Актуальність ведення здорового способу життя зростає з кожним роком. Несприятлива екологічна обстановка, постійні стреси, недоїдання, переїдання, шкідлива їжа, відсутність достатньої фізичної активності — всі ці фактори призводять до погіршення стану здоров’я і скорочення тривалості життя.

Багато людей замислюються, проводячи щодня більшу частину часу на роботі, приділити увагу своєму здоров’ю. Відповідь проста — замість поїздок на автомобілі або громадському транспорті пересісти на велосипеди. Так ви проведете час на свіжому повітрі, зміцніть серце, а також м’язи рук, ніг і спини. Ціни на такий вид транспорту нерідко лякають. На щастя, є і цілком демократичні марки, на них ми пропонуємо звернути увагу.

Які велосипеди недорогі, але при цьому якісні

Почнемо з того, що, вибираючи «залізного коня», не варто гнатися за наворотами і великою кількістю опцій, якщо ви не плануєте підкорювати гори. Головне, щоб він мав комфортне сидіння, кілька варіантів швидкостей зі зручним перемикачем і якісні гальма. Решта залежить від вашого смаку.

Самими популярними і доступними марками в 2017 році стануть наступні:

1. «Гиант».
Це сімейство велосипедів американського бренду, яке завоювало серця користувачів по всьому світу. В ньому якість поєднується з демократичністю цін. Єдино, судячи за відгуками покупців, згодом «гианты» вимагають заміни деяких комплектуючих, а також періодичного змащування. Але, якщо призвичаїтися, цю процедуру під силу виконати будь-кому.

2. «Скотт».
Цікаво, що спочатку компанія спеціалізувалася не на велосипедах, а на обладнанні для гірськолижних спусків і мотоциклів. Але потім черга дійшла і до велотранспорту, в чому фірма досягла успіху. Представники цього бренду відрізняються посиленими рамами, що дозволяє їм без проблем справлятися з будь-якими навантаженнями. Ціна на них не найнижча, але у співвідношенні ціна-якість ці велосипеди ідеальні.

3. «Трек».
Ще один американський представник на ринку велосипедів. Історія компанії бере початок ще з сімдесятих років минулого століття. На сьогоднішній день, велосипеди «Трек» мають відмінну репутацію завдяки високій якості і багатством варіантів комплектацій. Серед представлених моделей ви без праці знайдете те, що підійде саме вам по всіх параметрах.

4. «Спешалайзд».
Не буде перебільшенням сказати, що в наступаючому році велосипедів цієї марки прогнозують лідерство у своєму сегменті. Вони надійні, відповідають самим несподіваним запитам, а ціни на комплектуючі дуже доступні. Більш того, якщо у вас виникне необхідність заміни того чи іншого елемента, в офіційних магазинах ви легко отримаєте все необхідне, без попереднього замовлення і тривалого очікування.