День весілля неможливо забути, так як саме він є початком зародження нового життя, зовсім не такою, якою була раніше. З появою нової сім’ї у життя двох молодих людей приходять нові випробування і радості, які, з цих пір, що стосуються їх обох.

Річниця весілля – день, який особенен для людей, колись зважилися на возз’єднання та створення власної сім’ї. Саме в цей день, незалежно від того, скільки років позаду, сім’я влаштовує чергове свято. Тут не є особливо важливим те, скільки минуло: 2, 3, 4 чи 25 років. Цікаво те, що річниця дня одруження, відзначається щорічно, і існують офіційні свята весілля, з якими символічно пов’язана якась прикмета або предмет. Є: паперова, скляна, дерев’яна, рожева, бронзова, срібна, золота весілля…

До кожного з днів, коли була отпразднована весілля, сімейна пара готується з особливим трепетом, згадуючи, як все відбувалося: вони можуть відзначити цей ювілей лише удвох, можуть скликати гостей або тільки батьків, можуть відпочити у колі своїх дітей, якщо вони вже з’явилися в їх житті… Проте, незалежно від того, чи запрошують «молодята» на свято, треба привітати їх з річницею, наприклад, з 22-річчям з дня створення сім’ї. Давайте дізнаємося, про те, яка прикмета пов’язана з 22-ю річницею: чим відрізняється цей свято від інших, що зазвичай дарується в цей ювілей, як привітати сімейний осередок і що подарувати на бронзову весілля?

Про бронзової весіллі

Бронзова весілля відзначається, коли подружжям прожито більше двадцяти років. За спинами «молодят» багато років: ними було пережито багато щасливих (не дуже) миттєвостей, їх відносини зміцніли і стали стійкі, вони – єдине ціле.

Вже давно відомий той факт, що бронзова весілля відзначається після 22-х років з дня урочистості. Чому 22 роки з дня утворення сім’ї асоціюється з бронзою, чому символізується з цією річницею?

Отже, чому весілля називається бронзова? Щоб відповісти, потрібно звернутися до фактів і прикметами:

  • Асоціативно можна порівняти прикметник «бронзова» з таким значущим історичним моментам, як велика епоха — бронзовий вік. Саме в цей час людьми було освоєно чимало нових ремесел, людство досягла величезного прогресу. Говорячи про весілля, річницею двадцяти двох років, порівнюючи з великою епохою, можна зрозуміти про що саме говорить ця дата.
  • Бронза – сплав, який є досить гнучким, зважаючи на його м’якості. Саме це й символізує 22 роки, як усталені відносини, до любові і поваги до яких додалася ще й здатність «прогинатися» — поступатися, знаходити компроміси, доповнювати і розуміти один одного.

День весілля особливо важливий для подружжя, як і всі інші ювілеї їх спільного життя. Вони в це свято завжди намагаються один одного здивувати та подарувати щось запам’ятовується, зайвий раз нагадавши про той, їх щасливий день, з яким пов’язана весілля.

Що подарувати?

Що подарувати? Таке питання задають всі, хто хоче зробити приємне, кому хочеться, щоб його привітання виявилося запам’ятовуючим.

Привітання може бути просто на словах, а може бути виражено подарунком, як матеріальним, так душевним (пісня, вечеря, романтична ніч…). На питання, що подарувати в день річниці, впливатиме те, ким буде подаватись подарунок.

  • Якщо ви – або близький родич «молодят». Перше, на що хотілося б звернути увагу, — дата, про яку варто пам’ятати. Якщо вам хочеться здивувати своїх друзів або близьких, привітавши з їх річницею, то потрібно просто пам’ятати. Якщо друзі або близькі пам’ятають про те, що кілька десятків років тому була створена сім’я, не забуваючи піднести привітання або щось подарувати, вони будуть обдаровані самими теплими словами подяки від «молодят», щиро здивовані вашою пам’яттю і участю. Бажаючи піднести подарунок подружжю 22 роки спільного урочистості, ви повинні пам’ятати символіку цього дня, звернувши увагу на безліч статуеток, годинників та іншого, виготовленого з бронзи. Завжди буде виграшним та грошовий подарунок, до якого ви можете додати якусь приємну дрібничку: саморобку, листівку, статуетку…
  • Якщо ви – один з подружжя, то, найголовніше, подаруйте спогад. Нагадайте про те, як сильно ви любите свою половину, як вона дорога вам, як ви безмірно щасливі, що вибрали саме її (його) – тоді, 22 роки тому. І тут зовсім неважливо, якими будуть ваші привітання з бронзовою весіллям, так як те, що ви поруч протягом стількох років – вже є подарунком. Просто будьте поруч, не забувайте один про одного, говорити ніжні слова кохання частіше – і ваша половина віддячить вам тим же.

Бронзова весілля – життєвий досвід сім’ї, любов якої перевірена роками.