втомлювати малюка.

  Автолюлька повинна забезпечувати комфортне лежаче положення немовляти і надійно кріпитися до сидіння автомобіля.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівАвтолюлька для новонароджених

  У вас є можливість зробити вибір з трьох можливих варіантів – це такі групи:

  • 0/0+ — якщо ваш малюк не має великої комплекції, і ви хочете, щоб це була саме автолюлька;
  • 0+/1 – це трансформер, яким ви зможете користуватися близько 4 років. Він передбачає вага до 18 кг;
  • 0/1/2 – трансформер, який прослужить вам довше попереднього. Тут немає обмеження у 18 кг – він дозволяє масу до 25 кг;

  Роблячи свій вибір, ви повинні розуміти, що розширення універсальних можливостей в деякому роді знижує рівень комфорту.

  Тому, якщо є можливість, правильно вибрати перший варіант. А коли вашому маляті буде більше років і він доросте до 25 кілограм, краще придбати варіант для цієї групи, наприклад, від 15 до 36 кілограм.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестів

  Краш-тести 2015 року за версією журналу «Авторевю»

  Як вже згадувалося вище, найбільш вартим довіри джерелом інформації для вибору дитячого автокрісла є щорічні офіційні краш-тести. Вони дають більш повну, правдиву та об’єктивну інформацію. Тільки такі «польові випробування» дають точну картину і дають можливість об’єктивно оцінити всі групи, якості різних варіантів.

  Перш ніж почати розбирати підсумки випробувань і тест-драйвів сезону 2014-2015, давайте зупинимося ще на одній моделі, без згадки про яку рідко обходиться будь-яке обговорення в мережі. Мова йде про виріб російського виробництва «Мішутка». Наша улюблена звичка купувати товар дешевше змушує цю назву часто спливати серед користувачів.

  У документації зазначається, що бюджетне крісло «Мішутка» пройшов всі необхідні випробування і належним чином сертифіковане. За фактом згадки про нього ні в одних результати офіційних тестів за сезон 2014-2015 знайти не вдалося.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівАвтокрісло «Мішутка»

  Це крісло для пасажирів масою від 15 до 36 кг, конструкція якого виглядає досить непереконливо. З переваг можна перерахувати наступні фактори:

  • Низька вартість;
  • Можливість у деяких моделей розкладатися в горизонтальне положення;
  • Різноманіття колірних рішень.

  З недоліків присутні наступні фактори:

  • Занадто габаритний для невеликих машин;
  • У деяких моделях відсутні підголовники;
  • Столик у деяких модифікаціях несе чисто декоративну роль і ускладнює пристібання;
  • База крісла дуже нестійка і легко згинається вручну;
  • В аварійній ситуації, як показує досвід, п’ятиточковий ремінь не забезпечує безпеки дитини масою від 15 до 36 кілограм.

  Дуже часто зустрічається думка, що це крісло виконує суто декоративну роль, будучи не дуже ефективним засобом захисту малюка вагою від 15 до 36 кілограм.

  А тепер розглянемо перелік краш-тестів різних марок автолюльки, надані журналом «Авторевю» для 2014-2015 року.

  У методиці 2014-2015 роки використовувалися дитячі манекени, фрагменти машини «Лада-Калина» і мала катапульта, як засіб удару при імітації аварійної ситуації.

  Наносилися два види удару – фронтальний і бічний. Жорсткість ударів була вище, ніж у випробуваннях, які проводяться за європейським стандартом.

  Для початку було вироблено зважування. Результати показали, що серед повновагих виробів (бустер та безкаркасне не зважували) найлегшим виявилося китайський виріб фірми Kenga, а важким – японський виробник Carmate. Це ніяк не впливає на рівень захисту, а говорить лише про зручність ручного перенесення.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівАвтокрісло Carmate

  Як показує досвід, дуже серйозно впливає на рівень безпеки грамотна фіксація. Необхідно як можна сильніше втопити його в сидіння і вже тоді затягувати ремінь. Тому оцінювався рівень доступності маркувань та пояснень фіксації – наскільки велика можливість допустити помилку.

  Практично виключають можливість помилки німецька модель Romer King II LS і японська Carmate з використанням ременів, а також німецькі Cybex Pallas 2-fix і Kiddy Phoenixfix Pro 2 з системою замикання столиком.

  Найбільші складності викликав адаптер ФЕСТ, вироблений в Костромі, і виріб Berry також російського виробництва.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівАвтокрісло Kiddy Phoenixfix Pro 2

  Найкращі результати по захисту від травм шийних хребців при фронтальному ударі показало крісло Kiddy Phoenixfix Pro 2. Відмінно впоралися також групи виробів Cybex Pallas 2-fix, Carmate і російський Siger. Добре впорався німецький Romer Trifix.

