Сценарій на день народження для дітей: на 3 роки і більш старших хлопців

Сценарій на день народження для дітей: на 3 роки і більш старших хлопців Як відомо, для багатьох діток найулюбленішим святом є аж ніяк не Новий рік, а День Народження. Адже Новий рік – свято загальний, а ось День Народження – свій. Який вибрати сценарій Дня Народження для дітей батькам для маленьких гостей?

У цій статті вам пропонується п’ять рецептів щасливого дитячого свята на будь-який «смак і колір».

Сценарій «В пошуках скарбів Камелота»!

Сценарій на день народження для дітей: на 3 роки і більш старших хлопців Кімнату, де буде проходити свято, слід прикрасити гарними кульками і фіранками. На одну зі стін потрібно прикріпити велику аплікацію у вигляді замку, прапорів, факелів, коней і т. п.

На двері потрібно наклеїти слово «підземелля» та в сусідній кімнаті заховати скринька з різними солодощами і подарунками.

Винуватцеві торжества в якості костюма підійде червона мантія, адже в ній він буде виглядати справжнім лицарем. Двоє ведучих будуть грати роль чарівника Мерліна і чарівного Дракона.

Також вам знадобляться:

  • ключі (10 штук);
  • дитячі кубики (10 штук);
  • більша книжка.

Отже, спочатку Мерлін привітає дітей і посвітить їх в лицарі з допомогою клятви, яку малюки повинні будуть за ним повторити.

Потім чарівникові слід покликати свого друга Дракона, який, тримаючи в руках книгу, буде задавати дітям різні завдання і влаштовувати конкурси.

При перемозі в кожному завданні діти будуть отримувати по одному кубику, на якому буде приклеєна буква і прикріплений ключик.

Зібравши всі 10 букв, діти повинні будуть скласти слово-підказку (підземелля), яке вкаже їм місце скарбів.

Знайшовши підземелля, а в ньому скриня, винуватець святкування повинно будуть підібрати вірний ключик, щоб дістати скарби.

Сценарій першого Дня Народження дитини від 3-х років «Лунтік – це Кращий друг дітей!»

Сценарій на день народження для дітей: на 3 роки і більш старших хлопцівЩе один сценарій на день народження для дітей під назвою «День Народження у Лунтіка» підійде для малюків дошкільного віку.

Троє провідних слід нарядити в персонажів відомих дитячих мультиків – Лунтіка, Кузю і Нулики з «Фиксиков».

Кімната прикрашається у вигляді галявини. На підлогу наклеюють паперові квіти, а стіни прикрашають яскравими аплікаціями у вигляді сонця, хмар і веселки.

Ідея свята полягає в тому, що з’явився в кімнаті Лунтік розповість малюкам, що у нього сьогодні День Народження, і він випадково дізнався, що хтось із хлопців сьогодні теж іменинник. Далі слід веселий танець з іменинником і гостями.

Потім у кімнаті з’являється Нулик, пропонуючи дітям станцювати танець під назвою «Помогатор», в якому вони будуть повторювати за Нуликом смішні рухи роботів.

Далі в кімнату входить Кузя і дарує Лунтика машинку, але Лунтік каже, що не знає, як нею гратися і просить малюків допомогти йому.

Двом дітям дають машинки на мотузочці, які вони повинні провести до призначеного місця (наприклад, стільця) і повернутися до Лунтика. Хто приїде перший – виграє.

Лунтик починає грати з машинкою, поки діти танцюють і робить вигляд, що ненавмисно її зламав. Тоді Нулик говорить, що допоможе йому все полагодити, якщо діти танцюватимуть всі разом під пісеньку «Хто такі фиксики?»

В кінці Лунтік з друзями вітає іменинника ще раз і дарує йому і всім малюкам подарунки.

Відзначаємо День Народження своєї дитини вдома зі сценарієм «Веселинка і Игринка!»

Сценарій на день народження для дітей: на 3 роки і більш старших хлопців Сценарій під назвою «День Народження з пустотливими Веселинкой і Игринкой», як і попередній, підійде для маленьких дітей.

Якихось особливих вимог до оформлення кімнати в цьому сценарії немає.

