Протеїнові батончики – це біологічно активна добавка, тому не варто захоплюватися ними і повністю замінювати харчування. Тим не менш, вони можуть прийти на допомогу, коли це необхідно. При покупці треба враховувати свої потреби, для якої мети придбаний даний продукт. Протеїновий батончик, як правило, містить велику кількість білка, поряд з маленьким відсотком вуглеводів.

Як вибрати батончик?

Батончики зручно використовувати для перекусів, тому важливо пам’ятати про їх калорійності, яка може варіюватися від низької до високої. Людині, що сидить на дієті і намагається позбавитися від зайвої ваги, потрібно вибирати низькокалорійні батончики. Тим же, хто навпаки набирає м’язову масу калорій треба багато. Звертаючи увагу на кількість вуглеводів важливо пам’ятати, що вони допомагають отримати організму енергію, тому дуже корисно з’їсти батончик з їх високим вмістом після тренування. Кількість жирів та цукрів, так само важливо, в будь-якому випадку, вибирати потрібно батончики з найменшою їх змістом. Щоб вибір батончиків був усвідомленим можна розглянути кілька варіантів.

Рейтинг протеїнових батончиків 2017:

1. Supreme Protein – один з найбільш смачних, схожий на звичайний шоколадний батончик.
2. Quest Bar, в ньому практично немає жирів, що робить його неймовірно популярним. При цьому дуже багато білка.
3. MET-Rx: Big 100 Colossal Bars, неймовірно калорійний батончик, на 100 грам продукту, 410 калорій.
4. ISS Research: OhYeah! Bars містить 350 калорій, 26 г білка, 36 г вуглеводів, 17 г жирів.
5. BioNutritional: Power Crunch Bars, відмітна особливість цих батончиків, маленька вага, всього грам, для когось це буде плюсом, для інших навпаки. При цьому вони дуже солодкі.
6. Wild має свою аудиторію, завдяки смаку, та можливості його вибору. Представлена 4 видами: груша, печиво, шоколад, какао.

Де купити протеїнові батончики

Якщо батончики необхідні для простого перекусу, то не варто мучитися пошуком, їх можна придбати в будь-якому магазині або супермаркеті. До них нерідко вдаються студенти, або ті, кого обідній час застає в дорозі. Але варто пам’ятати, що, коли буде час, обов’язково потрібно повноцінно пообідати.

Тим, хто не довіряє звичайним магазинам, в плані такого специфічного продукту, підійдуть аптеки, вибір там також досить широкий. Спортсмени ж, з допомогою яких складено рейтинг, воліють магазини спортивного харчування.