Людина не може прожити без двох речей, без води і без їжі. Тому одним з найголовніших предметів в будинку є холодильник. Адже дуже важливо зберегти продукти свіжими і корисними. При цьому не завжди є можливо купити дорогу модель, адже так не хочеться, в самий невідповідний момент виявити, що холодильник зламаний, а продукти зіпсовані. Або виявити, що недавно куплений холодильник шумить, як трактор, з-за неякісної зборки.

Рейтинг бюджетних холодильників за якістю і надійності 2017

ATLANT ХМ 4426-009 ND, білоруський двокамерний холодильник. Має сенсорний екран з індикацією температури і часу, а режим оповіщення про відкриту двері.

ATLANT ХМ 4423-000 N тут є вже і суперзаморозка і швидке охолодження.

Liebherr CTP 2521, ця компанія одна з кращих на ринку, незважаючи на це ціна цілком прийнятна, на відміну від інших моделей. Та й якість на висоті. Морозильна камера зверху. Економічний в енергоспоживанні. Вміє зберігати холод при відключенні електроенергії. Крапельне розморожування. Відносно невелика вага і розмір.

NORD 431-7-010 самий маленький за розміром з усього рейтингу. Для невеликої сім’ї. Практично безшумний. Розморожувати вручну.

Indesit TIA 140 трохи більше попереднього. Дуже хороший зовнішній дизайн. Інші характеристики схожі з попередніми моделями. Маленький вагу, його цілком може підняти одна людина.

Snaige RF310-1803A особливість, порівняно з попереднім, великий обсяг. Гарний, всі матеріали хорошої якості.

NORD 274-010, досить стара модель, досі присутня на ринку. При цьому не викликала нарікання покупців, що говорить про її надійності.

Де краще купувати холодильник, щоб заощадити

Магазинів, де продаються холодильник можна знайти безліч. Ціни в невеликих магазинах, завжди трохи вище. Краще обирати мережеві супермаркети техніки, там буде дешевше, та й багато хто з них використовують програму лояльності, особливо для постійних клієнтів. Це можуть бути купони за попередні покупки, або різні знижки власникам клієнтських карток. Навіть, приходячи в такий магазин вперше можна наткнутися на яку-небудь акцію. Є магазини обмінюєте стару техніку на нову. Звичайно повністю вірити у це не можна, але здавши старий холодильник, можна трохи заощадити.

Багато хто не довіряють інтернет-магазинах або просто хочуть «помацати» товар руками, побачити вживу, а не на картинці. Дійсно в інтернеті це неможливо, але й ціни тут завжди на порядок менше. Так, що, якщо є мета купити дешевше, цей варіант найбільш оптимальний.