Взуття в наш час є не объемлемой частиною гардеробу. А для жінок це особливий предмет, який необхідно підібрати до певного поряд. Завдяки китайським магазинах, стало на багато зручно купувати взуття абсолютно будь-якого фасону, кольору і матеріалу. Саме тому зараз у більшості людей в гардеробі є достатня кількість взуття на будь-який випадок, тим більше що ціна на даний товар досить низька, а літні туфлі і сандалі можна зовсім придбати за копійки.

Сьогодні купуючи речі за невеликі гроші, прилаштувати, в разі якщо не підійдуть, не складе великої праці. Однак замовивши потрібний розмір повторно, дуже не хочеться нудитися в очікуванні чергової посилки. Необхідно знати і активно застосовувати правила щодо вибору розміру китайського взуття на російську на алиэкспресс.

Як визначити розмір

Розмірна таблиця китайського взуття трохи відрізняється від всіма звичною і доступною. Багато людей не дуже добре ставляться до купівлі таких товарів без примірки. Якщо порівнювати з одягом, то придбану кофтинку, яка велика на розмір, можна спокійно носити, поєднуючи з різними предметами гардеробу. Проте взуття, яка мала або велика досить не комфортно використовувати. Щоб уникнути таких проблем слід, точно виміряти свою стопу.

Ви вирішили купити чобітки в китайському магазині. Більшість продавців надають розмірну сітку згідно з американським розмірами, в яких зазначені цифри – це і є розмір, а далі довжину виробу див. Варто зазначити, що вказана довжина виробу в таблиці означає, довжину по устілці, отже, вам необхідно звіряти цю інформацію по довжині вашого взуття. Не варто забувати, що довжина взуття більше на пару міліметрів, завдяки чому носити її набагато зручніше.

Орієнтуватися на довжину тільки стопи не варто, взуття може бути мала. Іноді розмірні сітки китайських товарів можуть ввести в оману. Так як в таблиці будуть вказані російські розміри. Не варто покладатися на такі дані. Все ж варто провести співвідношення розміру стопи, так як вона може виявитися зовсім під іншим розміром, так як взуття китайська маломерит.

Для того щоб зробити вдалу покупку все що вам потрібно це досить слідувати простим правилам, і тоді отримані предмети гардероба буде вас тільки радувати. Приділіть трохи часу для порівняння параметрів, щоб зробити вдалу покупку.