Розміри дивана-акордеон: стандартні і нестандартні

Розміри дивана акордеон: стандартні і нестандартніКупівля меблів для дому – це непросте завдання, що вимагає від користувачів продумування безлічі деталей. І це стосується не тільки стилю, предметів інтер’єру або матеріалу виробництва, але і таких моментів, як розміри виробів. Знати точні параметри м’яких меблів важливо навіть у тому випадку, якщо диван або крісло купується для просторих приміщень, і тим більше ця характеристика важлива для виробів, що купуються в малогабаритні кімнати. Сьогодні, досить популярним типом диванної конструкції є тип «акордеон».

Розміри дивана-акордеон

Зміст статті

  • Розміри дивана-акордеон
    • Стандартні розміри
    • Які ще бувають розміри

Тип трансформації «акордеон» передбачає наявність сидіння з 1 частини і 2 частин спинки. При цьому всі три частини з’єднані між собою в єдину конструкцію. Щоб розібрати такий виріб необхідно трохи підняти сидіння і потягнути його вперед до тих пір, поки всі три елементи не візьмуть рівне горизонтальне положення. Особливість дивана в тому, що його спальне місце складається з цілісного матраца, а значить під час сну користувач не буде відчувати дискомфорт від заглиблень і стиків, які є в м’яких меблів інших конструкцій. Як правило, подібна продукція забезпечується ортопедичним матрацом.

Щоб зрозуміти, як правильно вибрати предмети інтер’єру для конкретного приміщення в будинку, обов’язково необхідно знати, про такої характеристики, як розмір дивана.

М’які меблі з даним варіантом механізму трансформації представлена в численних типорозмірах. При покупці необхідно звертати увагу на такі параметри, як глибина, висота і ширина виробів. Варто сказати, що більшість споживачів дивляться тільки на ширину дивана, адже саме від цього залежить можливість розмістити виріб в певних умовах, наприклад, поставити диван між кріслом і шафою так, щоб не загороджувати прохід і так далі. Однак, значення слід приділити і такою характеристикою, як глибина м’яких меблів, так як від неї залежить комфортність сидіння. Дивани з механізмом «акордеон», тобто розкладаються вперед, мають середню довжину і ширину, але при цьому спальне місце може бути досить об’ємним.Розміри дивана акордеон: стандартні і нестандартні

Важливо! Купуючи меблі, необхідно враховувати не тільки розмір в складеному стані, але і параметри спального місця. Вибираючи диван, необхідно визначитися для яких цілей він призначається. Наприклад, якщо планується на ньому тільки приймати гостей, то краще вибрати виріб з великою шириною в складеному стані — 130-140 см, а якщо передбачається, що диван використовується, як спальне місце, то важливо подбати про достатній довжині в розібраному вигляді: 190-200 див.

Стандартні розміри

Незважаючи на те що багато виробників виготовляють меблі за власними параметрами та навіть по індивідуальним розмірам клієнтів, все ж у багатьох країнах існують стандартні характеристики, завдяки яким завжди можна придбати зручну та комфортну м’які меблі. Антропометричні дослідження допомагають визначити розмірні рамки, яким повинна відповідати меблі. Зокрема, для зручного розташування людини в сидячому положенні має бути не менше 50 см вільного місця на сидінні, а якщо користувач захоче прилягти, то даний параметр збільшується до 70 см.

Стандартною довжиною вважається розмір 190-200 см, як правило, таких параметрів цілком достатньо для комфортного проведення часу.Розміри дивана акордеон: стандартні і нестандартні

Які ще бувають розміри

Розміри диванів «акордеон», пропоновані сучасними виробниками можуть бути наступні:

  • довжина – 75-225 см;
  • глибина – 95-116 см;
  • висота – 87-110 див.Розміри дивана акордеон: стандартні і нестандартні

Також варто сказати, що кожен покупець може придбати не тільки дивани зі стандартної лінійки, але і замовити меблі за індивідуальними параметрами. Важливо лише враховувати те, як м’які меблі впишеться в інтер’єр, а також наскільки зручно користувачам буде на ній перебувати.