  Повністю провалили випробування дорогий виріб Romer King II LS, а також китайський Kenga YB 704 і британський Happy Baby Voyager. Тут при сильному ударі практично гарантовано струс мозку. Не пройшов випробування також іспанський фірми Casualplay – в момент удару манекен сильно вдарився головою об переднє сидіння. Ні адаптер, ні керма, ні безкаркасне виріб не впоралися із завданням.

  При випробуваннях на бічний удар в 2014-2015 році практично всі групи виробів переступили червоний ліміт. Тут випробовували тільки крісла – ні керма, ні адаптер, ні безкаркасне до таких випробувань в 15 році не допустили. Пояснювалося це тим, що бустер і інші моделі навряд чи здатні впоратися з випробуванням, результати якого невтішні навіть для повноцінних автокрісел.

  Результати тесту 2014-2015 показали, що найменший рівень безпеки гарантують не повноцінні автокрісла, а адаптер, бустер та безкаркасне виріб. Тут організм дитини зазнає величезні перевантаження, конструкція може ламатися і навіть рватися.

  Трохи краще впоралися із завданням автокрісла без додаткових засобів фіксації, що використовують штатні ремені безпеки. Провалила випробування 2014-2015 модель Romer King II LS – перевантаження грудного відділу при фронтальному і бічному ударі. Японське виріб Carmate погано витримало удар збоку і під час прямого зіткнення сталося руйнування упору. У німця RECARO Young Sport при ударі збоку розстебнувся ремінь, і створилася надмірне навантаження.

  Найкращі результати у випробуваннях 2014-2015 показали німецькі моделі Cybex Pallas 2-fix і Romer Trifix. Вартість їх досить висока, однак для безпеки дитини варто вибирати найкраще.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівКраш-тест автокрісла

  Автоклуб ADAC 2015 року – найбільш авторитетний експерт дитячих крісел

  У Європі, та й мабуть в усьому світі найбільш авторитетним експертом у сфері тестування дитячих крісел є німецький автомобільний клуб ADAC.

  Щороку тут проводяться випробування продукції для перевезення малюків і публікуються результати, які користуються заслуженою довірою в усім світі.

  Німці використовують ту ж методику, що описувалася вище. Для тестування використовувалися спеціальні манекени, забезпечені системою різноманітних датчиків. Моделювалися фронтальний і бічний удари, після чого проводився аналіз крісла і даних датчиків на манекені.

  При оцінці брали до уваги наступні фактори:

  • Ступінь захисту;
  • Зручність в експлуатації;
  • Ергономічні показники;
  • Простота догляду.

  Найкращі результати показали наступні моделі:

  У групі для пасажирів вагою до 13 кілограмів, вік яких приблизно до півтора року:

  • Cybex Cloud Q (Німеччина);
  • Cybex Cloud Qс базою Base Q-fix (isofix) (Німеччина);
  • Maxi-Cosi Pebble Plus (Нідерланди);
  • Maxi-Cosi Pebble Plus (Нідерланди) з базою 2wayfix;
  • GRACO SnugFix (Великобританія);
  • GRACO SnugFix (Великобританія) з базою SnugFix Isofix Base;
  • Simple Parenting Doona+ (Ізраїль);
  • Simple Parenting Doona+ (Ізраїль) з базою Isofix Base;

  У групі для пасажирів зростом від 40 до 105 см, вік яких приблизно до 4 років:

  • Concord Reverso з базою (Німеччина);

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівАвтокрісло Concord Reverso

  У групі для пасажирів, вік яких приблизно від 1 до 4 років:

  • Maxi-Cosi Axiss Fix (Нідерланди);
  • Maxi-Cosi 2wayPearl (i-Size)з базою 2wayFix Base (Нідерланди);
  • Britax Romer King II ATS (Німеччина);
  • Britax Romer King II LS (Німеччина);
  • Maxi-Cosi Tobi (Нідерланди);
  • INGLESINA Amerigo I-Fix (Італія).

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестів

  У групі для пасажирів зростом від 15 до 36 кг, вік яких приблизно від 4 до 12 років:

  • BRITAX ROMER Kidfix SL SICT (isofix) (Німеччина);
  • BRITAX ROMER Kidfix SL (isofix) (Німеччина);
  • BRITAX ROMER Kid II (Німеччина);
  • KIDDY Smartfix (Isofix) (Німеччина);
  • CYBEX Solution M (Німеччина);
  • CYBEX Solution M-fix (isofix) (Німеччина);
  • HEYNER Maxi Protect Aero (Німеччина);

  Всі вищевказані вироби оцінили як «хороші» — відмінних у випробуваннях за цей рік не виявлено.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівАвтокрісло Cybex Solution M-Fix

  Повністю провалили випробування наступні моделі:

  • Casualplay Sono Fix (isofix) (гр. 0+) (Іспанія);
  • Simple Parenting Doona (гр. 0+) (Ізраїль)
  • Simple Parenting Doona & Isofix Base (isofix) (гр. 0+) (Ізраїль)
  • Hauck Varioguard (Isofix) (гр. 2/3) (Німеччина).

