Більшість людей піклуються про те, щоб вся меблі помістилася в квартирі. Однак, купуючи двоспальне ліжко, виникає питання про забезпечення компактності, так як дана конструкція займає чимале місце в приміщенні. Саме тому так важливо враховувати її розміри. На жаль, далеко не всі знають, як зробити оптимальний варіант. Щоб цього навчиться, створена написана стаття.

Який розмір євро ліжка

Зміст статті

 • Який розмір євро ліжка
  • Довжина
  • Ширина
  • Висота
 • Моделі спальних ліжок євро
 • Як зробити правильний вибір

Безумовно, перед початком розбору необхідно усвідомити деякі фактори, від яких будуть залежати параметри. До них відносяться як ріст і вік користувача, так і його улюблена поза для сну. Існують люди, які люблять спати, розкинувши свої руки і/або ноги. Відповідно, їм варто придбати просторе спальне місце. У цю ж категорію відносяться літні, так як їм також потрібно багато простору.

Довжина

Щоб визначити відстань від голови до ніг, рекомендується спиратися на свій показник зростання. У випадку якщо він становить невелике значення, то занепокоєння можуть не з’являтися. В іншому результаті подій слід додати 30 сантиметрів до цього показника.

Стандартним розміром ложа є від 1,9 до двох метрів. Тому якщо ви любите спати в максимально розтягнутому положенні, то бажано збільшувати своє зростання на 40 см для визначення ідеальної довжини. Крім цього, є можливість зробити за своїм бажанням продукцію, на замовлення, і попросити про встановлення більшого інтервалу. Однак для цього буде потрібно додаткова плата. З іншого боку, в сучасному світі стала виготовлятися бамбукові меблі, яка трохи перевищує показники 2,15 метрів. Вони вважаються нестандартними моделями, які здатні забезпечити комфорт навіть для високих людей.

Ширина

На даний параметр впливає те, скільки людина буде розташовуватися на спальному ложі. Однак спеціально встановлений мінімальних показник, який дорівнює 140 сантиметрам. На ліжко з такою шириною спокійно можуть вміститися дві людини. Щоб не заважати партнеру, що знаходиться з вами на одній конструкції, слід вибирати величину побільше, приблизно на 20 див. Таке обчислення вважається самим стандартним, а сама ліжко користується чималим попитом серед покупців. Як і в попередній ситуації, при незадоволенні, ви завжди можете зробити замовлення у виробника під свої індивідуальні переваги.

УВАГА! Користуючись описаної послугою, вам доведеться спеціально підбирати матрац під свій зразок. Тому до такого не слід нехтувати, тільки в крайніх випадках. До того ж існують виробники, які забезпечують параметри до двох метрів.

Висота

Умовно можна розділити на три види:

 • Низька — від 20 до 30 сантиметрів.
 • Середня, класична — від 40 до 60 див.
 • Висока — від 70 до 90.
 • Звичайно ж, оптимальною вважається другий варіант, так як підходить для більшості людей. Однак для невеликих приміщень слід використовувати малогабаритні споруди. Цей метод потрібен для візуального збільшення площі кімнати. Великі моделі слід використовувати тим, у кого хворі суглоби. Це пояснюється тим, що на них легше сідати. Тим більше завдяки простору, що забезпечується за рахунок чималої відстані від підлоги до ложа, можна розміщувати різні речі, предмети під ліжко.

  Моделі спальних ліжок євро

  До різновидів відносяться конструкції різних геометричних форм:

  • Прямокутні — найбільш звична і поширена конструкція.
  • Овальні та круглі. Що стосується комфорту, так він досягає максимального рівня, споруда не має гострих кутів, а розташуватися можна під будь-яким кутом. Правда, не варто забувати, що для такого варіанту потрібно багато простору.
  • Квадратні — схожі з прямокутними.

  Незважаючи на існуючу класифікацію, також можна виділити різновиди за типом кріплення головах.

  Як зробити правильний вибір

  Щоб не впадати в паніку при вигляді величезного асортименту в магазині, потрібно дотримуватися наступних параметрів:

  • Для початку потрібно озброїтися рулеткою або лінійної стрічкою і визначитися з розмірами всієї кімнати, щоб в подальшому враховувати відповідну величину агрегату. Можна заздалегідь уявити, якою має бути ліжко вашого ідеалу, де і як вона буде стояти.
  • Ширина і довжина. Як вже було згадано вище, все залежить від вашого росту, улюбленої пози і особистих бажань. На ці фактори настійно рекомендується орієнтуватися.
  • Крім цього, враховуйте місце, де буде в майбутньому розташовуватися куплене споруда. Важливо не втратити зайвий простір, якщо ви раптом неправильно визначилися з габаритами.
  • Не забувайте про підбір постільних компонентах. Наприклад, матрац або ж інші приналежності. Слід підібрати такий матрац, щоб він відповідав параметрам каркаса.
  • Якщо ж ви опинилися в замішанні, то попросіть дозволу у продавця-консультанта лягти на ліжко. Особливо це потрібно зробити в тому випадку, коли ви належите до категорії людей, які віддають перевагу більш м’яку або жорстку поверхню. Так як у виборі вважається не менш важливим зручність. Головне, щоб вам було комфортно перебувати на спальному місці.
  • На самий крайній випадок, якщо вам не підходить жодна модель, можна завжди скористатися послугами та замовити індивідуальну конструкцію під себе.
  • Можна брати конструкцію на запас, щоб напевно не помилитися з габаритами.

  ВАЖЛИВО! Ставитися до даної покупки варто серйозно, так як ви будете користуватися нею ще довгий час. Тому не можна вимірювати «на око» в такій справі. Не купуйте споруда, якщо ви невпевнені в ньому.