В даний час на ринку комп’ютерної техніки все частіше можна побачити оновлення асортименту планшетів. Вартість таких може змінюватись в межах 300 відсотків. Як же правильно вибрати необхідний? Одним із критеріїв у багатьох з нас буде розмір екрану. У цій статті буде розглянуто 10-ка бюджетних варіантів планшетів з діагоналлю екрану 8 дюймів.

BQ 8006G

Досить нова марка, яка вже відзначилася своєю неперевершеною якістю. Планшет такої серії можна придбати за 5900 рублів. Операційна платформа – Андроїд, кількість вбудованої пам’яті – 4 Гб, що є середнім варіантом для такої цінової категорії. Є можливість підключитися до мережі Wi-fi, а також працювати в якості телефону навіть на двох симках. Є 2 камери на 2 і 0,3 Мп, одна з яких оснащена спалахом. Вага планшета практично досягає 300 грамів, а матеріал корпусу – пластик.

Ritmix RMD-825

У списку самих бюджетних варіантів планшетів можна помітити відразу 2 представника даної фірми, яка зарекомендувала себе на ринку комп’ютерної техніки як недорогий і якісний варіант. Характеристики у нього практично такі ж як і в інших представників цієї десятки. Об’єм вбудованої пам’яті становить 4 Гб, а також є можливість підключення додаткової карти пам’яті. Відмінною особливістю цього виду планшета є підтримка багатьох форматів аудіо – і відеофайлів. Вага моделі складає практично 450 грамів, а вартість дорівнює 6200 рублів.

TurboPad 803

Планшет даної фірми можна охарактеризувати як один з найбільш вдалих проектів бренду. Тут можна побачити всі необхідні характеристики, які не можуть не порадувати покупця. Тут можна побачити наявність двох камер, одна з яких має спалах. Вартість цього планшета варіюється в межах 6000-6300 рублів і є досить хорошою альтернативою за витрачені кошти.

DEXP Ursus NS280

Відмінною особливістю даного планшета є об’єм вбудованої пам’яті – 8 Гб, а також оперативної – 1 Гб. Також є можливість підключення додаткової карти пам’яті. Вартість такої новинки становить – 6350 рублів. Вона цілком обґрунтована, тому що цей планшет є лідером цієї десятки.

Alcatel OneTouch POP 8

У десятку найбільш бюджетних варіантів був включений і цей представник відомої марки. Він має непогані характеристики, які можна порівняти з іншими варіантами. Тут є 2 камери, одна з яких обладнана спалахом, а також ємний акумулятор. Вартість планшета складає – 6500 рублів.

teXet TM-7859 3G

4 ядра і великий об’єм вбудованої пам’яті – ось, що можна сказати про цьому апараті. Він може підтримувати велику кількість різних відеоформатів, а також аудіозаписів. Вартість планшета – 6330 рублів.

FLYCAT Unicum 8

Представник цієї фірми на рівні інших коштує дорожче – 7300 рублів. Але його ціна повністю складається з характеристик, які представляє фірма. Не в кожному планшеті можна знайти обидві камери з роздільною здатністю 2 Мп кожна. Також тут є непоганий обсяг вбудованої і оперативної пам’яті – 8 і 4 Гб відповідно. За всіма характеристиками ця новинка ніяк не поступається досить великим і відомим брендам. Звичайно, за цю суму грошей можна придбати планшет з великим дозволом екрану, але тут краще вибрати представлені характеристики.

Irbis TZ82

Планшет обладнаний платформою – Андроїд 5.1. і 4 ядрами. Об’єм вбудованої пам’яті становить 8 Гб, а також є слот для установки карти пам’яті до 32 Гб. Є можливість підтримувати різні мобільні мережі, а також виходити в мережу Інтернет. 2 камери тільки покращують положення цього планшета за невелику вартість, яка становить 5800 рублів. А досить потужний акумулятор дозволить працювати на портативному апараті протягом тривалого часу.

FLYCAT Unicum 8003

Ще один представник китайської компанії, який зайняв місце в десятці бюджетних варіантів планшетів. Він володіє практично такими ж характеристиками, як і минулий досить непоганий представник, тільки має можливість підтримувати більший діапазон форматів відео, а також більш потужну акумуляторну батарею. Вартість планшета складає 7150 рублів і його легко можна придбати в будь-якому інтернет-магазині.

RITMIX RMD-855 3G

Крім стандартного набору характеристик цього непоганого планшета можна виділити можливість здійснення дзвінків як на звичайному телефоні. В іншому – звичайний набір функцій, який включає 1 Гб оперативної пам’яті, процесор 2 ядра, а також можливість роботи через мережу 3G. Такий планшет можна легко придбати в будь-якому інтернет-магазині за 5200 рублів.