Рейтинг подарунків для чоловіків на 23 лютого 2018 року

Як показують численні опитування, найпопулярніші подарунки чоловікам на 23 лютого в 2018 році – це вироби з військовою символікою, офісні приналежності, гаджети та аксесуари для різних видів техніки.

Топ кращих подарунків для чоловіків на 23 лютого включає гуртки та запальнички у вигляді гранат, футболки з відповідними написами, сорочки, шапки для лазні у вигляді пілоток, камуфляжні кепки та бейсболки.

У цей день можна піднести оригінальні речі, наприклад, парасолька і навіть дриль у вигляді автомата, світильник у вигляді танка, навушники, нагадують за формою навушники танкіста, і т. п.

Перерахуємо найпопулярніші подарунки чоловікам на 23 лютого 2018 року. Друзям і колегам по роботі можна подарувати похідні металеві фляжки, на які наносять пам’ятну гравіювання, і набори металевих чарок в чохлі.

Діловим людям знадобляться щоденники, блокноти, візитниці, органайзери, підставки для офісних приладдя, портфелі і папки для паперів. Для оформлення таких презентів використовують упаковку в стилі мілітарі.

Також топ кращих подарунків для чоловіків на 23 лютого традиційно включає в себе різні гаджети (смартфони, планшети та аксесуари для них, які можна використовувати на робочому місці і вдома.

Це можуть бути, наприклад, підсвічування для клавіатури комп’ютера, комп’ютерні мишки, килимки для миші, флешки оригінальної форми (у вигляді пістолета, кулі, гранати, танка), підставки для дисків і т. п.

До переліку подарунків для чоловіків на 23 лютого 2018 року входять і аксесуари для автомобілів. Це може бути чайник або кавоварка, які працюють від прикурювача, утримувач для телефону з фоторамкою, органайзер для дрібниць, що кріпиться на спинку сидіння, або органайзер для багажника, куди помістяться і великі речі, і дрібниці.

Також в список можливих подарунків чоловікам на 23 лютого входять багатофункціональні ножі та ліхтарики. Можна подарувати до цього свята магніти на холодильник «Набір бійця» з зображенням пістолетів, танків, літаків та іншої техніки.

І, нарешті, рейтинг подарунків для чоловіків на 23 лютого включає електробритви, предмети гардеробу і аксесуари (светри, шкіряні ремені), косметику і парфумерію (одеколони, набори засобів для гоління тощо).

Всупереч поширеному стереотипу, чоловіки не мають нічого проти парфумерних наборів, але такі подарунки повинні бути якісними.

Однак не варто дарувати до свята дезодоранти. Якщо ви не знаєте, яким засобам віддає перевагу чоловік, краще піднесіть йому сертифікат парфумерного магазину.