Сценарій Нового року 2018 в дитячому саду

Наближається Новий рік, і ви хочете влаштувати свято для малюків? Пропонуємо сценарій Нового року 2018 в дитячому саду.

Прикрасьте приміщення, нарядите ялинку. Можна повісити в залі одне або два привітання зі святом на ватмані або кольоровому папері.

Сценарій Нового 2018 року в дитячому саду починається з виступу ведучих, які вітають хлопців зі святом. Діти бачать, що під новорічною ялинкою стоїть скриня, на якому висять великі замки. До зали входить Іванушка Дурачок, за ним Василина Премудра, які ведуть розмову один з одним.

Виявляється, в скрині лежать подарунки, які Дід Мороз приготував для дітей. Але Баба Яга, Водяний, Кіт-Баюн, Соловей Розбійник і Кощій Безсмертний зачарували подарунки і забрали ключі собі.

Далі новорічний сценарій 2018 в дитячому саду продовжують наступні сцени. Василина Премудра і Іванушка намагаються дістати ключі, і в цьому їм допомагають діти.

Спочатку біля ялинки з’являється Баба Яга, яка загадує дітям загадки. Якщо хлопці їх відгадають – вона віддасть свій ключ, що в результаті і відбувається.

Потім біля ялинки з’являється Водяний, який хоче, щоб йому розповіли вірш. Діти по черзі читають новорічні вірші, і Водяний віддає наступний ключ.

Потім сценарій зустрічі Нового року в дитячому садку продовжує наступний персонаж –Кіт-Баюн, який просить заспівати йому веселу пісню, щоб він не засинав. Хлопці виконують новорічні пісні і отримують за це призи.

А Соловей Розбійник бажає, щоб його танцями розвеселили. Дівчата виконують танець сніжинок, потім всі хлопці водять хоровод навколо ялинки.

Залишається останній ключ, але його не віддає Кощій Безсмертний. Іванушка Дурачок і Василина Премудра не можуть нічого вдіяти і просять хлопців покликати на допомогу Діда Мороза.

Нарешті, Дід Мороз з’являється біля ялинки. Кощій як і раніше не хоче віддавати ключ, і Дід Мороз вирішує заморозити його. Він починає дути на Кощія разом з хлопцями. Кощій замерзає, і ключ падає з його рук.

Сценарій Нового року 2018 в дитячому саду завершує роздача подарунків, веселі ігри, конкурси і танці біля новорічної ялинки.