Залізне весілля, яку святкують через 65 років спільного життя, випереджає кам’яний період. Кам’яна весільна річниця є неповною. Адже кам’яна весілля святкується на 67,5 рік з дня створення сім’ї. Вважається, що кам’яна весілля на 67,5 років — це союз двох сердець, який не може зруйнувати вже ніщо настільки міцною є любов подружжя.

Якщо річниця до 65-го року життя святкується на честь нової круглої дати, то починаючи з залізного весільного ювілею, дня одруження починають відзначати частіше. Адже дуже мало пар доживають до цього знаменного дня.

Що важливо знати про кам’яної весільної річниці?

Любов, яка пройшла такий довгий шлях, буде жити вічно. І кожна річниця спільного життя – ще один привід прийняти привітання і зустрітися з рідними на сімейному святі, побачити онуків, правнуків. До цього часу їх у пари, як правило, з’являється досить багато.

Важливо: Кам’яне весілля вважається однією з найбільш рідкісних. І відсвяткувати її випадає лише одиницям. Насолоджуйтесь можливістю доторкнутися до вічних цінностей, які несе в собі ця важлива подружня дата.

Кам’яне церковне вінчання

Багато пар, які ще не закріпили свій союз перед Господом, на 67,5 річницю приймають рішення вінчатися. До цього часу у подружжя вже немає сумнівів у правильності свого вибору. А союз пройшов випробування десятками років, життям і долею.

Символіка весілля 67,5 років спільного життя

Символом кам’яної весілля є камінь. Це не дивно, адже цей матеріал підкреслює фортеця, непорушність союзу, який зміг вистояти на дорозі життя і зберегти любов двох сердець в сучасних життєвих умовах.

Як організувати святкування кам’яного ювілею?

Кам’яне весілля вимагає ретельної попередньої підготовки. Хто знає, бути може, це останній ювілей подружжя. Всі елементи: поздоровлення, подарунки, музичні презенти, інші сюрпризи і навіть декор повинні підбиратися, виходячи з переваг подружжя. У цьому віці у чоловіка і дружини є усталена думка, що, як правило, не змінюється. Важливо пам’ятати про це при організації святкування і під час підбору святкових страв.

Що подарувати на кам’яну річницю весілля?

На річницю весілля 67,5 років подружнього життя можна подарувати різні презенти. Родичі та близькі можуть подарувати подружжю вироби з каменю: статуетки, прикраси, предмети інтер’єрного декору. Одним з найбільш приємних презентів вважаються сувеніри ручної роботи, зроблені родичами, онуками і правнуками. Самостійно змайструвати можна будь пам’ятний предмет: сімейний альбом, кам’яна рамка з фотографією весілля і фоторамка для загальної сімейної фотографії.

Річниця 67,5 років є відмінним приводом, щоб подарувати предмети, які викликають приємні спогади. Наприклад, діти можуть змайструвати і подарувати своїм батькам ковдру або плед, створене з власних дитячих речей. Такі подарунки особливо сподобаються одному літньому подружжю.

На кам’яну весілля доречно подарувати техніку, яка полегшує життя: посудомийна машина, електрочайник та інші досягнення цивілізації.

Навряд чи молодята оцінять подорож у далекі країни, але їм варто подарувати путівку на море або презентувати квитки на спектакль або концерт. Головне вибирати репертуар, базуючись на перевагах подружжя, а не на власних інтересах.

Привітання на кам’яну річницю весілля

Подружжя оцінять привітання на кам’яну весілля, якщо їх прочитають їх рідні діти, онуки і правнуки. У літньому віці особливо цінується сім’я і родичі. Тому краще заздалегідь підготувати віршовані привітання

Приклад 1:

Над кам’яним союзом не владний час:

Ви перемогли всі перешкоди. На віки

Серця поєднавши в любові і вірі.

За це Бог нагородив вас. Танцюйте, співайте!

Сьогодні свято для всіх нас день настав.

Приклад любові, що є у вас, нас надихнув.

Підбадьорив і подарував

Надію, що й ми так зможемо:

У злагоді все життя прожити.

Приклад 2:

67,5 років тому

Два закоханих серця

Вирішили гніздечко створити.

Вже більше півстоліття позаду,

Але ви як і раніше прекрасні.

Приклад 3:

Союз сердець не розділити,

Якщо кам’яним він став.

Вашій любові судилося бути

Прикладом для всіх нас.

Спасибі, милі, що ви

Любов’ю надихаєте.

І душевним теплом своїм

Нас завжди зігріваєте!

Приклад 4:

Прийміть вітання

В це свято дорогий!

Рідні та кохані!

Ми дуже раді святкувати

Цей рідкісний ювілей.

Ми хочемо вас порадувати

В цей важливий для всіх день!

Приклад 5:

Любов володіє силою,

Що перемагає все.

Навіть час не владний над нею!

Вітання сьогодні

Це честь для нас!

Ви — наш скарб,

Що радує кожну годину!

Спасибі вам, батьки,

Що подарували життя!

Прийміть низький від нас уклін

І повага прийміть.

Спасибі вам, улюблені,

Що поруч з нами ви!

Ми раді з вами святкувати

Цей рідкісний ювілей.