Розвиток дитини з 3 до 7 років, фізичне і мовленнєвий

Розглянемо дітей від 3 до 7 років. Третій рік дитини значно відрізняється від перших двох, його навіть можна назвати складним перехідним віком. В дитячому садочку приділяється більше всебічному, гармонійному вихованню вашого чадо. Якщо дитина не відвідує дитячий садок, а знаходиться дому до школи, то всі вище завдання повинна дати йому його сім’я. Батьки зобов’язані навчити свого малюка в сім’ї багато чому. В 3 роки у дитини починається криза трьох років, так його називають. У 3 року порівняно з 2 роками ваш малюк дорослішає, більше починає бути схожим на дорослого людини.

Розвиток дитини з 3 до 7 років, фізичне і мовленнєвий

Порівняно з тими двома роками нічого не відбувається в харчуванні і режимі, все залишається по-старому. Але в цьому віці зазвичай дітей віддають у дитячий сад, в якому вони привчаються до основного режиму, розпорядку дня. До 4 років у малюка починає формуватися характер і батькам потрібно акуратно коригувати його характер. Діти в цьому віці більш посидючі і зосереджені. Також можна віддати дитину в спортивну секцію, щоб він розвивався фізично.

До 5 років у малюка з’являється логіка.

Логіка

Тепер всім поведінкою вашого дитя керує логіка, а не емоції. У дитини повинні бути всі молочні зуби, їх 20. Їх можна підрахувати. Але якщо їх не вистачає, тоді беріть малюка і йдіть до стоматолога. В 5 років дитя сам може придумувати всякі рухливі ігри, читати по складах, усвідомлено робити які-небудь дії. До 6-7 років у нього розвивається координація руху, ставати більш спритним, точність рухів рук, і т. д. Малюк може виконувати більш складні дії, робити складні і точні рухи в іграх, діти можуть брати участь у рухливих іграх, які вимагають точних рухів, можуть переносити довгі піші прогулянки. У цьому віці дитину привчають до школи.

Головне в цей момент не кинути дитя з його страхами. У хлопчиків починається істотне зростання, у дівчаток він відбувається набагато пізніше.

Розвиток дитини з 3 до 7 років, фізичне і мовленнєвий

Вік 6 і 7 років багато в чому відрізняється. У сім років дитині легше пояснити, що саме від нього вимагається, ніж, приміром, у 6 років. За цей період розвивається і зміцнюється повністю весь організм, відбувається вдосконалення всього організму. Він змінюється в усьому, також у рості і вазі.

До 4 років виростає до 100 см, а у вазі до 15-16 кг, а до 7 років він досягає зросту 116-118 см, а вага повинна становити до 22 кг. Головне, не поспішайте віддавати дитину в школу, потрібно до нього спочатку придивитися, чи готовий він психологічно і морально. Хто в 6 вже дорослий і може йти в школу, а хтось в сім морально і психологічно готовий.