Саморобний подарунок для брата до Нового року 2018

Як зробити своїми руками подарунок братові на 2018 Новий рік? Можна подарувати йому оригінальну двошарову вітальну листівку з кольорового паперу або картону з «віконцями», вирізаними з допомогою бритвеного леза або ножа для паперу.

На внутрішній частині такої листівки можна розмістити якусь аплікацію, новорічний малюнок або привітання.

Хочете зробити подарунок братові на Новий 2018 рік своїми руками? Йому неодмінно сподобається гуртка із забавним написом. Самостійно виготовити такий сувенір зовсім не складно.

Купіть в магазині кухоль білого кольору, протріть її миючим засобом для скла, щоб знежирити поверхню. Зробіть на гуртку вітальну напис або нанести який-небудь малюнок за допомогою спеціального маркера для нанесення малюнків на фарфорі (його можна купити в художньому салоні). Щоб закріпити напис, помістіть кухоль в духовку нагрійте її до 200°С і залиште там кухоль на 30 хвилин.

Оригінальним подарунком братові на Новий рік 2018 стануть в’язані речі – шапка, шарф, рукавички, жилет або светр. А можна пов’язати з товстої різнобарвною пряжі підставки для гарячого, «чохол» для склянки, щоб можна було спокійно тримати його в руках.

Можна зшити для брата диванну подушку. Для цього потрібно буде викроїти з цупкої тканини прямокутник або квадрат, стачать шви і набити подушку наповнювачем – холлофайбером, синтепоном і т. п.

Який подарунок можна зробити своїми руками для брата на Новий рік? Для тих, хто володіє елементарними навичками шиття, буде не складно виготовити чохол для ноутбука або мобільного телефону. До речі, такий чохол можна зробити не тільки з тканини, але і з натуральної шкіри і прикрасити незвичайної аплікацією.

Ваш брат обожнює каву? Тоді прекрасним подарунком братові на Новий рік своїми руками стане незвично оформлена баночка цього напою. Щоб втілити цю ідею, потрібно просто змінити етикетку на придуману вами і красиво оформити кришку.

В якості прикраси можна використовувати, наприклад, невеликий шматок мішковини або грубої тканини, який потрібно обв’язати яскравим плетеним шнуром або мотузкою.

Ще одним оригінальним подарунком братові на Новий рік стане його або ваша спільна фотографія в незвичайній фоторамці. Візьміть просту фоторамку з щільного картону чи дерева і прикрасьте її, приклеївши до неї старі монети, зерна кави, різнокольорові гудзики або дрібну гальку. Вийде дуже стильно і красиво!