Проживши разом 60 років, подружжя відзначають річницю, яку величають Діамантове весілля. Називається вона так неспроста.

За стільки років відносини чоловіка і дружини здобули фортецю і коштовність, загартувалися і почали виблискувати, наче гранований алмаз. Діамант є найдорожчим дорогоцінним каменем, якого відрізняє неймовірна краса і шикарний блиск.

Цей ювілей потрібно відзначити яскраво і оригінально. Тому важливо до деталей продумати його сценарій.

Що потрібно врахувати?

Так як молодята вже у віці, організацію настільки значущої події беруть на себе їх близькі родичі. Діамантове весілля відзначається на широку ногу, у великому колі рідних і близьких. Можна святкувати вдома, а можна відзначати в кафе або ресторані. Все залежить від уподобань подружжя і фінансової сторони свята.

Попередньо потрібно прикрасити приміщення різними стрічками, статуетками, кульками, живими квітами, фотографіями та іншим. Будь-який сценарій починається з оформлення будинку, завдяки чому створюється затишок і задається настрій на святкування весілля.

Далі меню складається з урахуванням уподобань гостей, а, головне — ювілярів. З алкоголем бажано не переборщувати, весілля не повинна перетворитися на пиятику. Стіл необхідно декорувати у відповідності з подією — вона має переливатися приємними кольорами, немов діамант.

Не менш важливо музичний супровід. Під час трапези повинні тихо звучати улюблені хіти подружжя, а під час проведення конкурсів можна включити голосніше веселу музику. На торжестві зобов’язана прозвучати кілька повільних композицій, які асоціюються у молодят з їх любов’ю і Зеленої весіллям.

Традиція

Існує традиція, якій чоловік і дружина повинні дотримуватися, щоб принести щастя наступному поколінню. Потрібно написати на аркуші паперу наставні слова, дати поради щодо сімейного життя, і покласти лист в затишне місце. Цей «лист нащадкам» зобов’язане пролежати до наступної Діамантового весілля.

Настільки незвичайна традиція практикується в нашій країні вже багато років – не варто переривати. Обов’язково додайте її в сценарій заходу.

Конкурси

Конкурси — важлива частина будь-якої події. Вони допомагають перетворити застілля в дивовижне свято, додати рухливості і яскравих спогадів у сценарій. Конкурсів існує маса — можна вибрати будь-яку кількість на свій смак і побажання подружжя. Пропонуємо кілька варіантів, які підійдуть для 60-річного ювілею весілля.

  • Конкурс «Художник». Участь у грі беруть кілька сімейних пар. Вони повинні намалювати портрети один одного, створивши акцент на головних рисах характеру. Коли портрети готові, пари обмінюються ними і повинні зрозуміти, про яких якостях характеру хотів сказати чоловік або дружина. Переможців визначають глядачі.
  • Конкурс «Асоціації» можна проводити навіть за столом, у ньому можуть брати участь усі гості. Тамада називає будь-яке слово, а учасники повинні назвати свої асоціації з цим словом. Вибуває кожен, хто не зможе додати свою асоціацію за 3 секунди. Переможе той, хто до кінця залишиться в строю.
  • Конкурс «Діамант». Дана гра призначена для подружжя. Чоловік і дружина за відведений термін (зазвичай 10 хвилин) повинні написати на аркуші паперу компліменти один одному з використанням слова «діамант». Після цього компліменти зачитуються вголос. Перемагає той, у кого більш довгий список.

Висновок

У сценарій урочистостей можна включити відеопривітання, що складається з красивої музики і важливих для подружжя фотографій з сімейного альбому.

Варіантів безліч подібних сюрпризів, варто лише проявити фантазію. Ви повинні зробити все, щоб ювіляри відчули, наскільки їх люблять, поважають і цінують, а також як сильно ними пишаються і захоплюються.

Вкладіть у свято душу, і тоді він стане незабутнім.