Останнім часом все частіше можна побачити на вулицях міста так звані сігвеї, які є транспортним засобом або розважальним заходом. Але така іграшка не всім по кишені. Саме тому зараз багато фірм намагаються випускати аналоги відомих сігвеях, тим самим знижувати вартість.

Таким випуском схожою продукції займаються багато виробників по всьому світу, але лідируюче положення займає Китай. Саме тут спеціалісти великих організацій випускають недорогі або бюджетні варіанти різноманітних електричних самокатів. У цій статті будуть розглянуті основні фірми, які випускають непогані аналоги відомих гироскутеров за доступними цінами.

Ninebot

Цей представник відомої фірми стоїть першим у п’ятірці кращих проивзодителей, тому що він найбільш наближений за характеристиками до оригіналу. Він має два колеса, але в лінійці компанії є і одноколесные представники. Вони і отримали назву Ninebot One. Завод з виробництва цієї техніки розташований у самому Китаї, а його філії розгорнули свою бурхливу діяльність в 39 країнах.


Основними відмітними особливостями тут можна виділити недовговічність і вартість аналога в порівнянні з оригіналом. Вся справа полягає в тому, що китайські розробники використовують не настільки якісні матеріали від яких і залежить недовговічність конструкції. І якщо для одних це буде недоліком, то для інших мінімізована вартість послужить гідністю, хоч і на короткий проміжок часу. Ще одним мінусом можна відокремити не якість складання. Саме тому тут неможливо буде різко нахилитися вперед або назад. За цим дією одразу відбудеться зупинка апаратури. Тому, ця фірма отримує 7 балів з 10.

Eswing

Одним з самобалансирующих варіантів можна виділити сігвей цієї фірми. Елегантний дизайн, а також потужний функціонал дозволяють завойовувати цій фірмі все більший успіх кожен день. Потужна батарея, якою обладнаний апарат, дозволяє насолоджуватися прокатом протягом цілого дня. Але основною ідеєю при створенні цієї моделі було все ж максимальне наближення за характеристиками до теперішнього сигвею. Але це не зовсім вдалося, тому що безліч характеристик неможливо відтворити. В цілому, такому бюджетному варіанту можна поставити 7 балів з десяти.

Airwheel

Ще одним наслідувачем оригіналу є саме ця фірма. Вона поки виробляє тільки єдину модель сігвеях. За зовнішнім виглядом цей агрегат досить сильно відрізняється від оригіналу і аналогів, тому що тут немає простоти при пересуванні. Якщо на звичайному сігвеї можна встати і поїхати, то тут справа набагато серйозніша. Поставка такого сігвея проводиться по частинах, і поки покупець не збере повністю свій апарат, то він не зможе їхати вперед. Звичайно, збірка не буде тривати протягом декількох днів, але 10-15 хвилин для проведення цієї операції необхідно мати в запасі.

Ще однією відмінною особливістю моделі можна виділити розташування мотора в колесі. Це досить ненадійне рішення, яке може прийти в непридатність вже при першому наїзді на камінь.

Airwheel S3 оснащений трьома режимами зміни висоти керма, а саме:
• Для людей з ростом 130-160 см переважно встановлювати нижнє положення;
• Клієнтам від 160 до 190 см можна встановлювати середнє;
• Високим людям, щоб покататися влаштує верхнє положення.

Ще одним недоліком даного сігвея можна виділити відсутність підсвічування передньої і задньої, то досить ускладнює рух в нічний час доби. Тут також не надається комп’ютер, який може показувати такі параметри як зарядку, швидкість та пробіг. Також варто завжди дуже уважно ставитися до відключення сігвеях, тому що сам він просто розрядить акумулятор. З-за всіх цих нюансів для такого сігвея 6 балів з 10.

RUNNER

Цей аналог сьогодні отримує 8 балів за 10-бальною шкалою. Він має не тільки дешеві моделі, але і варіанти подорожче з поліпшеними характеристиками. Це дозволяє більш точно зробити свій вибір з наявних фінансових коштів.

Придбати такий сігвей можна як у звичайній мережі магазинів, так і в спеціалізованих точках через мережу Інтернет. Такі аналоги продаються по всьому світу і вже здобули широку популярність.

Купити аналог сігвея можна, як в звичайних магазинах, що спеціалізуються на продажу подібної техніки, так і замовити в Інтернеті. Китайські, американські, японські гироскутеры продаються по всьому світу.


Варто пам’ятати, що всі ці види аналогічних сігвеях є лише якісними замінниками оригіналів. Саме тому від них не варто чекати того ж результату, як від оригіналу. А перед покупкою все ж варто обміркувати правильність вашого вибору.