Різні інтереси у відносинах: що робити якщо смаки розходяться

Різниця між ними очевидна. І мова тут йде навіть не стільки про різній будові тіла, скільки про різницю у поглядах на життя, судженнях, ставлення до навколишнього світу. Як «розшифрувати» його вчинки і як вчинити в тій чи іншій ситуації? Про це ми поговоримо нижче.

Можливі причини

  • Часто причиною розладу у відносинах стає «забудькуватість» чоловіка. Людина легко може забути дату вашого знайомства, день весілля, може він забути і привітати з днем народження троюрідного дідуся. Багато жінок схильні думати, що така поведінка є ні що інше, як прояв неуваги або й зневаги. Що робити? У цій ситуації краще всього просто пробачити. Справа в тому, що «забудькуватість» чоловіків пояснюється лише тим, що у чоловіків і жінок різне розуміння того, що важливо, а що другорядне. Ваш обранець може просто не здогадуватися про те, яке значення для вас має те або інша подія, і що ви взагалі збиралися його відзначати. У чоловіків інша ієрархія цінностей, ніж у жінок. Ваш чоловік буде вам дуже вдячний, якщо ви відзначите в календарі всі дні, які плануєте відзначати. Правда, слід зазначити, що ні в якому разі не можна закривати очі, якщо ваш обранець постійно забуває виконати обіцянки, дані вам.

Різні інтереси у відносинах: що робити якщо смаки розходяться

  • Причини конфлікту може стати і стійке небажання чоловіка знайомити вас зі своєю сім’єю. Ви вже досить давно живете разом, але досі не знайомі з його друзями і близькими, а коли до нього в гості збираються приїхати батьки, то вас фактично виганяють з дому до подруги, а ваші речі ховають по кутах. Що робити? Така поведінка, швидше за все, викликано тим, що ваш улюблений просто не хоче вас впускати в своє життя, і залишає собі можливість відступити в будь-який момент. Можливо, що чоловік поки не готовий до серйозних стосунків, або вважає, що ви за якимись параметрами не підходите їй. У такій ситуації варто серйозно подумати над тим, чи підходить така людина вам. Однак, потрібно відзначити, що якщо така поведінка спостерігається на початку відносин, то це цілком нормально. Швидше за все, йому просто потрібно трохи часу, щоб усвідомити, наскільки для нього важливі ваші відносини. Тут слід особливо підкреслити, що термін «звикання» не повинен тривати довше, ніж кілька місяців.

Різні інтереси у відносинах: що робити якщо смаки розходяться

  • Серйозною перешкодою для побудови нормальних відносин є постійні сцени ревнощів, які чоловік закочує на людях, а також його постійні докори в тому, що ви приділяєте йому мало часу і зовсім не прислухаєтеся до його думки. Що робити? В цьому випадку необхідно діяти жорстко. Іноді сцени ревнощів і можуть виглядати романтично, але тільки тоді, коли все в міру. Якщо є явний перебір, то тут слід жорстко поговорити з крикуном і поставити йому ультиматум. Якщо скандали не припинилися й після цього, то варто задуматися про доцільність таких відносин. Зрозумійте, крикун не заспокоїтися з часом і не ви, ні хто інший не зможе його змінити. Але, треба також подумати і про те, чи даєте ви самі привід для ревнощів. Якщо це так, то причина скандалів криється не в вашому чоловікові, а у вас і починати зміни потрібно саме з себе. Ви повинні щадити почуття партнера, так як тільки в цьому випадку зможете сподіватися на те, що він буде відповідати вам тим же.

Різні інтереси у відносинах: що робити якщо смаки розходяться

  • Якщо ви дізналися, що ваш обранець вам не вірний. Що робити? Можливо, варто пробачити. Адже відомо, що чоловіки за своєю природою полігамні. Але, важливо підкреслити, що прощати треба тільки одноразову зраду. Якщо ж подвійне життя вже стала звичною для вашого чоловіка, то краще все ж припинити відносини. У таких парах дуже важкий психологічний клімат і ніхто не виграє від таких відносин. Якщо ж зрада була одноразовою, то треба дати чоловікові час усвідомити свою провину, а також зрозуміти, наскільки ви благородні, раз пробачили йому його «пригода». Варто також замислитися над тим, які причини, що штовхнули вашого чоловіка на зраду. Бути може причина зради у вас?
  • Ваш приятель постійно критикує вас. Йому не подобається те, як ви одягаєтеся, ті люди, з якими ви спілкуєтеся, ваші захоплення, ваша робота і музичні пристрасті. Що робити? Пояснити таку поведінку можна тим, що ви занадто дороги своєму партнеру, і він намагається переконати вас, що ви нікому крім нього не потрібні, і так попередити можливий розрив відносин. Але може бути й інший варіант: він говорить вам тільки погане, тому що вважає, що про хороше і говорити не слід, так як це само собою зрозуміле. Але важливо не прогавити того моменту, коли ви дізналися, що ваш чоловік говорить про вас погано за очі, то в цьому випадку не варто навіть роздумувати: негайно йдіть від нього!