Добитися ідеального рівного тону, позбавитися від різних дефектів, можна домогтися при використанні коректора або консилера. Для того, щоб вибрати необхідний засіб, потрібно чітко знати, для чого його застосовувати. Консилер використовується на великій ділянці шкіри, маскуючи невеликі дефекти. Коректор має більш щільну структуру і наноситься точково на невеликі ділянки. При цьому коректор здатний приховати більш серйозні недоліки. Це найчастіше досягається при використанні коректорів різних кольорів (голубого, зеленого і різних інших). Наносять коректор перед використанням тональної пудри.

Рейтинг недорогих коректорів

Один з превосходнейших коректорів, німецької фірми Pupa. Дуже доступний за ціною і має хороші характеристики по використанню. Це засіб, дуже легкої структури, чудово маскує невеликі дефекти. Таким чином, не обтяжуючи свій макіяж, можна усунути невеликі почервоніння та інші дефекти.

Оріфлейм – коректор для очей, має дуже доступну ціну. За своїми показниками, має непогані відгуки, в плані – ціна-якість. Існує багато квітів цього коректора.

Далі: непоганий коректор фірми Artdeko. Досить бюджетна косметика має хорошу структуру і світловідбиваючі властивості. Існує безліч квітів, для різних способів застосування.

Наступний у списку доступних коректорів для очей, коректор фірми Віку. Маскує досить непогано дрібні мімічні зморшки, усуває потемніння.

Ще один виробник, що пропонує недорогу косметику це фірма Ейвон. Коректори цієї фірми чудово справляються зі своїм завданням. Маскують різні дефекти шкіри обличчя і ділянок навколо очей.

Все, що описуються засоби об’єднує доступна ціна і дуже добрі маскувальні властивості. Її можна використовувати, як для повсякденного використання, так і для вечірнього макіяжу.

Як користуватися?

Підбір коректора дуже важливий у формуванні вашого образу. У будь-якому випадку, використання коректора повинна освіжати і надавати здоровий відтінок вашої шкіри. Вибирати коректор необхідно по типу вашої шкіри, характером усуваються дефектів і погодних умов. Якщо стоїть спекотна погода, то, звичайно, потрібно використовувати маскує засіб більш легкої структури. І навпаки.

Наносити коректор необхідно на очищену, попередньо, шкіру обличчя, точковим способом. Не треба особливо намагатись розтушувати коректор, потрібно просто дати йому трохи вбратися і потім вже наносити основний тон. Для кращого маскування необхідно підбирати коректори відповідних кольорів, щоб якісно маскувати всі дефекти.