  Репутація автоклубу ADAC дає підстави довіряти його оцінки у таких випробуваннях. Результати цих тестів допоможуть всім батькам, перед якими стоїть вибір, який моделі варто віддати перевагу.

  Поділіться цими даними з тими, хто в даний момент здійснює пошук тієї моделі крісла, яка допоможе найкращим чином захистити дитину.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівРезультати краш-тестів автокрісла ADAC

  Краш-тести дитячих автокрісел ADAC 2016

  До кінця травня кращими вважалися автокрісла рейтингу 2015 року. Лідерів поточного року ми дізналися завдяки тесту ADAC, який проводився в Німеччині два місяці тому. Визначався переможець методом краш-тестів дитячих автокрісел (26 штук).

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівВибираємо дитяче автокрісло

  Всі сидіння були розділені за такими категоріями, определявшимся віком і вагою дитини:

  • 0+ (0=-13 кг, до 1 року);
  • 1+ (9-18 кг, до 3-4 років);
  • 0+/1 — таке дитяче автокрісло підходить малюкам 0-3 років, витримуючи навантаження до 18 кг;
  • 0+/1/2 — у тесті ADAC воно позначене для дітей до 7 років з максимальним навантаженням до 35 кг;
  • 1-2-3 — дитячі автокрісла, які призначаються для малюків вагою 9-36 кг, тобто приблизно до 12 років;
  • 2-3 — для дітей вагою в 15-26 кг ці дитячі автокрісла 2016 року підійдуть також до 12 років.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівКраш-тести автокрісел ADAC 2016

  Результати групи «0+»

  В краш-тесті для дитячих автокрісел 2016 взяла участь продукція наступних моделей:

  • KIDDY Evo-Luna i-Size з жорстким кріпленням. Вона розрахована на ріст малюків у 45-83 див. Відмінно показала себе по параметру «безпека» і добре — у всіх інших, за винятком вмісту шкідливих речовин, отримавши там оцінку «задовільно». Краш-тести вивели її в лідери рейтингу дитячих автокрісел цієї вікової категорії;
  • JOIE i-Gemm (i-Size). Ця модель в переліку автокрісел за результатами краш-тесту дитячих сидінь показала хороші результати. Є безпечною для здоров’я малюка, але не оснащена жорсткими кріпленнями до автомобільного кузову;
  • JOIE i-Gemm + i-Base (Isofix + i-Size). Як і попередня модель, це найкраще автокрісло від фірми JOIE i-Gemm розраховане на дітей зростом до 40-85 див. Забезпечено кріпленнями Isofix, що дозволило йому показати хороші результати краш-тестування;

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівДитяче автокрісло JOIE i-Gemm + i-Base

  • KIDDY Evo-Lunafix. Особливістю цього учасника визначення кращого автокрісла 2016 року є можливість практично горизонтального розміщення дитини, а також додатковий шар, який дає пасажирові при аварії прийняти положення проти ходу автомобіля;
  • MAXI COSI Citi (B?b? Confort Citi). Ця модель з тестів автокрісел добре показала себе і по кожному з пунктів таблиці отримала оцінку «добре». Розрахована на вагу менше 13 кг;
  • BESAFE iZi Go Modular i-Size. Має обмеження зростання — до 75 див. Відмінно зарекомендувала себе в параметрі безпеки автокрісел;
  • BESAFE iZi Go Modular i-Size + i-size base. Відрізняється від попередньої моделі наявністю жорсткого кріплення до автомобіля, що підвищує її безпеку.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівДитяче автокрісло BeSafe iZi Modular i-Size

  Група 1

  У цій групі дитячих автокрісел список учасників такий:

  • BRITAX Romer King II. У списку дитячих автокрісел ADAC 2016 має хороші результати, які супроводжуються задовільною безпекою. Розрахована на вагу до 18 кг;
  • RECARO Optiafix. Оптимальний вибір у тесті дитячих автокрісел для дітей від року — в цьому році тест автокрісел був, на відміну від попереднього року, пройдено більш успішно;
  • CHICCO Oasys 1 Evo Isofix (bgl. Chicco Oasys 1). Бренд CHICCO не порадував — тести дитячих автокрісел показали, м’яко кажучи, не найвищу стійкість до ударам.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівДитяче автокрісло Britax Romer King II

