Про романтичному вечері мріють багато дівчат і хлопці. Тому кожен з них може зробити приємний сюрприз один одному. Для його проведення не обов’язково чекати свят і знаменних дат, адже в будь-який час можна порадувати свого коханого або кохану.

Для романтичної вечері зовсім не важливо, скільки ви знайомі зі своєю половинкою. Багато пар його організовують, проживши разом досить тривалий час. Найголовніше, вечеря має бути сюрпризом, тільки тоді він по – справжньому може порадувати і запам’ятатися.

Зазвичай планується створення спокійної обстановки, обов’язково зі свічками, з смачними, незвичайними, але легкими стравами.

Хтось віддає перевагу його організацію в кафе. Коли для закоханих створюють сприятливу обстановку, запалюють свічки і створюють напівтемряву, приносять романтичні страви. Деякі закохані планують його будинку.

Складання плану підготовки до романтичної вечері

Для того щоб вечеря мала успіх, запам’ятався, для цього потрібно все обдумати.

Вибрати підходящий день, бажано, щоб це був кінець тижня. Наприклад, п’ятниця або субота. Щоб можна було розслабитися і не думати про те, що наступного дня доведеться йти на роботу.

Потрібно продумати, як усе має бути, вибрати тематику. Бажано подумки всі уявити.

Подумати, де краще його провести – зняти номер в готелі, котеджі, простіше всього у власній квартирі або будинку.

Щоб атмосфера приміщення була дійсно романтичної, бажано продумати декорації, яким буде освітлення – нічник і свічки. Можна кімнату обсипати пелюстками троянд.

Треба вибрати гарну скатертину або серветки, свічки красивої форми, посуд, продумати їх розстановку. Предмети не повинні закривати обличчя, щоб добре було одне одного видно.

Їжа не повинна бути важкою і дуже жирною. Тому, що в цей вечір не передбачається безліч рухів. А навпаки можна буде прилягти і подивитися телевізор, послухати музику, потанцювати повільний вальс.

При самостійній підготовці вечері, не потрібно вибирати страви, які затратять багато сил, щоб виглядати привабливо.

Необхідно звернути увагу і на музичний супровід. Найкраще музика має бути спокійною і ніжною. Її не слід включати голосно. Якщо ви знаєте улюблені композиції партнера, то можна підібрати саме цю музику.

З напоїв потрібно ставити лише легкі спиртні напої – це може бути шампанське, вино, коктейлі. Вони добре розслаблюють, створюючи невимушену обстановку.

Варто подумати про вбранні. Він повинен бути гарним, добре випрасуваний і головне підходити під тематику вечері.

У цей вечір можна піднести подарунки один одному. Це може бути оригінальна ювелірна прикраса: колечко, браслетик, ланцюжок з кулоном, застібка для краватки і запонки.

Не забудьте про букет квітів. Найромантичнішими, вважаються червоні троянди, орхідеї в горщику.

Важливо враховувати при повторенні таких вечорів, що бажано міняти його тему, щоб було цікаво і різноманітно.

Звичайно приємним сюрпризом буде, якщо страви приготувати своїми руками. Немає необхідності подавати складні страви. Найголовніше вони повинні бути смачними і цікаво прикрашеними.

Навіть якщо немає особливих кулінарних особливостей, потрібно знайти страву в кулінарній книзі, і слідувати інструкції. Зазвичай вони пишуться доступною мовою, має все вийти. Це можуть бути легкі салати, страви з м’яса, птиці, риби, десерти, фрукти.

Якщо дотримуватися рекомендацій, то організувати романтичний вечір не особливо складно. Тому не варто його відкладати. Такий вечір допоможе налагодженню ніжних і довірчих відносин між закоханою парою.