Коли з рахунку мобільного телефону зникають кошти навіть після короткої розмови, це може стати приводом для перевірки своїх викликів. Запросити виписку за певним номером, який належить вам, неважко у будь-якого оператора. Що стосується МТС, то у нього є кілька способів дізнатися, кому ж дзвонив абонент і яка була тривалість бесіди.

Деталізація дзвінків МТС

Деталізувати розмови означає побачити повний звіт про вхідних і вихідних з’єднаннях, скоєних з даного телефонного номера. Якщо ви є абонентом Мобільних ТелеСистем, то крім історії ваших розмов за вибраний період, ви отримаєте повідомлення з зазначенням залишився і витраченого трафіку. Крім того, якщо замовити роздруківку дзвінків МТС, вам надішлють інформацію про обіцяних платежах, які підключені на даному номері.

Взяти деталізацію дзвінків МТС можна кількома способами і переглянути відповідь в різних форматах:

 • Команда USSD. Коли під рукою немає інтернету, перевірити свої витрати можна, набравши символи і цифри на дисплеї або клавіатурі мобільного пристрою. Роздрукуванням це не назвеш: вам прийде безкоштовне sms, де в згрупованому вигляді буде міститися інформація.
 • В салонах зв’язку. Пред’явіть менеджеру свій паспорт та отримайте історію розмов за потрібний період.
 • Через додаток для смартфонів. Якщо у вас встановлена спеціальна програма, то роздруківку можна взяти там.
 • За допомогою сайту оператора. При наявності інтернету це найбільш зручний варіант, оскільки можливо відразу ж роздрукувати звіт на папері.

Роздруківка дзвінків МТС безкоштовно через інтернет

Дізнатися про свої витрати неважко, маючи під рукою комп’ютер. Сайт компанії в цьому випадку стане вашим вірним помічником, дозволивши зробити такий запит. Виконується деталізація дзвінків МТС безкоштовно через інтернет. Придбавши номер, ви автоматично отримуєте можливість доступу до персональної сервісній зоні. Проте реєстрацію в ній пройти все ж буде потрібно. Робиться це онлайн дуже просто:

 • Підведіть на сайті оператора стрілку миші до активного посилання з написом «Особистий кабінет» і клацніть по ній. Виберіть розділ «Мобільний зв’язок».
 • У віконці вас попросять ввести вас телефонний номер і пароль. Заповніть графу з телефоном.
 • Під словом «Пароль» натисніть, щоб вам прислали код з смс.
 • Правильно введіть капчу і чекайте отримання пароля.
 • Введіть код з смс у віконце і натисніть кнопку «Увійти».
 • МТС роздруківка дзвінків у особистому кабінеті

  Якщо вам потрібно дізнатися, як замовити деталізацію МТС, то персональна зона сайту допоможе вам у цьому. Крім замовлення роздруківки тут ви побачите, скільки грошей на вашому рахунку, які параметри тарифу і працюють додатково підключені послуги. У той час як відомості про номер видно відразу ж після входу, деталізація дзвінків МТС через особистий кабінет може бути здійснена тільки за допомогою запиту. Він робиться наступним чином:

 • Підведіть мишу до випадаючого меню «Управління номером», сервіси в якому розподілені по колонках.
 • З колонки «Інформація про стан рахунку» виберіть відповідний пункт.
 • Визначтеся, за який період вам необхідно взяти роздруківку. Встановіть першу та останню дати.
 • Виберіть спосіб отримання роздруківки. Вона може бути відображена в особистому кабінеті або спрямована на електронну пошту.
 • Визначтеся, в якому форматі вам зручніше переглядати дані.
 • Перевірте всі, що заповнили раніше, і підтвердьте правильність відомостей.
 • Деталізація дзвінків МТС чужого номери

  Життєві обставини можуть бути різними: часто потрібно проконтролювати не тільки свої виклики. Якщо ви хоч раз шукали, як отримати деталізацію дзвінків МТС чужого номера, такі ситуації у вас виникали. Наприклад, ви запідозрили чоловіка або дружину в зраді і хочете перевірити свої здогади. На жаль, роздруківку може виконати тільки власник телефону, або ж зробити це можна, тримаючи його пристрій у руках. У другому випадку дії не будуть відрізнятися від стандартних.

  Якщо з’ясувати час, тривалість і телефони, на які дзвонили, все ж необхідно, можна вдатися до допомоги програм-пеленгаторів, наприклад, Talklog. Проблеми з нею можуть виникнути тільки при установці: зробити це потрібно непомітно від абонента. В іншому додаток працює в прихованому режимі, а користувач може навіть не знати про його роботу. При цьому його з’єднання з ким-небудь будуть відображатися в особистому кабінеті на сайті програми.

  Розшифровка деталізації дзвінків МТС

  При отриманні роздруківки по смс або онлайн, вашій увазі з’являється таблиця з незрозумілими позначеннями і текстом. В обов’язковому порядку потрібно розшифровка деталізації дзвінків МТС. Складного в ній мало: вона містить комбінацію цифр, яку набирали, дату розмови, тривалість і суму, що показує, яка частина балансу витрачена. Розглянемо на прикладі:

  Дано:

  23/11 18:06:24 +7910ххххххх Іс 32сек. 0,32 р.

  23/11

  Розмовляли 23 листопада

  18:06:24

  Дзвонили ввечері о 18:06

  +7910ххххххх

  Телефон, з яким пов’язувався абонент

  Іс

  Виклик був вихідним

  32сек.

  Тривалість бесіди

  0,32 р.

  Витрачена сума

  Відео: як отримати деталізацію дзвінків МТС