На даному святі повинні бути дві провідні в костюмах клоунів. Несподівано з’являючись на святі, вони смішно представляються діткам і захоплюють їх у веселе торжество з різними жартами, конкурсами, фокусами, пісеньками і танцями.

Цей сценарій частіше використовує для дівчаток іменинниць, але так можна привітати і хлопчика.

Вечірка з Рожевою Пантерою!

Сценарій на день народження для дітей: на 3 роки і більш старших хлопців Наступний рецепт милого Дня Народження під назвою «Вечірка у Рожевої Пантери» був придуманий спеціально для наших красивих іменинниць.

Сам колір пантери говорить нам про те, що це буде виключно дівчача вечірка.

Прикрашаючи кімнату, звичайно, варто використовувати як можна більше рожевого кольору.

Ніжні рожеві шторки, всюди всякі забавні дівчачі дрібнички, прикраси і т. п. На підлозі можна розклеїти паперові квіти.

Коли всі гості зберуться в кімнаті, несподівано з’являється Рожева Пантера під всім відому музичну мелодію.

Вона танцює і роздивляється дівчаток, а коли музика закінчується, розповідає їм, що точно знає, що у кого-то сьогодні свято.

Вгадуючи іменинницю, Пантера виводить її на середину кімнати і оголошує принцесою вечора, надягаючи їй на голову корону.

Далі слідують різні конкурси і танці. В якості призів можна використовувати шпильки, дитячу косметику та різні прикраси.

Де чарівна скринька?

Сценарій на день народження для дітей: на 3 роки і більш старших хлопців Черговий сценарію незабутнього дитячого свята під назвою «Пошуки чарівного скриньки» підійде для святкування Дня Народження хлопчиків, віком старше 6 років.

Кімнату прикрашають в стилі морських пейзажів. На стінах роблять аплікації пальм і морських хвиль.

Краще всього, якщо штори в кімнаті будуть блакитними. На іншій стіні розміщують велику аплікацію у вигляді корабля.

У цьому сценарії троє ведучих – Василиса Прекрасна, Бабуся Яга і Бармалей.

Спочатку в кімнаті з’являється Василина з скринькою в руках. Вона розповідає дітям, що прийшла на День Народження і принесла подарунок.

Вгадуючи, хто з дітей іменинник, Василина просить їх станцювати. Після танцю вона раптом згадує, що припливла сюди ще для того, щоб передати декому лист. Залишає скриньку і тікає.

У кімнату заходить Бабуся Яга і розпитує дітей, хто вони і що тут роблять. Потім вона говорить дітям, що вона Василіса, але діти їй не вірять.

Бабуся Яга, бачачи скриньку, вистачає його і хоче втекти. Тут у кімнату повертається Василина, тримаючи лист.

Яга хоче забрати і лист, але Василина передає його дітям, щоб вони віддавали його один одного і Баба Яга не змогла забрати його собі. Починається біганина під музику.

Лист знову опиняється у Василини і вона просить Ягу віддати Скриньку, але та каже, що віддасть тільки, якщо діти відгадають її загадки.

Після конкурсу, коли діти відповіли на всі питання, Яга несподівано свистить і в кімнаті з’являється Бармалей.

Він забирає у неї скриня і каже, що вони з Ягою всіх обдурили і скриньку не віддадуть.

Василина просить Бармалея віддати скриньку, а потім пропонує дітям теж попросити його. Тоді Бармалей пропонує пройти його випробування.

Починаються різні конкурси. Зрештою Бармалей повертає Василині скриня і йде, а засмучена Бабуся Яга сумує про те, що нікому не потрібна.

Але Василіса раптом простягає їй лист. Виявляється подружка Яги – Потвора – попросила Василину передати лист їй лист із запрошенням у гості.

В кінці Василина відкриває скриньку і дарує подарунок імениннику.

Ось такі кумедні свята тепер ви зможете влаштувати для своїх донечок та синочків.

Продуманий сценарій дня народження будинку дитини 3 роки, запрошені дітки, відповідна обстановка і різні конкурси подарують дітям незабутні враження та позитивні емоції на цілий рік.

А наступного разу ми разом придумаємо що-небудь ще!