Слова про те, що спорт — це життя, не порожні. Всім відомо, що достатня фізична навантаження дозволяє зміцнити здоров’я і зберегти його на довгі роки, підвищує настрій і покращує стан фігури. Саме останній фактор часто стає ключовим, коли мова заходить про покупку тренажера для домашнього використання.

Насправді, це чудово, що замість походів в спортивні зали ви зможете тренуватися, не покидаючи рідних стін. Хоча деякі дають собі послаблення, і в такому випадку тренажери просто припадають пилом на балконі. Якщо ж ви серйозно налаштовані на здоровий спосіб життя, тоді ми пропонуємо вам ознайомитися з рейтингом найбільш популярних і не дуже дорогих велотренажерів.

Які недорогі велотренажери будуть популярні в 2017 році

Чому саме «вело»? Цей вид тренажерів користується популярністю у жінок, так як дозволяє привести у відмінну форму саме нижню половину тіла, яка, в силу фізіологічних причин, частіше потребує корекції. Крутячи педалі, ви зробите м’язи ніг рельєфними, а сідниці пружними. До того ж це ще й гарна кардіо тренування, не гірше, ніж біг.

Отже, на які фірми варто звернути увагу:

1. «Торнео».
У наступному році ця компанія обіцяє залишатися лідером у своєму сегменті. Велотренажери цієї марки відрізняються надійністю і зручністю використання. Більшість моделей витримають вагу користувача, значно перевищує відмітку в сто кілограм. Крім цього, вони оснащені декількома ступенями навантаження, а електронна система відстежить ваш пульс.

Ціна, повністю виправдовує якість, придбати велотренажер «Торнео» можна від 11000 рублів.

2. «Кетлер».
Ця марка має багаторічну історію виробництва обладнання для занять спортом. Серед представлених моделей кожен підбере ту, яка задовольнить всі запити. Перевагою «кетлеров» є те, що деякі представники здатні витримувати вагу під двісті кілограм. Також зручно, що сидіння може бути відрегульовано в декількох положеннях. І звичайно, в процесі занять ви зможете стежити за своїм пульсом.

Вартість таких велотренажерів декілька вище, ніж у попередніх, і починається від 38000 рублів.

3. «ХаусФит».
Дані велотренажери на сьогоднішній день користуються популярністю. Зумовлено це, насамперед, більш, ніж демократичними цінами. При цьому якість тримається на високому рівні. Єдине, на що варто звернути увагу перед покупкою, це граничний вагу, встановлений для тієї або іншої моделі. Є велотренажери, які здатні витримувати не більше дев’яносто кілограмів. Для інших верхня планка встановлена в районі 150 кілограм. Під час занять ви зможете відслідковувати зміни власного пульсу.

Вартість велотренажерів «ХаусФит» невисока, їх можна придбати від 5500 рублів (залежно від моделі).