  Далі слідувала підгрупа I-SIZE. Її особливостями є обмеження по зростанню і можливість до 1,5 років їздити проти ходу авто. Рейтинг безпеки в цій підгрупі визначався між наступними моделями:

  • CONCORD Reverso PLUS (Isofix + i-Size). Модель від CONCORD показала стабільно хороші результати, і загальна оцінка у них теж «добре»;
  • BESAFE iZi Kid X2 i-Size. Модель з відмінною ергономікою і міцністю;
  • BESAFE iZi Modular i-Size + i-size base. На відміну від попередньої, займає багато місця. Також у фахівців рейтингу автокрісел виникли сумніви з приводу якості матеріалів. Разом — «добре».

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівДитяче автокрісло Concord Reverso Plus

  Групи 0+/1 та 0+/1/2

  Перші два учасника тесту дитячих крісел розраховані на малюків до року, а останній — для дітей постарше:

  • HAUCK Varioguard Plus. Незважаючи на хороші результати безпеки, тести автокрісел цієї моделі показали їх швидку зношуваність і невдалу ергономіку, за що, загалом, модель отримала лише задовільний бал;
  • KIWY SF01 Q-Fix. При прийнятній ергономіки в автомобілі модель з тріском провалила випробування безпеки. Німецький тест автокрісел не рекомендує її;
  • CHICCO Seat-Up 012. Різновид сидіння, яка витримує до 25 кг. На задовільному рівні впоралася з випробуванням безпеки. Загальна середня оцінка досить висока, враховуючи, що перед нами модель-трансформер, популярна сьогодні в Америці. В ній є можливість змінювати конфігурацію по мірі дорослішання дитини.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівДитяче автокрісло Seat Up 012

  Група 1-2-3

  Тести дитячих крісел продовжилися на моделях, що витримують до 36 кг. Учасниками групи стали:

  • JOIE Transcend (Isofix). Приваблює користувачів і отримує гарні бали від фахівців, а всі — за доступну ціну і хороші показники безпеки. Забезпечений розкладним столиком;
  • Britax Romer Advansafix 2 SICT. Викликало інтерес у фахівців через великого нахилу і наявності жорстких кріплень. У тестах на ударостійкість показало себе добре. Зроблено з якісних матеріалів;
  • KIDS EMBRACE. Цей трансформер провалив тест на міцність. Хоча в інших номінаціях, за винятком безпеки і гипоаллергенності матеріалів, проявив себе непогано.

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівДитяче автокрісло Joie Transcend Group

  Група 2-3

  Ця підгрупа вважається самої «легкої» для тестувальників. Для дитини постарше вже давно придумані самі безпечні механізми, представлені наступними моделями:

  • BRITAX ROMER Discovery SL. Тести дитячих крісел вже не перший рік відрізняються універсальністю, ергономічністю і надійністю;
  • BRITAX ROMER Kidfix II XP. Цей представник останнього покоління фірми показав, крім ергономічності, відмінні показники;
  • BRITAX ROMER Kidfix II XP Sict. У 2016 році фірмі не вистачило 0,2 бала до оцінки «відмінно» (рекорд був встановлений, правда, при інших умовах), але фахівці відзначили збільшення стійкості до удару спереду;

  Рейтинг автокрісел: результати краш тестівДитяче автокрісло Britax Romer Kidfix II XP

  • JOIE Duallo. Модель виглядає стійким «середняком» і отримала всі оцінки «добре», за винятком не дуже якісних матеріалів виготовлення;
  • MAXI COSI Rodi fix Airprotect. Забезпечений жорсткими кріпленнями до авто. В оновлених умовах випробувань цей трансформер проявив себе на гідному рівні;
  • MIGO Sirius. Модель цього бренду, який сьогодні рідко зустрінеш в Росії, також добре пройшла випробування, причому більш вдало, ніж варіант з ізофікс-кріпленням;
  • MIGO Sirius+. Вважається більш надійною, передбачає великий кут нахилу. Добре витримує фронтальні і бічні удари. Незважаючи на це, ергономіка знаходиться не на кращому рівні, що і заслужило тільки задовільного бали.

  Висновок

  Сучасне законодавство висуває досить жорсткі вимоги щодо рівня безпеки перевезення малюка до 12 років. Для того, щоб визначити відповідність виробів, що виробляються промисловістю, проводяться спеціальні щорічні краш-тести.

  Вони полягають в тому, що здійснюється імітація навантажень, які можуть виникати при аварійній ситуації, і оцінюється здатність виробу забезпечувати захист пасажира. Результати таких тестів дають підстави вважати, що дані вироби є найкращим вибором для забезпечення безпеки перевезення дитини в автомобілі.